Барселона 2011

  • 90 648
  • 757
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 119
Кварталът до "Саграда Фамилия" е хубав и спокоен ! С метрото сте за минути в идеалния център и дори пеш една разходка надолу към парка на Цитаделата е много приятна и малко извън туристически маршрути ...


Ако си била в Рим гледай на El Raval , като на района около Термини. Същите типажи , същата обстановка , но пък на много комуникативно място Wink

# 751
  • София
  • Мнения: 4 802
Кварталът до "Саграда Фамилия" е хубав и спокоен ! С метрото сте за минути в идеалния център и дори пеш една разходка надолу към парка на Цитаделата е много приятна и малко извън туристически маршрути ...


Ако си била в Рим гледай на El Raval , като на района около Термини. Същите типажи , същата обстановка , но пък на много комуникативно място Wink

Да, била съм в Рим Heart Eyes Термини беше районът около гарата, а като до всяка гара- ясно как е  Wink

Запазих хотелче до Саградата- нямам време за ровичкане; ако изпадне нещо по-добро, ще отменя резервацията през booking.com За справка, избрах Acta Antibes (http://www.tripadvisor.com/Hotel_Review-g187497-d236190-Reviews- … na_Catalonia.html)
Добра цена, много добри отзиви, добра политика за отмяна на резервации. Дано е нормално Heart Eyes

Дано не съм ви досадила   bouquet

# 752
  • Мнения: 119
Локацията е наистина много добра дори за пеш разходки ако си падате. Иначе метрото ви е на стотина метра.

# 753
  • Milano
  • Мнения: 3 703
Кварталът до "Саграда Фамилия" е хубав и спокоен ! С метрото сте за минути в идеалния център и дори пеш една разходка надолу към парка на Цитаделата е много приятна и малко извън туристически маршрути ...


Ако си била в Рим гледай на El Raval , като на района около Термини. Същите типажи , същата обстановка , но пък на много комуникативно място Wink



Запазих хотелче до Саградата- нямам време за ровичкане; ако изпадне нещо по-добро, ще отменя резервацията през booking.com За справка, избрах Acta Antibes (http://www.tripadvisor.com/Hotel_Review-g187497-d236190-Reviews- … na_Catalonia.html)
Добра цена, много добри отзиви, добра политика за отмяна на резервации. Дано е нормално Heart Eyes


Дано не съм ви досадила   bouquet

E, e нали ти дадох линк то4но за този хотел, преди 2-3 страници. Бяхме в него през януари. Много доволни. А на няколко метра от хотела има много готин ресторант, в който готвят превъзходно и е фраш на обед за 9.95 евро. Имаш 1во, 2ро, сладкиш, 1 бутилка вода и 1 вино (750мл).
Ако искаш ще ти пусна снимки на района.

# 754
  • София
  • Мнения: 4 802
regina di cuori, помня, че някой го пусна хотела, но цената и анулацията мисля бяха различни преди ден два. Сега съм наистина спокойна   bouquet Heart Eyes
Ще съм благодарна и на снимки, или по-скоро ако може да споделиш дали ползва Аеробуса или не до хотела? Не смея да задавам още въпроси, защото не съм прочела темите, не искам да карам всички да се повтарят. Инфото за ресторантчето е супер полезно! Peace

# 755
  • Milano
  • Мнения: 3 703
Ще ти пусна, но 4акам да отворят нова тема. Ползвах Ренфе-то (влака), до Пасейг де Грасия и оттам с лилавата линия за две спирки мисля беше. За влака си използваш нормален билет от Т-10.

# 756
  • Варна
  • Мнения: 8
IL, аз ползвах автобус 46 до пл.Испания (защото апартамента ни беше наблизо). Но ти даже и с аеробуса трябва да смениш транспорта, така че избирай. Ако ползваш този вариант от пл. Испания мисля че трябва да вземеш автобус 56 и да слезеш на спирката след pl. de Tetuan.
От тук можеш да си изтеглиш карта на автобусите в Барселона http://www.tmb.cat/en/linias-de-bus като натиснеш в/у Download map in PDF format.

# 757

Общи условия

Активация на акаунт