Каква е вината на Фатмагюл ?(Fatmagül'ün Suçu Ne ?)~ 49

  • 50 626
  • 728
  •   2
Отговори
# 15
  • Мнения: 0



превод   http://vbox7.com/play:f87f0e4b

страхотна балада

Да ни е честита новата тема, жалко само че днес няма трейлър.

Баладата за мен е попадение в десятката тази вечер.

За dettodorowa  newsm10 newsm10 newsm10

# 16
  • Мнения: 2 229



превод   http://www.vbox7.com/play:e2dc7495&al=2&vid=7368703

и тази е много хубава

# 17
  • Мнения: 0


Къде сте момичета тази вечер? Всички май заспахте много рано.

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 34 043


Аз съм тук....Слагам момчето за приятни сънища...

# 19
  • Мнения: 0


Аз съм от тези които стоят на балкона, но тази вечер реших да слезна и подкрепя темата и Мариана, нека не си разваляме настроението точно сега преди да започне сезона.   

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 34 043


Един хубав гиф за kanina1964 и jos и всички които обичат темата....Май си повтаря tamam...

Последна редакция: пт, 26 авг 2011, 01:00 от mariana51

# 21
  • Мнения: 0



Не са ли страхотни?

# 22
  • Мнения: 297
Еееее бива ли такива работи- трейлър йок Cry Хубаво, че пийнах една ракия да не ми е валат целия четвъртък Crazy Mr. Green Mr. Green

# 23
  • Мнения: 0
Еееее бива ли такива работи- трейлър йок Cry Хубаво, че пийнах една ракия да не ми е валат целия четвъртък Crazy Mr. Green Mr. Green

Но ние ще продължим да чакаме............

# 24
  • Мнения: 297
Еееее бива ли такива работи- трейлър йок Cry Хубаво, че пийнах една ракия да не ми е валат целия четвъртък Crazy Mr. Green Mr. Green

Но ние ще продължим да чакаме............

Ами ще чакаме, такава ни била ориста- да се захласнем така по този филм и да се вълнуваме като ученичка на първа целувка Embarassed Laughing

# 25
  • Мнения: 0
Еееее бива ли такива работи- трейлър йок Cry Хубаво, че пийнах една ракия да не ми е валат целия четвъртък Crazy Mr. Green Mr. Green

Но ние ще продължим да чакаме............

Ами ще чакаме, такава ни била ориста- да се захласнем така по този филм и да се вълнуваме като ученичка на първа целувка Embarassed Laughing

peshterska, ученичка съм била преди 28 години, тогава се вълнувах, вълнувах, ама сега синовете ми казват че май съм се побъркала с този филм - може и да са прави.   

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 34 043
Лека нощ....

# 27
  • Мнения: 0



https://www.youtube.com/watch?v=52-Mj4cw7lo&feature=channel_video_title

Преди да заспим - един танц с Енгин.

# 28
  • Мнения: 297
Лека нощ, Мариянка!

Канина, ами аз така като се замисля, то в тази тема май няма жена, която да не е била обект на бъзици от близките, заради пристрастяването към сериала.  Thinking Mr. Green  Ноо това са си наши трепети и затова е тази тема, за да ги споделяме.

Аз на милото му подметнах един път да го гледа с мене, отговора беше: Ти нещо аха.....  Sad

Лека нощ от мен, утре дано трейлър да се раведрим  Praynig

# 29
  • Мнения: 0


Добро утро на Мариана и всички останали. Пожелавам денят Ви да е изпълнен с много усмивки и хубави емоции.   

Общи условия

Активация на акаунт