Искам да кажа ... (53)_07.09-13.09

  • 35 478
  • 641
  •   1
Отговори
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Точно преди една година на 11.09.2014 годин', пуснах първата тема "Искам да кажа".
Радвам се, че все още е място за всички. Можем да продължим да я правим актуална и приятна.
Заповядайте в "Искам да кажа ...(53)"

 
Предишните теми:

# 1
  • Мнения: X
ЧЕСТИТА ЮБИЛЕЙНА ТЕМА   bouquet

Искам да кажа ,че съм изключително доволна ,че съм първа в тази прекрасна тема и че почти му се вижда края на ремонта на горния етаж . Party


П.П.
По случай юбилея прочетох първата тема и забелязах ,че днес Нино си е замразила акаунта . Sad
Нино ,ще липсваш .И мишокът също  Hug

Последна редакция: пн, 07 сеп 2015, 06:24 от Анонимен

# 2
  • София
  • Мнения: 17 375
Честита юбилейна, само с хубави новини да се напълни  hahaha

Американците ни като никога имат празник и не работят днес, очаквам лек и приятен ден само с англичани и азиатци Simple Smile
Хич не са по почивките тези големи бели братя, един ден на труда и един на благодарността.... Не като у нас - празник-отработване, празник-отработване  Joy

# 3
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
О, вярно, че тази седмица в събота се отработва. Аз съм в отпуск от петък и планираме великото пренасяне, ако не ни мине котка пътя.

# 4
  • Мнения: 14 378
Добро утро!
Честита юбилейна тема! Аз я следя от началото, първо като читател, после се пресрамих. Ами хубаво и уютно ми е с вас  Hug

Очаква ме напрегната седмица. Ще се обучавам да върша нещо ново, от човек, който грам не иска да ме обучава. В петък имахме и разговор на висок тон по темата. Днес си вземам валерянчето и започвам битка  Crossing Arms

Хубава седмица ви пожелавам!

# 5
  • Мнения: 2 352
Добро утро. Честито прохождане. Wink
Дано Нино размисли. Само да се чувства добре.  Hug

# 6
  • София
  • Мнения: 5 606
Добро утро! Усмихната седмица на всички!
Мина голямата лудница при мен, тяка че ще имам по малко време и за форума. В предишната тема дори не успях да се разпиша.
А Нино защо си е замразила акаунта?

# 7
  • Мнения: 2 576
Добро утро   food010
Честита юбилейна тема!
Аз съм съвсем нова в темата и въпреки това се чувствам уютно сред вас   bouquet

В момента си допивам кафето и след това изчезвам по задачи  Flutter

# 8
  • Мнения: 24 671
Успешна седмица на всички!
И да сте здрави!!!

# 9
  • Мнения: 761
Добро утро , честита юбилейна на всички. Лиляна, благодаря . Искам да кажа, че девойка а е готова за училище. Малко е притеснена, иска дотидем с нея. Хубава седмица пожелавам на всички.

# 10
  • София
  • Мнения: 10 825
Добро утро!
Имам си болно дете  Cry Дребосъчко се е разповръщал от тази нощ. Голяма гадост. Сега много отпуснат и безсили лежи на дивана и хленчи да му дам мляко. Е как да му дам мляко като всичко изхвърля веднага Tired
И курсът ми за френски сладкиши и той отплува май-май.
Много неприятно начало на седмицата за ме, дано да не продължи така.

# 11
  • Мнения: 3 868
Добро утро и честита да ни е юбилейната тема. Лиляна bouquet Кога мина една година?!

Нино ми е една от любимите съфорумки. Дано се завърне бързо.
По този повод - Янечек не си ли почина достатъчно?

Предстои да купувам на децата дрешки за зимата, обаче не знам какви размери да взема. 56 ще им са малки по натам, а 62 доста големи. Вие какво мислите? Дайте ми съвет. Иначе влязох в сайта на HM и имат доста дрешки, които ми харесаха и бяха на добри цени. Ще обиколя и магазините. Всъщност кажете ми от какво ще имат нужда, за да не купувам излишни неща.

Онна, дано малкият се оправи бързо.

# 12
  • Мнения: 39 617
Взимаш за 6-9 месеца.

# 13
  • Мнения: 5 940
Ванини, аз бих взела задължително бодита с дълъг ръкав, а и космонавтчета - по-тънки за есента и по-дебели за зимата, за да си излизате спокойно навън. По-големият размер.
Онна, и от мен стиснати палци да се оправи бързо детето и да не се заразяват другите в семейството. Светкавица, при теб също да не се задълбочава.
Нино що така е направила? Най-естественият човек тук.
Янечек също ми липсва. Светалчо също. И други хора се появяват рядко- Айяла например.

# 14
  • Мнения: 15 091
Добро утро!
Честита ни юбилейна тема. Нека споделяме повече хубави неща.
Онна, дано малкият се оправя бързо.
Ванини, аз дори бих взела и 68, но в никакъв случай 56. Те нищо, че сега са малки, ще наваксат бързо.
Вчера с детето пак се качихме на Витоша, добре му е там, но след обяд имахме още срещи и игри и явно се превъзбуди, тази нощ не спа спокойно. На мен ми предстои натоварена седмица, а работната събота ме ужасява.

Общи условия

Активация на акаунт