Лакове за нокти - тема 39

  • 47 794
  • 713
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5
момичета стоя и си мисля защо ми пада толкова бързо лака  Rolling Eyes смених няколко основи и топ лак,но все същото.та си мислех,че може би нокътната ми плочка е мазна  Confused И въпроса ми е дали има някакъв обезмаслител за нокти/например като ми слагаха ноктопластиката,маникюристката ми каза,че ми слага нещо такова преди гела/  newsm78  ако има нещо такова може ли да ми препоръчате нещо,ако сте ползвали

# 16
  • Мнения: 94
БекиБnewsm59! Пожелавам ти много здраве, щастие, късмет, любов, усмивки и всичко най - най!   bouquet Hug Hug  bouquet
По анкетата - Отговорих с Да. Много ми харесва!
Снощи се лакирах с ChG FlipFlopFantasy :


# 17
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Обожавам метални нокти тип фолио, страхотен рок шик акцент придават на облеклото  Heart Eyes

http://3.bp.blogspot.com/-PkBNG5eh65w/TkNWAbnOH6I/AAAAAAAABpM/lW … s1600/detail1.jpg

http://4.bp.blogspot.com/-CKXalocTwm0/TkE5ngusl5I/AAAAAAAABpA/oJ … 1600/IMG_1949.JPG

# 18
  • Мнения: 3 314
тази серия има ли я в бг  newsm78  
 

# 19
# 20
  • Мнения: 5 060

Такъв точно аз не съм виждала, но момичетата бяха си взимали на Колор Клуб нещо подобно и го коментираха, че било доста неоново. Може би собственичката му ще каже най- добре  Simple Smile

# 21
  • Мнения: 94
ЧерЕн_ШокоЛад , лично аз не съм я виждала. Нека някой по - компетентен да се включи. Simple Smile

# 22
  • Мнения: 1 711
          Зузка, обезмаслители имат доста марки. Аз лично съм си вземала на ОПИ- не мога да кажа,че това увеличи трайността на лака ми. Все си изкарвах максимум 3 дни, така че поне при мен ефект нямаше.

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 6
Аз харесвам металните лакове, но още не съм пробвала на моите нокти. Вчера си взех магнитен лак на есенс.

# 24
  • Мнения: 15
И аз харесвам металните нокти. Peace

# 25
  • Мнения: 646
Харесвам, но само сребърни и мнооого бих желала лак с такъв ефект, въпреки че на моите бели пръсти, сигурно ще е адската работа.
Жълтите са ми цигански - представям си усмивката на како Гърга, като ги гледам.

Избрах да нося черния холограм тези дни, тъй като ми съответсва на настроението:



Честити празници на всички рожденнички, много здраве и късмет им желая!  bouquet
На bradata, честита рожба!  bouquet

# 26
  • Мнения: X
Харесвам металните ефекти на ноктите, но да са лакове, а не фолио.  Laughing

# 27
  • Мнения: 557
По темата за металния маникюр , харесва ми , на др. хора, но аз не знам дали ще се  възприема. Thinking

Тези двата от вчера - 108 и 109
http://2.bp.blogspot.com/-sWA_0WQFRqY/TjU1gUVkMjI/AAAAAAAAAec/6g … abrini+summer.JPG

/и малко извън темата , не знам дали знаете но в ДМ има намаление 15 % в рамките на календарната седмица  ако имаш РД/

# 28
  • Мнения: 2 592
Lepidopteria, този Гош е направо разкошен  Heart Eyes
От България ли го купи или го поръча?
Лу, страхотни метални нокти си показала и аз бих пробвала с удоволствие  Party
Това, което си показала лак ли е или фолио? Ако е лак, ще издадеш ли марка и номер  Blush

# 29
  • София
  • Мнения: 5
Вече няколко пъти ползвах топа на Seventeen ---> Не съм доволна - никакъв fast finish не е Rolling Eyes Минават часове, докато ноктите ми изсъхнат напълно.
Метални нокти и аз харесвам, но винаги си личи, че е поставено фолио и това мe дразни много - не знам дали бих се облепила с нещо такова. Ако намеря лак с максимално близък ефект обаче, бих го носила. Този например.









Общи условия

Активация на акаунт