Детски център Макс и Мони, Младост 1

  • 7 394
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 34
Хм много странно , моето дете си изкара 9 месеца там и съм супер доволна. А тръгна съвсем малък на 1 година и 2 месеца, така си свикна и толкова си заобича какичките , че ми беше мъчно като приключихме там

# 16
  • Мнения: 25
Аз също съм доволна. Ние в момента все още я посещаваме, но се махаме на есен, защото ни приеха в държавна. Гушкат го много и се отнасят добре. Махаме се, защото вече сме големи, там дечицата са до около 3 годишна възраст. Според мен на което и да е място, когато детето за първи път се отделя от родителите, преходът е труден - нормално е. Особено, както при нас, детето само аз си го гледах, нямаше баби и дядовци, за да свиква повече и с други хора, не само с мен и баща си. Там му дават за хапване и други неща, когато не иска да яде манджа - той и вкъщи не иска готвено, но според мен това е хубаво, защото не стои по цял ден гладен, а все пак яде нещо, а не се изнервя допълнително и заради глад. Така че, моите впечатления от там са добри.

# 17
  • Мнения: X
В темата за кв. Младост една майка писа че е доволна

# 18
  • Мнения: 1
Здравейте мами и татковци,

И моето момче посещаваше тази градина известно време. Не съм съгласна, че дават информация за децата - напротив. Направи ми впечатление, че се измъкват набързо. Особено едната от каките, няма да споменавам имена. На нея и е доста досадно, че работи там явно. Детето така и не свикна там. Храната е хубава - от детски кухни я доставят. Помещението е малко.  Като цяло не съм особено доволна. Нас ни приеха в държавна сега и определено е на по-високо ниво, като отношение на персонала, а е ДЪРЖАВНА и не плащаме толкова пари. Това от мен. Ако имате и друга градинка предвид - не се спирайте на тази. Дано съм била полезна. Поздрави на всички родители от мен.  Wink

# 19
  • Мнения: 29 342
В темата за кв. Младост една майка писа че е доволна

Май за мен става дума... Peace

Доволна съм от градината, макар че е само за деца до 3 г. Моя син го взеха за 1 месец, до септември и смятам, че му харесваше там. Единствено, че беше най-големия и му е било скучно. Казваше ми, че другите са бебета и не може да се сприятели с никой, защото не говорели. Но като грижи и отношение, мисля, че е добре.... Държат се много добре с децата, гушкат ги, говорят им, на мен ми се обясняваше как е минал деня - ял ли е, спал ли е и т.н.

Общи условия

Активация на акаунт