Мечтатели (Kavak Yelleri) ~ 44

  • 41 615
  • 715
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 5
Отново невероятни снимки  bouquet  bouquet  bouquet Peace

# 676
  • Мнения: 120
Сарп, Сарп и пак Сарп  Whistling

# 677
  • Мнения: 11 766
al4ojb - хиляди благодарности за прекрасните думи. Ти също си супер. Относно списанието мисля, че няма как да си го купим в България, но да се надяваме скоро да излезе в Турция и феновете там да пуснат снимките с хубаво качество, за да можем да ги видим. Нямам търпение да видя Пелин и Сарп заедно в Cosmogirl ....  txtloves newsm76 Two Hearts

Нямам представа кога точно ще пуснат продължението на епизодите по БТВ, но се надявам да е скоро. Въпреки всичко сериала е номер 1. Дано след време направят продължение. С този отворен финал всичко е възможно. Хората искат да видят Аслъ и Гювен заедно. За всеки техен фен е ясно, че Гювен ще се върне при Аслъ и двамата ще бъдат заедно, защото любовта им е все така силна и неугасваща. Но е друго да ни го покажат ...  lovekiss

La Tormenta - за пореден път си качила прекрасни снимки. Личи си, че Аслъ доста се е забавлявала по време на снимките на сериала заедно със своите колеги. Всички са невероятни ...  Flushed Heart Eyes newsm74

julk - много ти благодаря за снимките. Подписа е супер и е с една от най-любимите ми снимки на Пелин, Сарп, Ибрахим и Аслъ ...   mrstraetz

Последна редакция: пт, 23 сеп 2011, 22:46 от Roxis

# 678
  • Мнения: 11 766
Ето две чисто нови снимки на Аслъ Енвер, които самата тя пусна преди малко в twitter-a си ... newsm44

На тази снимка до колкото разбрах Аслъ е заедно със сестра си Anıl Hiybeti Enver. Определено двете много си приличат ...  newsm76



Ето и една снимка от един купон на който е била Аслъ с нейни приятели тези дни ...  Hug

# 679
  • Мнения: 120
Дано скоро ги пуснат. Но дано сменят часа, че цяла година съм 1-ва смяна на даскало и не може...

# 680
  • Мнения: 2
Една страхотна новина свързана със Сарп. newsm44 Както вече писах за него  ежедневно има новини и аз съм много щастлива. Поредната супер новина е,че Сарп се снима в сериала "Aşağı yukarı yemişlililer".
Заедно с Бурак Алатай ще бъдат гост актьори в една от предстоящите серии.Епизодът с неговото участие ще се излъчи в неделя (02.10.2011 год.) по АТВ от 22:20 часа! Ето една снимка,която излезе с новината:
 
                                  

Последна редакция: сб, 24 сеп 2011, 02:14 от 100% САРПка

# 681
  • Мнения: 1
al4ojb, първо искам да ти благодаря за всички мили думи към нас newsm51 Радвам се, че харесваш снимките и както се разбира когато излизат нови ние ги качваме в темата Party и пишем за новините около любимите си актьори Crazy

julk, много благодаря за страшните снимки  bouquetЗа въпроса ти свързан с мъжът на снимката за който се носеха тези слухове, май се оказаха измислица Thinking Поне докато го няма официално потвърдено е така, защото когато журналистите са задавали въпроси на Пелин, докато е била в онзи Мол миналата седмица не са я питали за този слух Wink А този подпис с любимата ми снимка е уникален - много ми харесва Heart Eyes

Roxis, много ти благодаря за снимките Oha! Нямах представа, че Аслъ има сестра - определено много си приличат и се радвам, че е пуснала тази снимка, както и другата от купона с приятели Party

100% САРПка, знам за мечтата ти hug Много ти благодаря за информацията около Сарп Two Hearts, като гледам отново е хванал пистолет Two Hearts Значи ще си го гледаме в неделя 02.10.2011г. и ще се радваме както винаги Peace Много обичам когато гледам някои актьори като гост звезди в друг сериал за няколко серии, а това, че Сарп ще бъде там определено ще е страхотно Crazy Харесва ми, че е толкова търсен Party Party Party Party Party

# 682
  • Мнения: 0
Roxis, 100% САРПка, La Tormentabouquet.
Ето още няколко снимки на Аслъ и сестра й.




Ето и още една снимка от този купон. Бях ги гледала скоро някъде, но си помислих, че са стари и не ги публикувах тук. ooooh!

# 683
  • Мнения: 0
Благодаря на всички ви за страхотните снимки на Аслъ, Пелин, Сарп, Ибо и Дахан невероятни са не мога да им се нагледам  newsm76 Two Hearts txtloves Heart Eyes newsm51 Two Hearts

Последна редакция: сб, 24 сеп 2011, 20:39 от sUzi39

# 684
  • Мнения: 2
Здравейте.Както вече писах,Сарп ще участва като гост актьор в сериала "Aşağı yukarı yemişlililer"!
Днес излязоха още две снимки от сета, пускам ги :
            
            


# 685
  • Мнения: 2
julk -благодаря за снимките с Аслъ.  bouquet  bouquet  bouquet
 Аз най-харесвам такива снимки,които разкриват ежедневието на известните личности. А Аслъ е много готина,въобще всички дами,които участваха в "Мечтатели":Пелин,Аслъ,Нил,Джерем и още много други са много хубави и чаровни и ми правеше кеф да им гледам интригите и клюките! hahaha

# 686
  • Мнения: 11 766
100% САРПка - хиляди благодарности за прекрасната новина и за невероятните снимки на Сарп. Определено той не се спира и непрекъснато е зает с какво ли не. С удоволствие ще изгледам епизода на този сериал, в който ще участва като гост актьор ....  txtloves newsm76 Two Hearts

julk - много ти благодаря за прекрасните снимки на Аслъ и сестра й. Определено двете много си приличат ...   bouquet  bouquet  bouquet

sUzi39 - радвам се, че снимките ти харесват ...  Hug

# 687
  • Мнения: 11 766
Ето едни стари, но готини снимки на Пелин, Ибрахим, Ферит, Даахан и останалите актьори от 1-ви и 2-ри сезон на Мечтатели. До колкото виждам са били в някакво заведение и актрисата изпълняваща ролята на майка Хафизе им е пяла. Явно е певица. Колко е различна от екранния си образ ....  newsm51   Two Hearts  thumbsup





















# 688
  • Мнения: 1
julk, много ти благодаря за снимките на Аслъ и сестра й  bouquetАз първата я бях виждала, но не знаех, че е това е нейната сестра Peace Много е сладка Simple Smile

100% САРПка, много ти благодаря за снимките на Сарп Heart Eyes Той е уникален както винаги и ще се радвам да го видя в друг образ Party

Roxis, много ти благодаря за снимките на всички актьорите от първите два сезона на "Мечтатели" newsm51 Пелин и Ибрахим са жестоки Two Hearts, както и останалите Laughing Наистина актрисата, която играе Хафизе може и да е певица, аз съм я виждала и с костюм за танцуване - може би е от роля за някой сериал Thinking

Аз пуснам една нова снимка от фотографа, която е прекрасна Two Hearts - Аслъ Енвер с малката Суде - и двете са излязли невероятно txtloves


# 689
  • Мнения: 2
Roxis
-благодаря за интересните снимки.  bouquet  bouquet  bouquet
 Леля хафизе  Joy наистина е много различна в реалния живот.дори на конецетра на Пинхани през август беше неузнаваема.Определено актрисата и героинята са много различни,нямат нищо общо!


 La Tormenta -благодаря за снимката.  bouquet  bouquet  bouquet
Сценаристите извадиха голям късмет с двете деца,а Суде толкова много,ама толкова много прилича на Мине(Аслъ),просто удивителна прилика. Много се радвах на децата(малките мечтателчета),справиха се повече от блестящо и изиграха ролите си  перфектно.

Общи условия

Активация на акаунт