Интернатът - 2 част

  • 22 142
  • 174
  •   1
Отговори
# 150
  • София, България
  • Мнения: 2 222
Скрит текст:
а на мен пък ми стана гадно, че въпросният се появи за няколко кадъра в края на последната серия, знаех, че е жив, и през цялото време го чаках да се появи ... но уви

Финалната сцена не ми хареса особено - иначе 6 и 7 сезон държаха в напрежение почти до последно, имах много впечатления, и исках да напиша много неща като ги изгледах, но нещо нямах време и вдъхновените ми се изгуби  Sad

# 151
  • Мнения: 48
Последните сцени на 6 и 7 сезон за мен бяха разтърсващи... особено на 6-ти.

Всеки път като гледам ми става гадно,че Ектор не можа да види сестра си
В испанските сериали, никога не се знае...

# 152
  • Мнения: 21 275
Да,надеждата умира последна

# 153
  • Мнения: 48
Завиждам ти, че тепърва ти предстои да ги изживееш...

# 154
  • Мнения: 408
Последните сцени на 6 и 7 сезон за мен бяха разтърсващи... особено на 6-ти.

Всеки път като гледам ми става гадно,че Ектор не можа да види сестра си
В испанските сериали, никога не се знае...
Скрит текст:
Надеждата умирала последна  Grinning Не трябваше нищо да й казваш, за да изгуби надежда и след това да бъде изненадана, като нас

# 155
  • Мнения: 21 275
О,да, ви кажа аз за втори път го гледам,спомням си някои от нещата,но не всички,затова пак започнах Simple Smile

# 156
  • Мнения: 48
Последните сцени на 6 и 7 сезон за мен бяха разтърсващи... особено на 6-ти.

Всеки път като гледам ми става гадно,че Ектор не можа да види сестра си
В испанските сериали, никога не се знае...
Скрит текст:
Надеждата умирала последна  Grinning Не трябваше нищо да й казваш, за да изгуби надежда и след това да бъде изненадана, като нас

Че аз не казах нищо обнадеждаващо, тя така си го разтълкува.  Grinning Пък и предвид моментите, които я очакват... изненадите ще са прекалено много.

# 157
  • Мнения: 21 275
Аз съм го гледала сериала,но може би преди година и нещо ,две,някои моменти напълно съм забравила и направо стоя на нокти като гледам,много як сериал,спор няма  Peace

# 158
  • Мнения: 48
Да!  Но те сега колко време ще го размотават докато излезе... Grinning Направи го в скрит текст, защото в бъдеще, ако някой влезе и го види ще стане кофти преди да го е гледал.  Peace

# 159
  • Мнения: 21 275
Аз пак не откривам епизод 11 на сезон 7  Embarassed

# 160
# 161
  • Мнения: 21 275
Да!  Но те сега колко време ще го размотават докато излезе... Grinning Направи го в скрит текст, защото в бъдеще, ако някой влезе и го види ще стане кофти преди да го е гледал.  Peace
Ух,не ми дава вече в скрит текст ,сори  Embarassed
Благодаря   bouquet

# 162
  • София, България
  • Мнения: 2 222
ами изтрии го направо

# 163
  • Мнения: 21 275
Не може да се изтрие,но писах на модератор те да го изтрият.
 
Скрит текст:
Оф,тоя Гаридо #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 164
  • Ямбол
  • Мнения: 2 153
Е кво толкова станало,че се е изпуснала? Rolling EyesСериалът отдавна е приключен,повечето пишещи в КиТ са го изгледали,голям проблем направихте Peace
Как да го изтрие,като даже не може да редактира,за пръв път всякаш пишете във форума ooooh!
Лисе,кво се връзваш за глупости Hug

Последна редакция: нд, 09 юни 2013, 21:28 от contessa24

Общи условия

Активация на акаунт