Истински форум или по-скоро махленска спартакиада е любимото ни форумче?

  • 6 924
  • 128
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 329
Iris, нормално е новопопаднали да се възмущават - те са чисти, неопетнени, непредубедени и най-вече не са претръпнали на форумския жаргон и интриги.  Wink

Ми да ти кажа моя милост и "чист и неопетнен" са две диаметрални противоположности, но however.
Между другото преди не ми оставаше никакво време за форуми и неща от сорта, но това лято имах доста свободно време и те уверявам, че бързо навлезох в материята. Попрочетох достатъчно. Ясно ми е кво има по страниците на Бг МамБа. Заглавието на темата го потвърждава. Приятна вечер на всички и благодаря за различните мнения. А сега е ред на Виктория да ми благодари за аватара.  Mr. Green

# 61
  • Мнения: 741
Виж, в реала, не във виртуала - това вече е друга  beer

Именно! В реала са истинските предизвикателства да се докажеш и тогава успехите са наистина заслужени. А който умее да се доказва в реалния живот, не му е нужно тук да играе роли...
ПП Нямам предвид пишещи в тази тема.

Последна редакция: ср, 31 авг 2011, 19:23 от anjali

# 62
  • Мнения: 1 745
Хубаво, че разкара предишния нинджа, но ""любимото ни форумче" ???? Очаквам и поднесено кафе с кифлички към него Mr. Green Laughing

# 63
  • София
  • Мнения: 3 249
Argent, силно се изкушавам да цитирам друг потребител, който от много време не влиза тук вече - не знам писна ли му или е с вечен бан, но духът му още витае из форумско. Mr. Green Та типично в негов стил да те попитам ти ли си на аватара?  Simple Smile

# 64
  • Мнения: 64


Да, в живота също като искаш да се вклиниш в нечия компания - полагаш усилия.
Що пък тук да е различно?


Хаха, Вилико, не мога да сравнявам живота с форума...тук е толкова лесно.   Joy
Реала не е така.  Wink

Argent, сребро мое  Hug мерси, че разкара онзи клечещ ''гей-рицар'' Mr. Green не ти отиваше изобщо.  Whistling
Този аватар е къде, къде по хубав...така ще се радвам на красотата ти всеки път когато чета постовете ти.  Wink Laughing

# 65
  • Мнения: 329
Та типично в негов стил да те попитам ти ли си на аватара?  Simple Smile

Аз съм да. Документиран момент от миналата зима, когато нещо ме бяха обзели бесовете и разпускам с лицеви опори.

Argent, сребро мое  Hug мерси, че разкара онзи клечещ ''гей-рицар'' Mr. Green не ти отиваше изобщо.  Whistling
Този аватар е къде, къде по хубав...така ще се радвам на красотата ти всеки път когато чета постовете ти.  Wink Laughing

За вас винаги, милейди Виктория.   bouquet
И вземи питай малко чичо Гугъл кво е тва животно Mortal kombat, че с гей рицарите и клечащите рицари къртиш мивки просто.  Joy

# 66
  • Мнения: 64
Mortal Kombat (приблизително произношение на англ. мо̀ртал ко̀мбат), известна още като MK, е поредица бойни видеоигри, зародена през 1992 година от Ед Бун и Джон Тобиас. В България игрите са наричани още Морта̀л Комба̀т. В превод името означава „Смъртоносна битка“. Играта симулира турнир по бойни изкуства. По Мортал Комбат са създадени и няколко игрални филма и сериал.

 


Мъж, на 25г. играе  компютърни игри... newsm78 моля  ти се  кажи ми, че  вече  не го правиш... Praynig

# 67
  • Мнения: 135
Argent, силно се изкушавам да цитирам друг потребител, който от много време не влиза тук вече - не знам писна ли му или е с вечен бан, но духът му още витае из форумско. Mr. Green Та типично в негов стил да те попитам ти ли си на аватара?  Simple Smile

Ако е този за когото си мисля...май е в надпревара с времето...но пък току виж се появи!!!

Смел съм да, или поне никога не съм изпитвал страх да казвам това, което наистина мисля, без да се притеснявам от това как ще реагират другите. Но не знам доколко може изобщо да се говори за смелост във форум. Виж, в реала, не във виртуала - това вече е друга  beer

Определено липсваше човек дето да провокира и смущава ССФ!!!!  Hug

pronobis.....радвам се да те видя отново!!!!  Hug

# 68
  • Мнения: 329
Mortal Kombat (приблизително произношение на англ. мо̀ртал ко̀мбат), известна още като MK, е поредица бойни видеоигри, зародена през 1992 година от Ед Бун и Джон Тобиас. В България игрите са наричани още Морта̀л Комба̀т. В превод името означава „Смъртоносна битка“. Играта симулира турнир по бойни изкуства. По Мортал Комбат са създадени и няколко игрални филма и сериал.

 


Мъж, на 25г. играе  компютърни игри... newsm78 моля  ти се  кажи ми, че  вече  не го правиш... Praynig

Да. Дишай спокойно. Вече нямам нерви да се занимавам а и не знам дали въобще играта съществува още. Но все пак си остава мил спомен от детството.
А и зимата, когато ми измръзне аватара, все пак ще се наложи да го сменя. Избери си кой от двата би радвал повече сетивните ти възприятия.  hahaha

Scorpion


Sub Zero

# 69
  • Мнения: 64

 
Да. Дишай спокойно. Вече нямам нерви да се занимавам а и не знам дали въобще играта съществува още. Но все пак си остава мил спомен от детството.
А и зимата, когато ми измръзне аватара, все пак ще се наложи да го сменя. Избери си кой от двата би радвал повече сетивните ти възприятия.  hahaha

Мил  спомен от  детството  -  хаха, та  ти  си  едва  на  25г.  Joy Още  си  дете, пък и  според  майка  ми, мъжете  непорастват  никога!  Mr. Green Wink Та  не бих  се  учидила  да  се  заиграваш  доста.  Whistling Whistling Whistling
Ако  сложиш някой  от  тези  двата  аватара, ще  се  наложи  да  подминавам  всички  твой постове.   Mr. Green Mr. Green Mr. GreenУжасяват  ме, очичките  ми  не  са  свикнали  на  такива гледки. Joy  Whistling

# 70
  • Мнения: 81
...
Ако  сложиш някой  от  тези  двата  аватара, ще  се  наложи  да  подминавам  всички  твой постове.   ...
Защо бе, Вики, ще ги подминаваш? Я какви са мускулести и здрави мъжаги, би следвало да тръпнеш...  Grinning
Здрасти, Соте.  Wink

# 71
  • София
  • Мнения: 3 249
Argent, силно се изкушавам да цитирам друг потребител, който от много време не влиза тук вече - не знам писна ли му или е с вечен бан, но духът му още витае из форумско. Mr. Green Та типично в негов стил да те попитам ти ли си на аватара?  Simple Smile

Ако е този за когото си мисля...май е в надпревара с времето...но пък току виж се появи!!!

Соте, не те разбрах? Какво значи "надпревара с времето"? newsm78 Аз за Тони Сопрано говорех...

Argent,
мен ако питаш, стой си все с този аватар и няма да сбъркаш!  Wink

# 72
  • Мнения: 64
 Против  съм игрите  в,  които има  насилие.  Mr. Green Пък и  не  харесвам  такива  мускулести мъжаги.  Харесвам по  пухкави.  Laughing Wink

# 73
  • Мнения: 135
Соте, не те разбрах? Какво значи "надпревара с времето"? newsm78 Аз за Тони Сопрано говорех...

Демек, да гониш цел дето никога не можеш да достигнеш....това е надпревара с времето...но е без значение Ним...имах предвид друг потребител дето сгъстяваше облаците тук!!!! Peace
Май точно махленската надпревара го прогони!!!!  Laughing

# 74
  • София
  • Мнения: 3 249
Мдааа. Всяко нещо е до време, само глупостта е вечна.

Общи условия

Активация на акаунт