Жената ЛЪВ - 56 тема

  • 16 066
  • 740
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 156
Полинко, няма да ме харесате, то аз не се харесвам...За това и не се снимам.
За Велинград и Банско кака ви  си забрави зарядното за телефона в офиса в Слънчев Бряг , не можах да навия мъжа ми да идем да го вземем и останах без снимки. Естетвено ползвахме апарата на колежката, нащракали сме към 2000 снимки, и се разбрахме каквото ми хареса от пейзажните да ми го прехвърли, тогава ще гледкате. Пропсунах да се похваля че ходихме да гледаме Тракойското съкровище тук в Бургас, а в Банско посетихме къщата музей на Н. Й. Вапцаров, къщата на Неофит Бозвели, църквата Св. Торица, качихме се с лифта в Пирин планина, плюс обиколката на около 20 хотела, а във Велинград се возихме с водно колело по езерото Клептуза, и видяхме най красивите хотели, басейни с минерални води, разни интересни руски сауни, изобщо открихме СПА центъра на Балканите.

# 76
  • Мнения: 11 473
Пол, децата ми се върнаха от Видин - като нови  Heart Eyes Спокойни, добри, задружни....
Колажа ми трябва за на сиситър ми РД-то. Смятам да го направя и да го разпечатам във фото студио, да сложа рамка и да го пратя.....или поне това са ми намеренията, но дали ще се справя е др въпрос. newsm78

Отивам да спя, лека ви   sleepuu

# 77
  • Мнения: 2 274
Норче, Пикасата обикновено си прави допълнителни файлове, ако наистина си го записала. Май ги хвърля в стандартния за всеки Уиндоус фолдър - My Pictures. Пише: picasa....
Кремчето, което Бенджи е пуснала май е Тирамису.
Бенджи, да ти е живо и здраво красивото момиче и да продължава все така да те радва   bouquet!
  И аз вчера и днес правих мекици, но ям плодове за закуска  Mr. Green. От няколко дни нямам време да дишам. Търсим си къща край София, ходим на фитнес, ходя в съда, имам мускулна треска и се чувствам страшно изморена. Децата по цял ден стоят затворени в къщи горките. На Боил не съм му пуснала още изследванията за ДГ, че е отсъствал повече от 3 месеца и няма да може да тръгне от 01.09, а Вили започва курс от тази дата и не знам как ще съчетая всичко. Трудно ми е да вляза в този забързан ритъм след като последните 5 години си живях спокойно у дома  ooooh!.
  Хайде ставам, че имам да простирам, после към градски съд, а накрая в районния, а довечера ще излезем с малкия  Tired. Хубав ден на всички   bouquet!

# 78
  • Мнения: 9 776
Добро утро! Hug

Рени, напълно те разбирам. Не заради годините, прекарани в къщи. А заради забързаното ежедневие, което мразя. Close Изтощава ме, убива ме, ставам парцал. Аз обичам да я карам по-полека, като в никакъв случай не съм мудна. Naughty Не обичам да бързам, да се пришпорвам и въобще обичам спокойствието. Rolling Eyes Не обичам извънредни ситуации освен това. Обичам да си следвам моят си ритъм. Всичко допълнително страшно ме натоварва. Whistling Тъп живот. #2gunfire

Норче, направо завид за децата. Crazy Моите тепърва има да подлудяват. Mr. Green
Д. ходи на зъболекар да и извадят първият от четирите зъби за вадене. Пречат на новите и се изкривяват, та затова. Много се надявам да не се стигне до носене на скоби, щото си е бая перо. #Cussing out Н. има още два-три дни ходене на ясла и приключваме с този етап от живота му. Градината така и не разбрах кога я почваме. Чувам за към 15-ти чак, та ще видим как ще се оправяме до тогава. Thinking
Готвих манджа с кюфтета в бял сос. Ще се къпя и ще излизам. Една колежка ме нерви, ама да видим как ще свърши всичко. Или аз, или тя ще стане накрая. #2gunfire

# 79
  • Мнения: 11 473
Добро утро и лек ден ...



Не обичам да бързам, да се пришпорвам и въобще обичам спокойствието. Rolling Eyes Не обичам извънредни ситуации освен това. Обичам да си следвам моят си ритъм

И аз така  Heart Eyes

Незнам кога при Ник дойде времето с ДГ, но при мен - 4-ти и 2-ри клас, идея нямам как се завъртя  Laughing, а и ето и лятото свърши, кога почна - кога свърши  ooooh!
Като студентка денят ми се виждаше ужасно дълъг, спях до обяд , че да може по - бързо да свърши  Crazy, а сега и цял ден да седя на дивана и да гледам в ТВ-то, пак бързо лети времето......................

Тъкмо изкарах кайма и се чудех как да я сготвя и ти ми даде идея  Hug

# 80
  • Мнения: 5 001
Ехоооу.... Flutter
Здравейте!  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug


Викам да драсна два реда,че да не ви загубя дирите сЮвсем... Embarassed

При мен нищо ново.....Сега намерих малко време да драсна два реда....Всичко е ОК. при мен,но много ангажименти и не ми остава време за форума.....Ама нА! При първият възможен момент-Пиша...... Whistling

Аз пък днес ще правя кюфтета от тиквички кат се прибера от работа.....(това за отчета кой к'во е сготвил) Mr. Green

# 81
  • Мнения: 662
Ха добър ден от мръсна и прашна София Mr. Green
Няма да мога да ви изчета назад, ама вече се надявам да ви следя Peace
Пол, май ще почвам работа като на Чеб, ама от вкъщи Praynig
И специално за Рейски, че знам колко обича фейса Hug


Някой да се сеща някоя много бърза и лесна торта newsm78 имам мляко, яйца и орехи  Crazy

# 82
  • Мнения: 3 999
Гудзинка, колко е сладка!  Синеочко. И с малкия снимката много ми харесва. Че и буйна гривичка има вече. Да ти е жива и здрава. Hug
Гери Петрова, ми че аз искам с теб да пия кафе ама ти си кат' Левски. То може ли човек да знае кога си в Слънчев бряг, Бургас, някъде по планината или в Пловдив? Hug
Ренка, къща извън града ли си търсите? За постоянно живеене ли? Не знаех. Ами няма ли да ви е далече за децата, училищата им и т.н? Или става дума просто за виличка?

Аз съм малко изморена и ще се опъна за малко. Иначе днес имах учудващо спокоен и лежерен ден. Аз таман се оплаках, че няма време и то взе, че ми се отвори дупка та да взема малко въздух.

Май и аз обичам да я карам по-полека дето казвате, но от друга страна  ми се чини, че така ставам някак ленива и отпусната. Та малко повече движение много ми е приятно. За съжаление няма де.

Мастерче, къде обикаляш? Все по-рядко се вясваш.

# 83
  • София
  • Мнения: 6 210
Здрасти, банда  Hug!
Прибрахме се и ние в гадната мръсна София  Mr. Green.
Гудзи, супер са хлапетата  Heart Eyes!
Утре няма да имаме вода цял ден и сега се отправям към пералнята  Crazy.

# 84
  • Мнения: 11 473
Ехааааааа, Гудзи много сладки дечица, а малката бубулечка е станала голям брънбър  Heart Eyes
Как пътувахте?

Вени, добре се завънала  Hug

Мастерче, здрасти!

Пол, мъж ми каза, че не обичал кюфтета със сосове, че му мязала манджата на казармена  Rolling Eyes, и за да се изядат ще пържа   33uu

Аз да ви се похваля, че днес вече направих колажа. На комп ми харесва как е, но утре като го занеса на фотото ще видя кво ще излезе....

# 85
  • Мнения: 342
Минавам за малко, ама няма как да не отбележа какви сладки бонбони са сладурите на Гудзи.  Crazy
Гудзи да ги нацелуваш и двамата. Heart Eyes
Стискам палци да почнеш работа.  Peace
Аз днес минах теста след обучението и от утре съм соло. И ми е притеснено. Confused

# 86
  • Балчик
  • Мнения: 760
момичетаааа  Hug
добре дошли на Вени и Гудзи
страхотни сладури са ти Гудзи
Чебурашек ще се справиш , Лъвско момиче си  Peace

и аз да се похваля , че снощи по късните часове
моето момче се прибра от море , многооо голям ми се
видя , вече е над мен и баща си надминава. ooooh!
Напълни ми се къщата  Heart Eyes
и ще вадя дълбоките тенджери  Mr. Green

Хубав ден момичета !

# 87
  • Мнения: 662
Добро утро, красавици Hug
Много ви благодаря за милите думи  Hug
И да почерпя, че днес Ники ми става на 6, как минава времето само Crazy

# 88
  • Мнения: 2 274
Гудзи, да ти е живо и здраво порасналото момче   bouquet! Много да те слуша и да помага за малката бонбонка!
  Много е пораснала сладураната. Вече изглежда като голямо момиче  Laughing.
  Благодаря ти, че си взела телефона! Прати ми го на ЛС.
  Норче, браво! Знаех си, че ще се справиш! Тя Пикасата не е трудна за работа програма  Peace.
  Стефче, виличка търсим. Нещо за съботно-неделно бягство от лудницата тук.
  Оф, и аз много мразя да се юркам и все да бързам. Много скапана се чувствам. Днес едва избутах във фитнеса, а после как се прибрах - само аз си знам. На всичко отгоре се оциклих и ми иде да умра. Сега и до съда трябва да отида, че съдията, който ни разпредели по състави е пропуснал да ме разпредели в наказателно деловодство, а само днес му е приемен ден  Tired. Така да не ми се ходи... Утре съм на зъболекар. В неделя ми падна пломба и сега зее дупка  Confused. Добре поне, че няма да ходя в съда и утре мисля да си поспя през деня, че да презаредя батериите  Laughing.
  Хубав ден на всички   bouquet!

# 89
  • Мнения: 11 473
  bouquet   party006 ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА НИКИ! МНОГО ПАЛАВО И ПЪЛНО С ХУБАВИ ИЗНЕНАДИ ДЕТСТВО МУ ЖЕЛАЯ party006   bouquet

Водихме с братовчедка ми децата на Смърфовете 3Д. Оставихме ги, а ние на спокойствие се разходихме и наприказвахме. Децата са доволни от филма. Днес билетите за 3Д са 7лв, а не 12лв, добре, че бях запазила по нета билети, че нямаше да има билети иначе  ooooh!
Ходихме и до библиотеката и им взех доста книжки за четене от списъка им  Mr. Green който нямаме  Mr. Green

Рени, ти изкарвала ли си колаж на хартия? Аз днес го занесох във фотото. На 1.09 ще е готов  Rolling Eyes
 

Общи условия

Активация на акаунт