Нова година 2012? Май вече е време...

  • 41 440
  • 287
  •   1
Отговори
# 120
  • Пловдив
  • Мнения: 199
Много интересна темичка сте заформили дами. Днес звъняхме за едни виличките до Копривките, но се отказахме от цената. От 150 лв на 600лв. за нощувка на вечер ми идва много. Аз ли съм изтрещяла, но тези хора нормални ли са?  Гледах разни оферти, но те са....На вън излиза по-евтино, отколкото да празнуваш в нашата мила Родина.
Търсим някаква виличка около Пловдив в Родопите...

# 121
  • Мнения: 2 096
Дам и аз се отказах от вила.. около Варна няма нищо подходящо за зимата или това което става е заето.. или цената е "майко мила".. сега минаваме на вариант II - ресторант в града или към хотелите в курортите.. извадих си няколко имена, но за сега е рано за ресторантите - офертите излизат към средата на ноември.. така че изчаквам,а междувременно приемам всякакви идеи от вас в тази насока..

# 122
  • Мнения: 1 983
Здравейте,
досега преглеждах вилите за Нова Година, но нещо не мога да харесам нищо. Очертава се да сме около 10 човека с 4-5 деца. Обаче колкото повече гледам, толкова по-невъзможно ми се струва да намеря вила. Tired

# 123
  • Мнения: 18 039
Здравейте,
досега преглеждах вилите за Нова Година, но нещо не мога да харесам нищо. Очертава се да сме около 10 човека с 4-5 деца. Обаче колкото повече гледам, толкова по-невъзможно ми се струва да намеря вила. Tired

Стига бе, има много, ние сме 10 семейства и повечето не ни събират, но за вас ще се намери. Не знам къде търсите и дали сами ще си готвите или искате да ви готвят /като нас  Mr. Green/, но има  Peace

# 124
  • Мнения: 2 577
И аз да следя за интересни оферти се записвам  Peace
От няколко дена само разглеждам оферти и цени ...
Не съм се насочила към нищо още, като гледам как октомври сме в код оранжев и има затрупани по пътищата не ми се ходи много далеч, и планините са ми далеч

# 125
  • Мнения: 22
наши приятели миналата година са били в Сърбия и казаха че било много весело и ни навиха и нас така че тази Нова година най-вероятно ние ще сме в Сърбия и цената е супер

# 126
  • София
  • Мнения: 1 255
наши приятели миналата година са били в Сърбия и казаха че било много весело и ни навиха и нас така че тази Нова година най-вероятно ние ще сме в Сърбия и цената е супер

Ако не е тайна ще споделиш ли повече, особено за цената. Аз гледах оферти от сайтовете за групово пазаруване, но беше около 400 лв. на човек, което ми се видя не много евтино.
Благодаря предварително.

# 127
  • Мнения: 22
до края на работния ден казаха че ще ми изпратат офертата, но става на въпрос за около 300 лв. на човек  веднага след като получа офертата ще пиша

# 128
  • София
  • Мнения: 1 255
Благодаря ти още веднъж. Ще очаквам включване.

# 129
  • София
  • Мнения: 98
И мен ме интересува Сърбия, ще ми напишеш ли каква е офертата след като я получиш  Simple Smile

# 130
  • Мнения: 22
Преди малко получиш офертата 3 дни / 2 нощувки цената е 300 лв. на 31,12 07:00 се отпътува от София за Ниш там има разходки и се отпътува за пролом баня където е хотела ето и линк на хотела : www.prolombanja.com  посрещане на новогодишната нощ и нощувка. 2ри ден закуска,свободно време с възможност за ползване на басейна с минерална вода и спа процедури,обяд,отпътуване за дяволския град, връщане в хотела, вечеря с жива музика и нощувка. 3ти ден закуска,отпътуване за България по пътя се спира в Цариброд и пристигане в София.

с няколко изречения Цената включва:
-транспорт
-2 нощувки със закуски, обеди и вечери с жива музика в Хотел "Радан" www.prolombanja.com
-официална Новогодишна вечеря
-ползване на басейн с минерална вода
-екскурзоводско обслужване
-медицинска застраховка

пътува се само с лична карта

# 131
  • Пловдив
  • Мнения: 199
Офертата за Сърбия много ми харесва. Не вярвам да успея да убедя мъжът ми, то като е казал  в Родопите, та Родопите.

# 132
  • Мнения: 22
ще се радвам да се съберем и да ходим повече хора за да е още по-весело. ние ще сме сигурно и с малката

Последна редакция: ср, 19 окт 2011, 21:17 от vasi-krisi

# 133
  • Мнения: 1 296
vasi-krisi,запозната ли си как стои въпроса с цената когато си с две деца на 8г. и 11г.Предварително благодаря!

# 134
  • Мнения: 22
ще питам  и ще пиша Party

Общи условия

Активация на акаунт