Отговори
# 90
  • Burgas
  • Мнения: 0
Здравейте момичета, отдавна ви чета и все се каня да се включа към вашите темички, но лятото нямам възможност да влизам често в нета , та се надявам от септември да бъда по- редовна...И да кажа нещичко за мен...аз съм от Бургас, на 31 години, това ми е втора бременност с термин 18 октомври. Имам си едно момченце на 3 год. и сега очакваме пак момченце. За сега съм добре..надявам се така да е до края..
Искам да поздравя вече обебилите се мами и да им пожелая много прекрасни емоции покрай техните сладки бебчета..
А също и на вас, бременелки...лека бременност до края и най-сладките бебчета на финала!
Това е от мен за сега...спокойна вечер на всички!

# 91
  • Мнения: 2
jeni_r  welcome

Мименце, то и аз не искам скъпа, просто нямаше никакви.  Е, само скъпи всъщност, една много хубава видях на витрината на Еспри, но не влязох да се осведомя за цена. Не искам от тези шаренките с анимационни геройчета, аз и без това съм мургава и като си сложа такава ярка познай с кого ще ме сложат в една стая  Mr. Green Не нося такива дрехи и ще ми е странно, искам да е едноцветна, с дълъг ръкав, копчета и май това е. Айде сега казвайте къде има  bowuu

Отивам да видя пак снимките  Party

Забравих нещо за изцапването - аз моите не ги изцапах, в смисъл, може и да съм, но се е изпрало. Бяха ми удобни после за кърмене и още ги нося. Но раждах август и са с презрамки, освен това са от най-шаренките, много нелепо се чувствах с тях. Знам, че докато напъвам много няма да ми пука, ама предпочитам да потърся още малко преди да си взема пак такава   Simple Smile

Последна редакция: ср, 24 авг 2011, 21:58 от zellda

# 92
  • Мнения: 5
jeni_r: Добре дошла скъпа! Simple Smile Радвам се да видя още една мама при нас Wink
Ти къде си решила да раждаш и при кой лекар си в Бургас? Аз съм в Дева Мария при Бояджиев.

# 93
  • Варна
  • Мнения: 913
Момичета, хубаво сте си стегнали багажа, ама аз какво да стегна при все, че още нищо не съм си купила. За нощници мисля да проверя в Мадара(за мамите от Варна). Имам някакви спомени, че съм виждала доооста голямо разнообразие от памучни пижами и нощници на Петков(нямаме нищо общо, освен фамилиите, да не решите, че им правя реклама  Laughing ). Като цени бяха нещо от рода на 12-15-17лв. Ако имам възможност утре ще отскоча, че нали ми е близо до нас(за тези, които не знаят близо до КАТ, зад Сима, Рая, Зора) и пак ще пиша.  Wink
jeni_r , добре дошла!   bouquet
Пловдивчанки , големи сте чаровници!  Heart Eyes

Варненки за съжаление ще пропусна срещата утре.... Cry Но то с моите майстори... падна голямо циклене и лакиране на паркет ейййй...  Добре поне, че става хубаво, че иначе  #2gunfire #2gunfire #2gunfire  

Офф, много ме замислихте сега с тия помпи...  newsm78 Все се надявах да е излишна покупка и да си я спестя, но като ви слушам.. Май май ще взема поне да набележа нещо и ако има нужда ще пращам ММ да взема.
Лека от мен!  Heart Eyes

# 94
  • Мнения: 0
Аз си взех една нощница от пазарчето в Аспарухово.Там има едно магазинче и продават само българска стока, предимно на Трявна.Евтина 13лв. с къс ръкав,ама на мен ми пада малко по-надолу, с копченца - идеална е за целта NaughtyИсках да си взема и още една, но бяха одтанали малко бройки и не ми пасваха по размер  и цвят.Аз не бих търсила специално такава нощница в мола.Скоро питах в "на пазар във варна" и ме посъветваха да търся в Мадарата или на колхозния.

# 95
  • варна
  • Мнения: 1 228
Моята нощница също е българска (не помня марката ) изчистена е картинката е много малка ,млечно розова.Взех я от колхозния пазар-16,50 лв с дълъг ръкав.Другата ми смятам да е с къс.
На "Петков" също са качествени ,аз ги продавах преди ,но бременните не ги харесваха понеже са по шарени с цветчета и завартулки.
Днес ходихме на УЗ беболина е 2 кг вече ,всичко е наред ,а на връщане купих комплектче за исписване едно лилавичко много сладко Heart Eyes
Офф хич не ми се спи #Cussing out ,а милото вече откърти.

# 96
  • Мнения: 1
Зелда - знаеш ли защо трябва първата покупка за бебето да е шапка?

 jeny_r - добре дошла сред нас. Колкото повече, толкова по-весело! Добре че Sunny ни насмогва на темите.

Аз ви бях споменала че в понеделник бях на видеозон и от тогава сам с едни болки- не се трае. Днес пак ме пратиха по спешност да видят какво става. За няма 3 дни малкия е пораснал с 300 грама и направо ми разпъва матката, тя пак реагира с едни контракции... не се търпи да ви кажа. Ооооох, оплаках се. Сега ще чакам да ми олекне.

# 97
  • Мнения: 6
Добро утро мами  Laughing
Да споделя и аз за нощниците, майка ми ми взе две от Добрич (понеже по принцип съм от там и нашите живеят там) и затова не мога да дам съвет на момичетата във Варна къде има. Честно казано моите нощници, две на брой, са съвсем обикновени, от най-евтините предполагам (по 10 лв са  Mr. Green) все пак не отивам на ревю, смешни са, но пък смятам, че са доста функционални и подходящи за целта  Peace

# 98
  • Мнения: 461
Добро утро и от мен,
чета ви и все повече се убеждавам, че и аз трябва да си приготвя багажа.
А проблема с нощниците ... и аз нямам и не мога да намеря. Вкъщи ходя с пижама или по тениска и нощницата ми е страшно непозната дреха.Мамите от София , ако имат идеи и са си купил да кажат.
Jeny_R - здравей, лека до финала и се радвам , че ставаме все повече  Hug

# 99
  • София
  • Мнения: 723
Nurii за болничния - най-добре още сега говори с личната си лекарка, за да може ако има проблем с това да ти издаде болничен да има време да се оправи. Тя като ти издаде направление за ЖК ти какво направи - записа ли се все пак, макар и да не ходиш?

Вчера минах през моята АГ, че от два-три дни така ми се беше стегнал и корема и кръстта, че реших да види какво става. Добрата новина е, че наистана се е обърнала както съм я усетила и то си е застанала в правилната позиция - с главата надолу.....но пък съм се сдобила с "ишиас на бременните" както се изрази докторката....Ако се засили и болката почне съвсем да обездвижи крака ми, можело да се наложи вместо с епидурална да раждам със спинална, за да мога въобще да движа крака....ама има време може да не стигне до там
Та сега ходя като робокоп не само вечер ами почти през целия ден  Joy....като родя ще ми мине...може би  Laughing....добре, че ходя на масаж та поне ме по раздвижва

# 100
  • Мнения: 9
Добро утро Hug

Много сте хубави, пловдивчанки Flutter
 
jeni_r  welcome

Мименце, то и аз не искам скъпа, просто нямаше никакви.  Е, само скъпи всъщност, една много хубава видях на витрината на Еспри, но не влязох да се осведомя за цена. Не искам от тези шаренките с анимационни геройчета, аз и без това съм мургава и като си сложа такава ярка познай с кого ще ме сложат в една стая  Mr. Green Не нося такива дрехи и ще ми е странно, искам да е едноцветна, с дълъг ръкав, копчета и май това е. Айде сега казвайте къде има  bowuu

http://www.bulbel.bg/Product-Noshtnica-0555F3-5865.html тази нищо, че е ярка, но мисля, че ще ти отива много:)Wink
http://www.bulbel.bg/Product-Noshtnica-Damska-49-06-5776.html една по-обикновена
http://shopix.bg/Lisca-Noshtnica-Sporty-63083 тук не видях цена

Вчера ходих до Илинеци да търся тези Vienetta Secret, но абсолютно безуспешно и повече няма да си причиня такова нещо! Отвратена съм от това място Sick

# 101
  • София
  • Мнения: 723
забравих да пиша
 
шапката - трябвало да е първа покупка, за да е умно детето.....моите и двете няма да са  Joy ( на едното купих една дървена играчка от Прага още никой не знаеше, че съм бременна, а на това - само едно гащеризонче съм купила досега....)...

Чета, че пишете за нощници - сигурни ли сте, че в болниците, където ще раждате не дават. Преди в Света София ( бившата Тина киркова) не позволяваха със собствени и имаха техни задължително....сега май е същото положението.

Зейрина - бързичко да се оправя момченцето ти, че проблемите с ушите са гадна работа. За подаръка - и аз мисля като останалите - ако са ти достатъчно близки обаче и дори може да ги питаш да си изберат самите те - е хубав подарък.

# 102
  • Мнения: 5
Здравейте, момичета!  Hug
Пак не мога да сваря да ви чета хихихи Simple Smile
(гладна съм  Whistling) това исках да го споделя... хаха
Днес ми стискайте палци на преглед съм на 4д да видим малкото шуши от както бях в 5-тия месец не съм я виждала...кой знае колко е пораснала. Сега се обзалагаме тука колко килограма ще тежи хаха  Crazy baby_neutral
В 12:30 ми е часа , като се върна ще ви разкажа как е минало Simple Smile  Flutter Hug
Лек ден от мен   bouquet

# 103
  • Мнения: 0
Добро утро,сладки мами!!!Искам да попитам пелените,спалният комплект и оделцата на бебчо трябва ли да се перят на висока температура,за да се убият бактериите,или не.Защото се притеснявам да не се повредят!Пожелавам ви колкото се може по прохладен ден!   bouquet

# 104
  • Мнения: 2

http://www.bulbel.bg/Product-Noshtnica-0555F3-5865.html тази нищо, че е ярка, но мисля, че ще ти отива много:)Wink
http://www.bulbel.bg/Product-Noshtnica-Damska-49-06-5776.html една по-обикновена
http://shopix.bg/Lisca-Noshtnica-Sporty-63083 тук не видях цена

Вчера ходих до Илинеци да търся тези Vienetta Secret, но абсолютно безуспешно и повече няма да си причиня такова нещо! Отвратена съм от това място Sick



Благодаря, много ме улесни   bouquet

забравих да пиша
 
шапката - трябвало да е първа покупка, за да е умно детето.....моите и двете няма да са  Joy ( на едното купих една дървена играчка от Прага още никой не знаеше, че съм бременна, а на това - само едно гащеризонче съм купила досега....)...



Аз пък знам, че е за да е обърнато с главата надолу бебето Mr. Green Луда работа, както пишеше в  Махалото на фуко (мисля) - суеверието носи нещастие, та по добре да не сме ги чували тези неща.

Съни, как сте с Али?

Общи условия

Активация на акаунт