За мъжкарите и пишкането седнал

  • 14 635
  • 136
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Цитат
Не знам кое ги кара. Никога не съм водила статистика кой и как го прави в тоалетната.

Нямате ли мъже вкъщи?
Имам един брой. Но никога не би ми хрумнало да вляза заедно с него в тоалетната и скрупольозно да наблюдавам КАК ходи по малка нужда.

# 16
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 185
по наблюденията ми върху подрастващите вкъщи:
по-добре прави - по-малко са пораженията отвън Mr. Green

# 17
  • Мнения: 78
Точно така. Особено нощно време, ако ставам да пикая, изобщо не си правя труда да светкам лампата (то гадно бе)... Започвам още от вратата и се въртя, докато не чуя чучуркането в чинията.

# 18
  • София
  • Мнения: 10 330
Ако ми беше у къщата щях да ти врътна сутринта един парцал в ръцете... Mr. Green

# 19
  • Мнения: 78
Не върши работа. По-добре маркуч.

# 20
  • Мнения: 284
бъръльо-бъръльо, интересното е, че вече и жените могат да ходят по малка нужда прави. За да не съм голословна ще онагледя въпросното приспособление, което помага на жените да се облекчават подобаващо.  Laughing
http://www2.urinelle.eu/html/en/Howtouse.shtml
Мерси, че ме просветли за някои изобретения, не знаех newsm78

# 21
  • Мнения: 75
Цитат
Имам един брой. Но никога не би ми хрумнало да вляза заедно с него в тоалетната и скрупольозно да наблюдавам КАК ходи по малка нужда.

Тоест подозираш, че може би пикае седнал? Питай го най-добре.

# 22
  • Мнения: 1 296
Кое според вас кара мъжете да ходят по малка нужда прави? Мислите ли, че специани заложби на характера водят до пишкането седнал? ....
Аеродинамика Laughing.
Ако са седнали, после не могат да си го изтръскат като хората Laughing

# 23
  • София
  • Мнения: 1 573
За вашите мъже не знам, но моят не пикае седнал за да не му цопне атрибута на дъното на тоалетната  Laughing

# 24
  • Мнения: 43
Това е май някакъв балкански синдром, един мъж да се приема за мъжкар изключително и само ако е космат, потен, псува, пикае прав и подобни..
Представете си един дом с 3-4ма мъже, всички пикаещи прави  ooooh!  Тоалетната като е за пикаене не означава, че всичко трябва да е опръскано с урина. Като искат да пикаят прави да си монтират писуар! Тоалетната е за сядане  Peace

Изпадам в примитивизъм, но това с тръскането също е крайно безумно.. В днешно време има по магазините тоалетна хартия.

# 25
  • Мнения: 1 296
За вашите мъже не знам, но моят не пикае седнал за да не му цопне атрибута на дъното на тоалетната  Laughing
smile3532 smile3532 smile3532

# 26
  • Мнения: 2 241
Е моят пикае прав, но не опикава тоалетната чиния. Явно е с по-точен мерник  Mr. Green

# 27
  • Мнения: 627
Давам отчет:
Когато САМО пикае е прав.
Когато НЕ САМО пикае е седнал.
Рапорт даден!

# 28
  • Варна/Лондон
  • Мнения: 1 441
Те хубаво пикаят прави, но защо все трябва да е на нещо(дърво, храст, стена), когато им се налага да го правят при полеви условия? Thinking

# 29
  • Мнения: 43
Те хубаво пикаят прави, но защо все трябва да е на нещо(дърво, храст, стена), когато им се налага да го правят при полеви условия? Thinking
Маркират територия  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт