Спортна гимнастика за деца. Къде?

  • 42 367
  • 88
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 111
Здравейте,и аз искам да запиша сина си на спортна гимнастика,но във Варна,моля препоръчайте ми зала и ако може малко повече инфо-колко пъти в седмицата се провеждат тренировки,каква е таксата,ако може и телефон.
Ще съм Ви много  благодарна.

# 16
  • Мнения: X
Малко съм разочарована от организацията в ЦСКА.
В началото на Септември изпратих познат да пита за спортна гимнастика,
бяха му казали, че след 15-ти започват да сформират групи и ще се обадят.
Никой не се обади! Днес минавахме с малката наблизо и реших да проверя.
Беше заключено, а отвън чакаха един дядо с внучката си и една жена с две деца,
с часове от 17 и 17.30. Тренировка нямаше!:roll: Предполагам, че има причина де.
Дядото разказа, че са много доволни от тренировките, момичето ходи втора година! Grinning
В четвъртък пак сме там, дано да има някой. Praynig

За сметка на това пък се намърдахме в залата по акробатика! Crazy
Диването се позабавлява на батута и въжето, направи няколко кълба. Crazy
Много приятни треньори- мъж и жена! Ако не я запиша на спортна гимнастика,
ще я запиша на акробатика. Laughing

# 17
  • София
  • Мнения: 384
Подготвителните групи са на тренировка утре и в четвъртък от 17,30.
Ние сме там от 15 ч.
Успех!

# 18
  • Мнения: X
Подготвителните групи са на тренировка утре и в четвъртък от 17,30.
Ние сме там от 15 ч.
Успех!
Утре няма да мога, но в четвъртък сме там! Peace
Благодаря ти! Hug

# 19
  • Мнения: 366
Здравейте , точно такава тема търсих и се радвам, че тази е и актуална. Аз също търся къде да запиша сина си на спортна гимнстика, той е на 5 години, но ние сме в района на Славия и базите на Левски и 4-ти км са ни ужасно далече, камо ли в задръстванията в тези часове. НСА по- скоро е удобно заради околовръсното, но знае ли някой малко повече подробности, за стадион Раковски също чувах нещо, но пак без подробности... Моля ви за малко помощ, че и нета е оскъден ,а аз на бг- мамма най си вярвам ....

# 20
  • София
  • Мнения: 2 217
Средният ми син тренира спортна гимнастика на Герена при Стефан Колимечков....Много съм доволна....Ние вече сме състезатели де, тренировките ни са по три часа всеки ден без събота, но за начинаещи са три пъти седмично по един час.....Струва ми се нормално всичко - зала, отношение, треньорът е доста строг и взискателен, но и добър педагог...Давам линк към неговия сайт:http://kolimechkov.com/BGarchive.html

# 21
  • София
  • Мнения: 2 437
И аз питах за този Колимечков, но не е ли множко 3 пъти седмично по час и половина?  newsm78 Тук има по-подробна информация http://training.kolimechkov.com/BGtrainingInfo.html
Колко деца са в група? Изобщо, интересува ме всичко...безопасност, внимание, колко големи са децата в залата...моето още не е навършило 4г (макар, че физически е колкото 6г му батко) и ме притеснява да не се откаже. Вашето дете на колко години започн атренировки?

Все още следя за ЦСКА, защото ми е най-удобно. Скоро не бях влизала в темата и малко съм разочарована от това, което е писала Klec@  (Клеца ли се чете? )

Колебая се м/у тези две места, но като ангажимент и сериозност, май Колимечков бие по точки  Rolling Eyes

# 22
  • Мнения: X
Вчера бяхме на "тренировка" в ЦСКА, в кавички е,
защото по- скоро беше запознаване със спорта. Grinning
Лични впечатления не мога още да споделя,
но другите родители са много доволни!
А те не са малко- залата беше пълна с деца!
Един треньор се занимава с около 5-6 деца.
Тренировките са от 17 до 18.30 часа,
като не е проблем детето да се води и малко по- късно,
но пак е до 18.30ч. Вторник и Четвъртък.
Таксата за 1 месец е 40лв., а на 1 посещение 5лв.
Направи ми добро впечатление това,
че познаваха всяко едно дете, дори и най- новите!
Мръндарина , имаше много малки деца, явно им е интересно! Laughing
Ние във Вторник сме там, ако искаш пиши ми! Peace

# 23
  • Мнения: 8 229
Големият ми син също е от една седмица на спортна гимнастика. Ние сме в провинцията, така че препоръки не мога да давам  Laughing За сега е доволен, харесва му. Тренировките за малките са два пъти седмично по час и половина. Таксата е ниска, само 10лв на месец. Треньорката му я познавам от много години. Цял живот малки момчета е тренирала и й имам доверие.
Малкият също много иска да ходи, но на него му е още рано за залата. А по-скоро той е детето с явно изразен гимнастически талант вкъщи, но ще почака още една година.

# 24
  • Мнения: 11
Мамчета, помагайте  Praynig
Вчера ходих до ЦСК но не успях да открия залата за спортна гимнастика. Моля пишете къде точно се намира?? И дали мога днес да заведа сина си ( 6 год.) на тренировка от 17 часа без да сме записани, като си платим на място?
Благодаря ви предварително  Hug

# 25
  • София
  • Мнения: 384
Мамчета, помагайте  Praynig
Вчера ходих до ЦСК но не успях да открия залата за спортна гимнастика. Моля пишете къде точно се намира?? И дали мога днес да заведа сина си ( 6 год.) на тренировка от 17 часа без да сме записани, като си платим на място?
Благодаря ви предварително  Hug


Няма проблеми да го заведете без да сте платила.Плащането е по-късно,до средата на месеца.
Залата се намира зад басейна и хотела на ЦСКА.Трябва да го обиколите.Отзад има паркинг  и малка уличка без изход.
Там е залата.

# 26
  • Мнения: 11
venistefani  благодаря за бързата реакция  Hug
нека да уточним, подминавам ли старата сграда и след това свивам вдясно непосредствено след нея, тоест стигам до хотела? Или свивам още преди старата сграда? Там има една тясна уличка и накрая наистина е задънено? Но там не видях никаква зала, нямаше изобщо врата дори...  newsm78

# 27
  • София
  • Мнения: 2 437
Ако идваш от Слатина, завиваш надясно към 4-ти км и първата пряка вдясно (не за сервиза). Улицата минава покрай сградата. Караш, докато свърши уличката, а после тръгваш пеша покрай сградата. Входът е отзад. Има хора, когато са тренировките, така че за входа може да се ориентираш по движението на майки с деца Simple Smile
За първи път няма да ви искат пари предполагам.

# 28
  • Мнения: 11
Момичета, супер сте  Hug
Намерихме залата и направихме едно посещение. В четвъртък сме на линия  Peace

# 29
  • Мнения: 1 677
Децата ми тренираха на Стадион Раковски, с много добри впечатления съм от треньора на една от момчешките групи - Илия Янев и от Милена /за съжаление не помня фамилията й/ - треньорка за една от момичешките групи. Тренировките бяха три пъти седмично, нямам забележки за организацията и тренировките бяха на много добро ниво, надявам се ситуацията да не се е променила за три години.

Общи условия

Активация на акаунт