Сухарките

  • 3 206
  • 45
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 12 145
Лично аз намирам форумския си образ по- скоро за мазнярски, отколкото за сухарски, но от уважение към класацията се записвам да следя.

Отилия Ти си се познаваш най- добре, но за мен си преобладаващо забавна. Предполагам не съм мерило, защото от позиция на сухар явно не ме забавляват обиайните неща. (зелен озъбен емотикон)

ПП Ако има награден фонд обещавам да се боря за спечелване на първото място. Мога дори да напиша изречение от 15 реда.

# 16
  • Мнения: 517
Бояна и Окти сухарки??? Shocked Shocked Shocked

# 17
  • София
  • Мнения: 900
Въх - недовиждам ли  Sunglasses
Стори ми се тема за сухарките,
смело нахълтах да се осведомя за .... сухарите  Laughing

Бояно - взела си приза  hahaha
А па Октоподесата си е направо Кралицата на бала  Peace

Абе дан би да е тема "Сладурките"  Wink

Развеселихте ме  Joy Joy Joy

# 18
  • Мнения: 326
Бояна и Окти сухарки??? Shocked Shocked Shocked


 За Бояна не твърдя, но отподът е лично за мен най-незабавната съфорумка. Истинска сухарка, много суха и без чувство за хумор. Аз гласувах да нея.

# 19
  • София
  • Мнения: 1 508
Не виждам връзка между това да бъдеш сдухана и да бъдеш сухарка. Отказвам да гласувам, всички в списъка са свежи по свой собствен начин, обаче разчитам на вас от време на време да оповестявате резултатите от надпреварата  Simple Smile

# 20
  • Мнения: 2 199
Аз си падам по лиглите, влизам за да се забавлявам. По някога споря в сериозни теми за забавление.
От изброените не мога да посоча, защото не съм достатъчно дълго тук и не съм чела много мненията им.

# 21
  • Мнения: 326
Не виждам връзка между това да бъдеш сдухана и да бъдеш сухарка. Отказвам да гласувам, всички в списъка са свежи по свой собствен начин, обаче разчитам на вас от време на време да оповестявате резултатите от надпреварата  Simple Smile

  Joy За сега аз упорито печеля. Няма лошо, наистина нямаше да е честно да не сложа и моето име там. Тези, които са гласували за мен да ми подготвят короната. Излизам, утре ще ви чета  Peace

# 22
  • Мнения: 517
Отилия, сори, ма си в голяяяяяяяяяма грешка. Naughty
Вземи пусни една анкета за лиглите, че отдавна не съм печелила приз Laughing

# 23
  • Мнения: 4 760
От изброените не мога да посоча, защото не съм достатъчно дълго тук и не съм чела много мненията им.

Подобна нагласа те вкарва директно при сухарките обаче.  Naughty

# 24
  • Мнения: 0
Авторката, не мисля, че сухарки и сдухани жени са точните определения и изобщо подходящи епитети за съфорумки. Писането на простотии не може да се нарече чувство за хумор. И на мен никак не ми харесва една авторка с ужасен аватар и с още по-ужасни постове, която явно си мисли, че е забавна и оригинална..Но не мисля, че е нужно да напиша коя (няма я в списъка и никът и беше нелеп) още по-малко да направя класация всички да гласуват за това коя е по-по-най-.. И сега да не ме включиш и мен  hahaha Както са казали чувството за хумор е нещо много относително. И не значи като ти покажат пръст и да се хилиш.   
 ideauu

# 25
  • Мнения: 434
Какво ще спечели класиралата се на първо място?

 Морално порицание  Simple Smile

Пред строя или по радиоточката?

# 26
  • на пистата
  • Мнения: 5 841
пипинс-сухар... Joy
разсмя ме.това е жената с най-готино чувство за хумор,която познавам.

# 27
  • София
  • Мнения: 10 825
Започва да ми става едно такова коледно с тия подранили номинации и теми в стил "Кой ви дразни" Wink

# 28
  • Мнения: 326
 На вашето внимание, още 3 кандидатки за слава  Grinning

# 29
  • Мнения: 2 448
Вземи направи опция за редактиране на гласа. Че гледам се е появил моя фаворит.  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт