Истински форум или по-скоро махленска спартакиада е любимото ни форумче?

  • 6 902
  • 128
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 373

..... или отвръщат на "удара" или сърдито  заплашват,че няма повече да пишат тук.....до следващата регистрация, вече калени и решени   Laughing

# 46
  • Мнения: 81
Чудно защо тогава съм попадал на доста мениня, където мрънкат, че старите кучета ги дъвчели и не им давали да се разгърнат...  Wink

# 47
  • Мнения: 64

Виктория, толкова красива и същевременно хаплива, удоволствие е да те чета.  Grinning

Про, ти си радост за очите ми, дълго време липсваше, надявам се ще се включваш по често.  Laughing Laughing Laughing
Чух за бебето, пожелавам да се роди живо и здраво и много да ви радва.  Hug

# 48
  • Мнения: 81

Виктория, толкова красива и същевременно хаплива, удоволствие е да те чета.  Grinning

Про, ти си радост за очите ми, дълго време липсваше, надявам се ще се включваш по често.  Laughing Laughing Laughing
Чух за бебето, пожелавам да се роди живо и здраво и много да ви радва.  Hug
Мерси за пожеланията!   bouquet

# 49
  • Мнения: 64
Никога не съм чел някой новобранец да се оплаква ... поне публично де.

Да де, просто новобранците не смеят да пишат. Пишат не-искрено, с идея да се впишат в масата, не отстояват мнението си, не са категорични, често дори си го менят, ако някой с внушителен брой публикации им замаха с пръст  Laughing

Хаха, айде стига сте се вкарвали в филми.  Mr. Green Който има желание да пише го прави. Просто не може да изпъкнат  всички нови, и в  живота е  така!  Wink

# 50
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Чудно защо тогава съм попадал на доста мениня, където мрънкат, че старите кучета ги дъвчели и не им давали да се разгърнат...  Wink
то това в някоя тема където носталгично си спомнят новобранството ...

# 51
  • Мнения: 81
Чудно защо тогава съм попадал на доста мениня, където мрънкат, че старите кучета ги дъвчели и не им давали да се разгърнат...  Wink
то това в някоя тема където носталгично си спомнят новобранството ...
На второ четене ме караш да се замисля, че идеята за реинкарнация не е чак толкова невероятна... май...

# 52
  • Мнения: X
Офф топик: На вас двамцата, Labrador и Pro, прекрасно ви се допълват аватарите обаче. Simple Smile

# 53
  • Мнения: 81
Офф топик: На вас двамцата, Labrador и Pro, прекрасно ви се допълват аватарите обаче. Simple Smile
Ин и Ян... Светлата и тъмната страна на силата...  Mr. Green

# 54
  • Мнения: 7 947
Никога не съм чел някой новобранец да се оплаква ... поне публично де.

Да де, просто новобранците не смеят да пишат. Пишат не-искрено, с идея да се впишат в масата, не отстояват мнението си, не са категорични, често дори си го менят, ако някой с внушителен брой публикации им замаха с пръст  Laughing

Хаха, айде стига сте се вкарвали в филми.  Mr. Green Който има желание да пише го прави. Просто не може да изпъкнат  всички нови, и в  живота е  така!  Wink

Да, в живота също като искаш да се вклиниш в нечия компания - полагаш усилия.
Що пък тук да е различно?

# 55
  • Мнения: 741
На мен в началото само веднъж ми се случи един съфорумник да ме "ухапе", като ми каза, че акъл от новак не приемал. Не се обидих, дори с респект започнах да гледам на по-старите. Въпросът според мен не е в нови и стари, а в сблъсъка между характери, разбирания и емоции... 

# 56
  • Мнения: 329

Това и правя.  hahaha


# 57
  • Мнения: 329
И вземи смени тоя аватар, че е ужасен. Mr. Green

Обещаното си е обещано!  Sunglasses
Този устройва ли те или искаш другия?  Mr. Green

Последна редакция: ср, 31 авг 2011, 20:02 от Argent

# 58
  • Мнения: 329
Късно влизам в темата, та ще изкажа само респект към автора - обичам смелите...  Mr. Green
Виктория, толкова красива и същевременно хаплива, удоволствие е да те чета.  Grinning

Благодаря! Смел съм да, или поне никога не съм изпитвал страх да казвам това, което наистина мисля, без да се притеснявам от това как ще реагират другите. Но не знам доколко може изобщо да се говори за смелост във форум. Виж, в реала, не във виртуала - това вече е друга  beer

Виктория не е хаплива, не я кълвете много. Ние си знаем защо...  Sunglasses

# 59
  • Мнения: 329
Подкрепям Вики за аватара. Разсейва ме. Движението не ми се връзва с идеята за нинджа.

Е, не знам сега дали и новият няма да ви разсейва, но... внимавай какво си пожелаваш както се казва. Между другото вие за Scorpion и Mortal kombat нищо ли не сте чували? Както и да е, няма го вече. Виктория го уби. Жени...

Общи условия

Активация на акаунт