Мечтатели (Kavak Yelleri) ~ 44

  • 41 599
  • 715
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 11 766
La Tormenta - хиляди благодарности за прекрасната снимка на Аслъ и малката Суде. Наистина приликата между двете е невероятна. Все едно са истински майка и дъщеря. 1 към 1 са .... txtloves newsm76  Two Hearts

Определено и двете деца са супер талантливи и за мен беше изключително удоволствие да ги гледам в Мечтатели. Надявам се някои ден да направят продължение ...  Hug

Ето и от мен 2 нови снимки от фотографа на Ибрахим и Пелин. Толкова са готини и сладки. Особено снимката на Ибо е великолепна. Облечен е прекрасно и на фона на синьото небе - направо очите ми останаха в него. Много ги обичам и двамата ...  txtloves txtloves txtloves Heart Eyes Two Hearts  newsm76 hug  mrstraetz lovekiss



# 691
  • Мнения: 640
Момичета ,радвам се че не спирате да споделяте новини за актьорите.
Желая приятен ден на всички Мечтателки!

# 692
  • Мнения: 5
Roxis отново страхотни снимки   bouquet    bouquet  bouquet
Малееееееееееееееее продължавам да се кефя на невероятните  снимки  Peace

# 693
  • Варна
  • Мнения: 2 355
Момичета понеже аз ще съм много заета някой друг ще пуска новите теми Мисля че това ще са Ла тормента,Роксис и 100% САРПка
Дано не се лъжа в имената  Rolling Eyes
Знам че ви оставям в сигурни ръце  Hug Hug Hug

# 694
  • Мнения: 2
Момичета понеже аз ще съм много заета някой друг ще пуска новите теми Мисля че това ще са Ла тормента,Роксис и 100% САРПка
Дано не се лъжа в имената  Rolling Eyes
Знам че ви оставям в сигурни ръце  Hug Hug Hug

Хриси,ние трите ти благодарим,че правеше страхотни теми.Пожелавам ти много късмет в учението,да постигнеш всичките си мечти и да бъдеш много щастлива!
Когато имаш повече време се отбивай при нас! Wink

Благодарим ти!   bouquet  bouquet  bouquet

# 695
  • Мнения: 11 766
Момичета понеже аз ще съм много заета някой друг ще пуска новите теми Мисля че това ще са Ла тормента,Роксис и 100% САРПка
Дано не се лъжа в имената  Rolling Eyes
Знам че ви оставям в сигурни ръце  Hug Hug Hug

Хриси много ти благодаря за всичко и за чудесните теми на Мечтатели, които правеше до този момент.  Hug

Всичко най-хубаво и много успехи ... Очакваме те тук по всяко време    newsm51

Аз лично обещавам да се грижа за темите така, че всички да са доволни ...  newsm76

# 696
  • Мнения: 2
Преди няколко дни,ROXIS пусна снимки на Ибрахим, Ферит и съпругата му- Бахар. Днес в медийното пространство се разпространи и клип от събитието, на  което са присъствали!
                       

                        http://www.facebook.com/photo.php?v=221362194591985


Не знам за вас,но на мен батко Метин много ми липсва! Embarassed

# 697
  • Мнения: 1
Момичета понеже аз ще съм много заета някой друг ще пуска новите теми Мисля че това ще са Ла тормента,Роксис и 100% САРПка
Дано не се лъжа в имената  Rolling Eyes
Знам че ви оставям в сигурни ръце  Hug Hug Hug

Благодаря ти за всички теми, които си правила досега - всяка една от тях беше супер  bouquetПожелавам ти много успехи в живота и когато можеш идвай в темата Wink

Последна редакция: пн, 26 сеп 2011, 05:17 от La Tormenta

# 698
  • Мнения: 1
Roxis, много ти благодаря за снимките на Пелин и Ибрахим newsm51 Пелин е уникална както винаги Two Hearts Ибрахим също е излязъл по невероятен начин Two Hearts Наистина фона и начина по който е застанал е жесток Heart Eyes

100% САРПка, много ти благодаря за клипчето  bouquetОпределено папараците нищо не пропускат Simple Smile

Не само на теб ти липсва, на всички ни липсва Метин, а й останалите герои от сериала ни Party Party Party
 

# 699
  • Мнения: 0
Чудя се какво ли щеше да стане ако например Ада(приятелката на Дениз) не беше умряла или пък ако Аслъ се беше влюбила в Умут или ако Бурак не беше такъв психопат и бяха останали с Мине. Ако не се беше случила катастрофата и Аслъ и Ефе се бяха оженили, или ако Гювен не беше измамил приятелите на Аслъ и не я беше срещнал с Ефе, ако се бяха оженили. Дали Ада, Умут, Бурак  щяха да станат част от Мечтателите? Леле толкова много "ако" в един пост  Grinning
Кажете си мнението!

# 700
  • Мнения: 0
Roxis найстина ли списанието с Пелин и Сарп излиза и в България  newsm44 newsm44 newsm44 и ако е така някой знае ли кога горе-доло излиза

# 701
  • Мнения: 120
И да излезе тука ще е на турски. Аз съм близо до Турция, мога да си го взема, ама ква файда като не знам езика  Laughing

# 702
  • Мнения: 2
Roxis найстина ли списанието с Пелин и Сарп излиза и в България  newsm44 newsm44 newsm44 и ако е така някой знае ли кога горе-доло излиза

Не,Сузи няма да излезе в БГ!Но когато излезе феновете на Пелин и Сарп ще споделят във форумите и социалните мрежи,какво пише,разбира се ние ще споделим и тук в темата новините от списанието!Щом излязат и снимки,веднага ще ги качим!

# 703
  • Мнения: 2
ДНЕС НАЙ-СПЕЦИАЛНАТА, НАЙ-УПОРИТАТА ФЕНКА  НА "МЕЧТАТЕЛИ" ИМА РОЖДЕН ДЕН!
 newsm59 nbirthday  Gift  party023 newsm38 Tada  ura Tada bdbaloni

МИЛА ROXIS,ПОЖЕЛАВАМ ТИ ЦЯЛОТО ЩАСТИЕ НА ЗЕМЯТА,ВСИЧКО КАКВОТО ПОЖЕЛАЕШ ДА ГО ИМАШ И ВИНАГИ,ВИНАГИ,ВИНАГИ БЪДИ ТАКАВА-УПОРИТА,ДОБРА И ЦЕЛЕНАСОЧЕНА!
ЦЕЛУВКИ!!!!



ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!!!

http://www.glogster.com/glog.php?glog_id=23305265&scale=100

      

Последна редакция: вт, 27 сеп 2011, 00:26 от 100% САРПка

# 704
  • Мнения: 1
Честит Рожден Ден, приятелко !!!!!



Първо да ти пожелая здраве, колкото и банално да звучи, то все пак е най-важното, имаш ли него всичко друго можеш сама да постигнеш. Нека всичко за което си мечатаеш да се превърне в реалност. Много късмет, щастие и лювоб. Нека усмивката не слиза от твоето лице. Винаги да имаш истински приятели до себе си, които да са до теб по всяко време и на които можеш да се довериш напълно. Бъди много обичана и много признавана от всички, които обичаш !!!  Радвай се на това което имаш днес и се бори за това което искаш да имаш утре !!!!!  bigdance2 Tada  bigdance2

Последна редакция: вт, 27 сеп 2011, 04:30 от La Tormenta

Общи условия

Активация на акаунт