Нова година 2012? Май вече е време...

  • 41 408
  • 287
  •   1
Отговори
  • Мнения: 674
Хайде тук да обменяме мнения.
 Peace

# 1
  • Мнения: 674
Ние тази година си мислим за Банско.
Някой почивал ли е там със ски по това време??? newsm78

# 2
  • Мнения: 17
Зписвам се да следя!

# 3
  • Мнения: 2 175
Вие сте луди.. Shocked

# 4
  • Варна
  • Мнения: 2 768
Щях да пиша същото.
Много рано бе хора.

# 5
  • В.Търново
  • Мнения: 6 701
Щях да пиша същото.
Много рано бе хора.
Защо....?Нали пък за летните почивки се започва от февруари да се говори и резервира,това са 4 месеца напред,до Нова година има също 4 месеца....
Я предлагайте идеи...слушам ви! Grinning

# 6
  • Мнения: 411
Аз резервирах круиз от Барселона до Барселона.Ама само резервация...
Ще видим дали наистина ще се отидем...Поне местата ги запазих Simple Smile

# 7
  • Мнения: 3 091
и аз съм в чудене, ходи ми се някъде - хем не много далеч, хем на юг, хем не скъпо!
мисля си за Португалия, гръцки острови - Родос примерно, или Кипър... Наистина нямам никакви конкретни идеи

# 8
  • тук-там
  • Мнения: 4 269
Ще събирам и аз идеи, въпреки, че така сме прецакани с тези почивни дни, че.....направо ми се плаче! Cry

# 9
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Щях да пиша същото.
Много рано бе хора.
Не е рано. Хубавите места още от пролетта ги ангажират.

# 10
  • Мнения: 2 175
Традиционно - ласт минит винаги е най-изгодно..))

# 11
  • Мнения: 810
Аз също не мисля, че е много рано. От няколко години компания резервираме вила или малък семеен хотел в планина и досега сме много доволни. Хубавите места към средата на Октомври вече са заети. Тази година си мислихме да разнообразим и да отидем на разходка до Истанбул с опция за посрещане на Нова година на лодка на Босфора. Някой има ли повече информация за такъв тип посрещане на новата година - заслужава ли си, какви са ориентировъчно цените...Въбще всякаква информация би ми бил аполезна. Мога да помагам при избор на вили и хотелчета ( от няколко години си имам собствен черен и бял списък с подобни местенца, подходящи на Нова година).

# 12
  • Мнения: 66
Запис да следя!
 
И аз се чудих същото тези дни, но още не знам... Ще събирам мнения! Hug

# 13
  • Мнения: 810
Май още им е рано на хората... Rolling Eyes

# 14
  • Мнения: 2 154
Аз също не мисля, че е много рано. От няколко години компания резервираме вила или малък семеен хотел в планина и досега сме много доволни. Хубавите места към средата на Октомври вече са заети. Тази година си мислихме да разнообразим и да отидем на разходка до Истанбул с опция за посрещане на Нова година на лодка на Босфора. Някой има ли повече информация за такъв тип посрещане на новата година - заслужава ли си, какви са ориентировъчно цените...Въбще всякаква информация би ми бил аполезна. Мога да помагам при избор на вили и хотелчета ( от няколко години си имам собствен черен и бял списък с подобни местенца, подходящи на Нова година).
Всичко друго ,но не и Нова година в Турция !
Това не го препоръчват и ТО по много причини.
Хубаво е в Истанбул,но през останалото време на годината.

# 15
  • Мнения: 14
На мен ми се струва , че за нова година на плаж със слънце и море е даже вече късно. Гледам по нова година и коледа, цените са вече от над 1500 евра на човек в 3 звезди и Кения, Бали и Занзибар и Тайлнад и др, 4 звезди още повече. Само Кап Верде е към 1300-1400 на човек, но там не искам. А Средно топлите като Канарските , Египет, Тунис не ми се иска. Майорка също не става май много много.

# 16
  • София
  • Мнения: 192
Миналата НГ бяхме в Турция,на яхта по Босвора и цялото семейство останахме много доволни(водих и 6 месечния си син )пътувахме с автобус.Преди три години бяхме в Анталия в Royal Wings(извинете ако има грешка в изписването)пак беше чудесно Peace
Вече гледам офертите Peace

# 17
  • Мнения: 810
А може ли малко повече информация за преживяването на яхта - колко пари излезна на човек, студено ли е на яхтата и въобще други подробности, които се сещаш?

# 18
  • София
  • Мнения: 192
Беше страхотно,много топло(бях с бюстие)само българи бяхме,музиката си я подбирахме ние,не се усещаше,че се движим Simple Smile Като пари ни излезна около 450 лв. на човек,хотела в който ни настаниха беше много хубав и чист на удобно място.
Сега малко и за самата новогодишна вечеря Laughing не ми хареса менюто,имаше салата от макарони и гадничка круша за десерт  ooooh! но аз не съм критерии за храната,малко съм капризна.Ако искаш питай за нещо друго  Peace

# 19
  • Мнения: 937
Аз пък се интересувам от хотел в България с басейн и спа център - предпочитам в планината, но виждам, че хотелите все още не предлагат оферти, явно и на тях им е рано  Laughing

# 20
# 21
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Мога да помагам при избор на вили и хотелчета ( от няколко години си имам собствен черен и бял списък с подобни местенца, подходящи на Нова година).
Ще споделиш ли опита си?
Някой може ли да сподели впечатленията си от вила "Райски кът"- Априлци.

Последна редакция: вт, 06 сеп 2011, 12:10 от ivben

# 22
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826
Мисля си за вила в планината,но сме в процес на избиране.

# 23
  • Мнения: 7 605
На мен ми се струва , че за нова година на плаж със слънце и море е даже вече късно. Гледам по нова година и коледа, цените са вече от над 1500 евра на човек в 3 звезди и Кения, Бали и Занзибар и Тайлнад и др, 4 звезди още повече. Само Кап Верде е към 1300-1400 на човек, но там не искам. А Средно топлите като Канарските , Египет, Тунис не ми се иска. Майорка също не става май много много.

Гледам, че живееш в Германия - тук пакетите за наистина топлите дестинации се продават още през пролетта.

Ние ще летим на 30.12. за една седмица в Турция (Белек край Анталия). Няма да става за плаж  Laughing но поне няма да ринем сняг  Mr. Green пък и в хотела ни има огромен вътрешен, отопляем басейн - не мисля, че ще скучаем.  Wink

# 24
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Мисля си за вила в планината,но сме в процес на избиране.
И ние сме се насочили към вила, но много ме е страх да не попаднем на някой некоректни предложения.

# 25
  • София
  • Мнения: 4 058
Salex n2, давай насам списъците, моля!  Praynig

# 26
# 27
  • София
  • Мнения: 4 058
  bouquet

# 28
  • Мнения: 674
На Азалия е хубаво по Нова година

# 29
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Аз винаги избирам в последната минута, но пък тази година мисля да разчупя традицията.

А и между Коледа и Нова година няма да работим, така че ще гледаме да сглобим по-дълга ваканция.

Яхтата в Турция ме заинтригува  Laughing

# 30
  • Мнения: 172
 Ех преди няма и два дена се чудех дали вече има темичка....и аз мисля че й е време. Мин година ачалото на октомври започнахме да се организираме и местата на които искахме бяха заети. за тази година нищо не сме запланували, но ще събирам идеи от вас.

# 31
  • Мнения: 718
Събирам оферти, мислихме за Мароко или Дубай  Rolling Eyes

Относно яхтата в Истанбул - офертата си е регулярна (поне тази на която съм била), единствената разлика е Новогодишната вечеря. Моят опит е: много тясно (наблъскани маси, едвам излизахме зад столовете Laughing), кофти храна и кофти алкохол (местен, евтин, виното не ставаше за пиене). Тъй като всички на яхтата са българи, в един момент неизбежно се пуска чалга Tired Нямате възможност да мръднете, чакате после автобуса да ви вземе, с две думи - ако е яхта, да е частна или на твърда земя Laughing
В Истанбул декември е доста студено и ветровито, но иначе  Heart Eyes

# 32
  • Мнения: 2 154
Събирам оферти, мислихме за Мароко или Дубай  Rolling Eyes

Относно яхтата в Истанбул - офертата си е регулярна (поне тази на която съм била), единствената разлика е Новогодишната вечеря. Моят опит е: много тясно (наблъскани маси, едвам излизахме зад столовете Laughing), кофти храна и кофти алкохол (местен, евтин, виното не ставаше за пиене). Тъй като всички на яхтата са българи, в един момент неизбежно се пуска чалга Tired Нямате възможност да мръднете, чакате после автобуса да ви вземе, с две думи - ако е яхта, да е частна или на твърда земя Laughing
В Истанбул декември е доста студено и ветровито, но иначе  Heart Eyes
+1  PeaceВремето е непредвидимо,а ако се случи дъжд или вятър ....
И нещо много важно за пушачите - не се пуши нищо,че е НГ !С цигарата пред ресторанта !
А в Гърция е още по-тъпо.

# 33
  • Мнения: 14
Гледам, че живееш в Германия - тук пакетите за наистина топлите дестинации се продават още през пролетта.

Ние ще летим на 30.12. за една седмица в Турция (Белек край Анталия). Няма да става за плаж  Laughing но поне няма да ринем сняг  Mr. Green пък и в хотела ни има огромен вътрешен, отопляем басейн - не мисля, че ще скучаем.  Wink
То май накрая Турция или Египет ще остане, но ми се искаше някой градус по-топло. Аз знам, че тука по-рано запазват, но не мога от април да знам как ще се развият нещата до края на декември или нач. на януари, може хиляди непредвидени неща да се случат, понеже един път ни се случи такова нещо, уж по принцип има застараховки при отказ, но пак не ми се занимава така. По-скоро април, май ме интересува, къде ще е лятната почивка и после гледам да няма ученически ваканции на ласт минит.


Иначе друго по темата. Гледах за Бали, че може само полет на нормална цена да се запази и хотел за първата нощ, а иначе за останалия период на място хотел за по 5-10 евро на нощ, храната е много евтина, но вероятността да вали пак е голяма, въперки че знам за хора, които са били там по новогошните празници и не е валяло или само приръскало за няколко часа.

# 34
  • Мнения: 7 605
В Бали не е сезон през нашата зима, там тогава е дъждовния период  Sad

# 35
  • София
  • Мнения: 4
И аз да се запиша да следя за интересни оферти.За сега сме се насочили към Банско но гледам и за други предложения  bouquet

# 36
  • Мнения: 6 304
И аз събирам оферти за Банско или Боровец. Със самолети не ми се рискува, след като едни наши познати си провалиха пътуването заради мъгла.

# 37
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 761
Оферти вече има доста и при това с отстъпки за ранни записвания - Турция, Дубай, Куба, Мавриций, Испания. Доста хотели в България също имат пуснати цени.

Аз за съжаление ще пропусна тази година Mr. Green

# 38
  • Мнения: 249
Чак ми стана зимно и студено като ви чета.... запис

# 39
  • Sofia
  • Мнения: 1 521
Аз намирам предложения само за чужбина, дайте линкове за у нас. Ще съм с две хлапета и корем и на мен не ми се рискува със самолет и не ми се кара дълго. Топло басейнче или просто добра атмосфера без чалга е ок. Засега ще гледам хотели с по-големи пространства за игра на децата, за вила не сме събрали компания Simple Smile

# 40
  • Мнения: 1 893
Събирам оферти, мислихме за Мароко

Моля те, сподели ако откриеш нещо интересно за Мароко.

# 41
  • В най - голямото село
  • Мнения: 1 809
Цитат
Яхтата в Турция ме заинтригува  

И мен  Peace

И веднага една оферта:
http://www.karacitours-bg.com/bg/offer.php?offer=92436

# 42
  • Мнения: 2 096
Аз по скоро ще се оглеждам за нещо във или около Варна.. кой е ходил на Азалия?

# 43
  • Варна
  • Мнения: 480
Много назад отиде темата.
sky,мен също ме интересува нещо около Варна с хубава кухня ,но за сега нищо не намирам

# 44
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Ей тук е хубаво, но ние сме ходили през друго време, не за Нова година:
http://www.hanat-bg.com/%D0%B2%D1%8A%D0%B7%D1%80%D0%BE%D0%B6%D0% … 1%85%D0%B0%D0%BD/

И аз се оглеждам за оферти, но на планина в БГ.

# 45
  • Варна
  • Мнения: 773
И аз мисля тази година тук някъде на планина. Сега обаче почвам да оглеждам и нищо не съм решила.

# 46
  • Мнения: 3
Здравейте,
виждам че има питане за Азалия - в Св. Константин и Елена.
Бяхме там преди 2 Коледи. Чудесен хотел, много хубава и разнообразна храна. Анимацията за деца беше страхотна, имахме си и дядо Коледа. На Бъдни вечер традиционните български ястия, Коледния обяд много разнообразен.
Басейна добре поддържан, чист, водата е топла.
За семейства с деца - идеалното място за празниците.
Само доколкото си спомням, офертите ги пуснаха към края на октомври.
Така, че който се е ориентирам към Азалия, няма да сбърка!
Хубава седмица на всички!!

# 47
  • София
  • Мнения: 869
хич не е рано за добрите оферти.
Ние ще сме на Чепеларе и вече от преди месец и нещо сме резервирали къщата.
А иначе за Банско препоръчвам  хотел Лъки. Страхотно място!
Предполагам и по морето ще е много хубаво ама на нас ни е делече.

# 48
  • Мнения: 810
Ние вече резервирахме една страхотна вила.
За хората, които все още се колебаят, давам един жокер :http://www.raya-bg.com/ - СТрахотно хотелче, но малко скъпичко - 4 000 лв за три нощувки.

# 49
  • Мнения: 674
Много назад отиде темата.
sky,мен също ме интересува нещо около Варна с хубава кухня ,но за сега нищо не намирам
Доста хотели има около Варна!!!
Например Елена Златни пясъци винаги е с известни певци и изпълнители!!! Peace

# 50
  • софия
  • Мнения: 25 627
Записвам се и аз. Искам в планинско селце, на къщичка. Миналата година бяхме в Рибарица и сме много доволни. Децата все питат кога ще ходим пак.
Дайте малко линкове за гледане за отправна точка. Нещо, нетипично за мен, не знам къде да търся. Освен това, след изгърмяването на Алма тур не искам да минавам през агенция. Не, че някога сме ползвали, но сега още по-малко.

# 51
  • Мнения: 284
Момичета,

и аз търся къща за Нова година с удобства по възможност, че сме с малки деца. В Габрово например или някъде, където има сняг и малки писти за шейнички.
Аз препоръчвам много горещо Родопски къщи в Чепеларе, но за съжаление ми идват доста далече. Прекрасно местенце!

# 52
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Звънче, аз бих те помолила за по-подробни отзиви за Рибарица и координати на къщата, в която сте били  Laughing Ако искаш и на Лични  Laughing

# 53
  • софия
  • Мнения: 25 627
Звънче, аз бих те помолила за по-подробни отзиви за Рибарица и координати на къщата, в която сте били  Laughing Ако искаш и на Лични  Laughing
Пускам направо тук. Нали споделяме.
Бяхме в SPA-хотел „ПлаНината”. Само хубави неща мога да споделя - просторни, чисти топли стаи; новогодишната програма беше приятна, имаше подаръчета и дядо Мраз за децата, фойерверки; пя Владо от 5 старс. Направи много хубава вечер. Нито 1 чалгария за целия престой. Сервитьорите бяха много отзивчиви и любезни, а не бяха спали по сума ти време. Имаше и вътрешен басейн. Плицикаха се разни хора, но ние не си падаме много, а и не остана време да стигнем до него. Имахме стройна програма за посещения на кръчми и свършвайки в едната, ставаше време за следващата. Като се замисля, ако не споделите за нещо хубаво, пак там ще се обаждам да ходим Peace
Помня, миналата година, късно започнах да търся и тогава бях набелязала още няколко хотела в Рибарица. Вече беше заето в повечето и така отидохме в Планината.

# 54
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Много благодаря   bouquet

А пътят до там как е в зимни условия как е?

# 55
  • софия
  • Мнения: 25 627
Много благодаря   bouquet

А пътят до там как е в зимни условия как е?
Точно се връщах да допълня за пътя - хубав е. Стигнахме за около 1.30-2.00 ч. спокойно каране. Дори на отиване спирахме на някаква бензиностанция. Нямахме никакъв проблем, но миналата година на НГ нямаше много сняг.

Като започнах да пиша тук и започнаха да ми просветват идеи, но те са все свързани с любими за мен места, на които сме ходили за 2 до 7 дни, но не за празник - Трявна Heart Eyes и Копривщица. Прекрасно е, но като, че ли, търся нещо по-близо до София. Още не ми се е изяснила концепцията. Единствено съм сигурна, че не искам да сме в София.

Последна редакция: пн, 26 сеп 2011, 17:19 от zvanche

# 56
  • Русе
  • Мнения: 3 711
И аз тук, макар че не знам дали ще отидем някъде. Евентуално да споделите места, удобни за двама малки бандита.

# 57
  • Варна
  • Мнения: 480
zvanche ,наистина изглежда прилично.
До колкото рабирам сте били там на миналата нова година.Можеш ли да споделиш цени и най-важното новогодишната вечеря какво включваше.

# 58
  • софия
  • Мнения: 25 627
zvanche ,наистина изглежда прилично.
До колкото рабирам сте били там на миналата нова година.Можеш ли да споделиш цени и най-важното новогодишната вечеря какво включваше.
Цени не помня Embarassed Не помня и новогодишното меню Embarassed Помня, че цената беше супер приемлива, а храната предостатъчно, прясно приготвена и вкусна - имаше голямо предястие салати, основно - месо, десерт - торта, имаше включен алкохол и безалкохолно. Абе, гладни не останахме, дори напротив - аз не стигнах до десерт.

# 59
  • Варна
  • Мнения: 480
Благодаря ти за експресния отговор.
Все още няма нищо като пакети на сайта им за новата година, а по принцип далече ли е много от градчето ,има ли къде да се ходи.

# 60
  • софия
  • Мнения: 25 627

Точно се връщах да допълня за пътя - хубав е. Стигнахме за около 1.30-2.00 ч. спокойно каране. Дори на отиване спирахме на някаква бензиностанция. Нямахме никакъв проблем, но миналата година на НГ нямаше много сняг.

Рибарица е село до Тетевен. Не знам какво имаш предвид под "да се ходи"? Ние бяхме за празник, с 2 4-годишни зверчета, бременна приятелка и не сме си давали много, много зор да обикаляме напред-назад, освен по кръчмите в селото Mr. Green
Бгмапс дава добър ориентир с маршрут

# 61
  • Варна
  • Мнения: 773
Сега разгледах този хотел в Рибарица и ми хареса. Ако ще ходите се обадете. Моята дъщеря е на почти 5 г.  Wink

# 62
  • Варна
  • Мнения: 480
И на нас ни харесва,за сега това местенце ми е фаворит,ще видим дали ще излезе нещо друго.

# 63
  • софия
  • Мнения: 25 627
Ейййййй, накрая ще се получи група бг-мамки посрещат НГ заедно Wink И на мен ми е фаворит и ако безапелационно не намеря нещо, което да съм сигурна, че няма да е по-лошо, пак ще ходим там.
Ето и други отзиви от там.

Последна редакция: ср, 28 сеп 2011, 14:22 от zvanche

# 64
  • Варна
  • Мнения: 480
Би било чудесно, аз съм ЗА!!! Simple Smile

# 65
  • Мнения: 0
Тук май има офертички и за България и за навън  http://www.adventurestory.bg/Nova_Godina_2012.html. Допълват ги често така, че ако някои реши може да ги следи. Ние пътувахме с тях за 22 септевмри и сме много доволни

# 66
  • Варна
  • Мнения: 2 082
И на мен ми хареса предложението за Рибарица. Peace
Някой да има предложение за хотел с детска забавачница/анимация?

# 67
  • Мнения: 250
Търся къща за гости,вила около Варна за голяма компания, някой ако може да препоръча нещо  Heart Eyes

# 68
  • Варна
  • Мнения: 480
Виж тази,намира се до Спорт палас
http://www.royalhousebg.com/gallery_bg.html

# 69
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Ние вече резервирахме една страхотна вила.
За хората, които все още се колебаят, давам един жокер :http://www.raya-bg.com/ - СТрахотно хотелче, но малко скъпичко - 4 000 лв за три нощувки.

 Shocked
За 4000лв. не знам какво трябва да ми направят, че да ги дам за 3 нощувки.

# 70
  • софия
  • Мнения: 25 627
Ние вече резервирахме една страхотна вила.
За хората, които все още се колебаят, давам един жокер :http://www.raya-bg.com/ - СТрахотно хотелче, но малко скъпичко - 4 000 лв за три нощувки.

 Shocked
За 4000лв. не знам какво трябва да ми направят, че да ги дам за 3 нощувки.
Прекалила е с 0-лите. Цените на сайта на хотела са нормални. Как 4000 за Цигов чарк?

# 71
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Ние вече резервирахме една страхотна вила.
За хората, които все още се колебаят, давам един жокер :http://www.raya-bg.com/ - СТрахотно хотелче, но малко скъпичко - 4 000 лв за три нощувки.

 Shocked
За 4000лв. не знам какво трябва да ми направят, че да ги дам за 3 нощувки.
Прекалила е с 0-лите. Цените на сайта на хотела са нормални. Как 4000 за Цигов чарк?

Честно казано не си направих труда да проверя, защото не бих се и учудила много. Обик. по НГ завишават в пъти цените. Както и да е. Да не разводняваме темата.

# 72
  • Мнения: 810
Ние вече резервирахме една страхотна вила.
За хората, които все още се колебаят, давам един жокер :http://www.raya-bg.com/ - СТрахотно хотелче, но малко скъпичко - 4 000 лв за три нощувки.

 Shocked
За 4000лв. не знам какво трябва да ми направят, че да ги дам за 3 нощувки.

Все пак цената е за група над 30 човека....Да, висока е, но имай в предвид, че за нова години всички подобни вили и малки хотелчета вдигат цените поне двойно.  #Cussing out

# 73
  • Варна
  • Мнения: 773
Така, щом сте съгласни пресмятайте колко човека сме и да резервираме в Рибарица   Joy

# 74
  • Варна
  • Мнения: 480
ние за сега сме 3-ма от Варна

# 75
  • Варна
  • Мнения: 773
И ние 3-мата сме от там  Wink

# 76
  • Варна
  • Мнения: 2 082
Ми ние сме малко повечко  Mr. Green.

# 77
  • Мнения: 359
Искам да питам тези, които са карали Нова година в Истанбул: как е на 01. и 02., работят ли магазините, ресторантчетата или всичко умира като тук?

# 78
  • Мнения: 2 821
Ние вече резервирахме една страхотна вила.
За хората, които все още се колебаят, давам един жокер :http://www.raya-bg.com/ - СТрахотно хотелче, но малко скъпичко - 4 000 лв за три нощувки.

 Shocked
За 4000лв. не знам какво трябва да ми направят, че да ги дам за 3 нощувки.

Все пак цената е за група над 30 човека....Да, висока е, но имай в предвид, че за нова години всички подобни вили и малки хотелчета вдигат цените поне двойно.  #Cussing out

То даже ако е за група от 30 човека излиза на човек по 133.333 за трите нощувки.Дори е евтино Laughing Друг е въпросът, че ако се рекламират така, кой ли ще се хване. Обикн. цената е разчетена на човек пакетно, а не на хотел / вечер...Явно тука си вървят 30 и отгоре човека компания...

# 79
  • out of space
  • Мнения: 8 574
И ние ще сме в Рибарица, х-л Арго.
http://hotelargobg.com/

Страхотен пакет, уникална управителка, специално отношение към децата.  Simple Smile

# 80
  • Варна
  • Мнения: 119
Записвам се и аз да следя темата.
Иска ми се като 4е ли да празнуваме тази НГ на планина,но още не сме
решили къде то4но.
Ние сме 3-ма от Варна с дете на 5години.

# 81
  • Мнения: 605
Искам да питам тези, които са карали Нова година в Истанбул: как е на 01. и 02., работят ли магазините, ресторантчетата или всичко умира като тук?

Била съм за посрещане на 2003г.
Нямам спомен на са били затворени магазините и ресторантите, май всичко си работеше. Там Нова година не се празнува като при нас.

# 82
  • Варна
  • Мнения: 773
Записвам се и аз да следя темата.
Иска ми се като 4е ли да празнуваме тази НГ на планина,но още не сме
решили къде то4но.
Ние сме 3-ма от Варна с дете на 5години.
Ами уговорили сме се вече от Варна, малко по- назад Mr. Green

# 83
  • Варна
  • Мнения: 480
Записвам се и аз да следя темата.
Иска ми се като 4е ли да празнуваме тази НГ на планина,но още не сме
решили къде то4но.
Ние сме 3-ма от Варна с дете на 5години.
Ами уговорили сме се вече от Варна, малко по- назад Mr. Green
Ние хубаво сме се уговорили,но оферти все още няма Mr. Green

# 84
  • Мнения: 2 241
Някой може ли да сподели, как е на Нова година в Истанбул?

# 85
  • Варна
  • Мнения: 119
Присъединяваме се и ние тогава  Mr. Greenхехе ,за къде решихте последно:)?

# 86
  • Мнения: 5 768
Записвам се да следя темата.
Някой има ли интересни предложения за района около Казанлък и Стара Загора?

# 87
  • Мнения: 2 459
 Ето една идея за Нова Година -ние сме празнували така 2 год.подред.Наемаме апартамент в комплекс"Игъл рок"-с.Бели Искър,до Боровец.На самата Нова година си празнуваме семейно,без да взимаме куверти от хотела.В Самоков има "Билла,"а в апартамента всичко необходимо за приготвяне на трапезата.Топло е,уютно,спокойно.В съседното село-Мала Църква има срахотна кръчмичка"Последен грош"-там на обяд на 1-ви!Децата се пързалят с шейни,играят (имаше дни с т.-14гр.),след разходка им пълня ваната с пяна и гореща вода и е голяма радост...Като у дома,но сред невероятна природа и чист въздух.

# 88
  • Мнения: 22
аз няколко нови години посрещам в Турция и мисля тази година да се ориентирам към Македония, но все пак има още време за мислене  ooooh!

# 89
  • Мнения: 3 830
Още не сме решили, но обмисляме няколко варианта. Ще следя за добри идеи  Peace

# 90
  • софия
  • Мнения: 163
Ние търсим място да празнуваме Нова Година в Родопите.  Но честно казано, дори незнам накъде да се ориентирам точно - иска ни се да е по-автентично, не толкова комерсиализирано... Ако някой има предложения, ще съм благодарна Simple Smile

# 91
  • Варна
  • Мнения: 485
Търся къща за гости,вила около Варна за голяма компания, някой ако може да препоръча нещо  Heart Eyes
ние миналата година празнувахме тук: http://www.house-rai.com/ и сме много доволни. Силно препоръчвам, ако не е заета вече. Тази година, обаче, не ми се ще да се самообслужваме

# 92
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Ние май ще бъдем в Дедево (Дедово) до Пловдив. Някой бил ли е там, отзиви някакви?

# 93
  • Мнения: 115
Търся къща за гости,вила около Варна за голяма компания, някой ако може да препоръча нещо  Heart Eyes
ние миналата година празнувахме тук: http://www.house-rai.com/ и сме много доволни. Силно препоръчвам, ако не е заета вече. Тази година, обаче, не ми се ще да се самообслужваме
За тази къща с две ръце  Peace Ние там се събирахме по семеен повод това лято.Взехме си хора да ни сготвят, сервират и т.н.Изкарахме страхотно  Peace

# 94
  • София
  • Мнения: 1 251
Ние търсим място да празнуваме Нова Година в Родопите.  Но честно казано, дори незнам накъде да се ориентирам точно - иска ни се да е по-автентично, не толкова комерсиализирано... Ако някой има предложения, ще съм благодарна Simple Smile

http://www.selokosovo.com/index.php?p=houses&language=bg

Ето нещо автентично. Но зимата ако има сняг може би достъпа ще е затруднен. Иначе е страхотно местенце.

# 95
  • Варна
  • Мнения: 3 956
Някой може ли да сподели, как е на Нова година в Истанбул?

В Истанбул,както и на доста други места,Нова Година не е чак толкова голям празник както у нас и се празнува доста по семпло.И там както у нас се прекалява с печелбарството,продават се повече куверти от капацитета на заведенията и от там става една гъчканица.Вече е истински късмет пък да се уцели вкусна и качествена кухня,анимация и т.н......На всичко отгоре и както е ясно никога не е възможно да се угоди на всички.

# 96
  • Мнения: 810
Ние търсим място да празнуваме Нова Година в Родопите.  Но честно казано, дори незнам накъде да се ориентирам точно - иска ни се да е по-автентично, не толкова комерсиализирано... Ако някой има предложения, ще съм благодарна Simple Smile

http://www.selokosovo.com/index.php?p=houses&language=bg

Ето нещо автентично. Но зимата ако има сняг може би достъпа ще е затруднен. Иначе е страхотно местенце.
Тук цените ми се виждат меко казано "завишени". Двойна стая за 90 лв.....не е ли скъпичко или вече всички хотелиери живеят в някакъв друг, измислен свят????

# 97
  • Мнения: 2 154
А и в заведенията не се пуши !/Турция/ Joy

# 98
  • Мнения: 2 241
А и в заведенията не се пуши !/Турция/ Joy

Нищо смешно не виждам!Чудесно е дори. Омръзнало ми е като се прибирам от заведение да смърдя на пепелник.
Но това е друга тема.
Истанбул е един от вариантите, които обмисляме. Това, което ме притеснява е храната специално за Новогодишната вечер...

# 99
  • София
  • Мнения: 1 251

Тук цените ми се виждат меко казано "завишени". Двойна стая за 90 лв.....не е ли скъпичко или вече всички хотелиери живеят в някакъв друг, измислен свят????
В случая дадох пример за автентично място различно от комерсиализираните захаросани грамадански тучове, които наричат хотели. Място за пълна почивка поне според мен.
Ние сме спали в Косовски къщи последно преди две години, но имаха някаква промоция. Те доста често пускат такива, а напоследък гледам, че имат оферти и в сайтовете за групово пазаруване, така че има вариант и за спане на по-ниска цена там. Определено си заслужава мястото, но 90 лв. за двойна стая съм съгласна, че е малко множко.
Пише, че скоро ще обявят пакетите за Нова Година и нямам представа каква ще е цената.

Около Нова Година всички хотелиери май живеят в измисления свят на "Ден година храни"  Mr. Green
Нагледала съм се на оферти за "Спа столицата на Балканите" - Велинград от порядъка на 1700 лв., че и отгоре за двама за 3-4 дни.
Последния "бисер" в новогодишните оферти беше на хотел Фея - Чифлика. Цена за двама за  3 нощувки със закуски и празнична вечеря 1000 лв.
Просто много са си повярвали хората явно.

# 100
  • софия
  • Мнения: 25 627
Днес си промених концепцията. То много кофти се пада НГ - събота и неделя. Ориентирам се към Софийските околности - Витоша, Горна баня и подобни newsm78 Пътуваме на 31ви, децата се търкалят в снега, вечеросваме, правим се малко/много маймуни, лягаме, ставаме около обяд, евентуално пак малко търкаляне и се прибираме. В понеделник отново на тръстиката. Май, така ще бъде.

# 101
  • София
  • Мнения: 1 251
Аз за това смених концепцията също.
На Нова Година в къщи. Хапване пийване и на 2 януари към Добринище за една седмица с щерката да покарат ски с баща и. При тези цени на новогодишните пакети смятам, че същите пари ще ни стигнат за седмица.

# 102
  • Варна
  • Мнения: 773
О, ние в къщи не можем да останем. Имаме ужасно шумни съседи дето вдигат купон и без празник, та представям си на Нова година. По - далеч, по-добре.
Още не съм се загледала сериозно, но ако варненки са твърдо за хотела в Рибарица да казват  Wink

# 103
  • Варна
  • Мнения: 480
Ами чакаме оферта да се появи на сайта  Barbera,още няма нищо.

# 104
  • софия
  • Мнения: 25 627
Момичета, страшни ентусиастки сте Hug На нас, 'дето ни е до г....,  не ни се пътува, а вие чак от Варна.
Дано и тази година бъде хубаво, както миналата. Забравих да напиша - имаше и томбола с подаръци за дъртите. Така я бяха организирали, че всеки си тръгна с нещо. Wink Бяхме в механата. Peace

# 105
  • Варна
  • Мнения: 2 082
То щот ви е до г... И аз се чудя как някои блъскат 500км в едната посока за да празнуват Нова година на Златни, всеки с лудоста си. Wink

# 106
  • Варна
  • Мнения: 480
Оха как няма да пътуваме тогава,какво са 300 км.
Звънче, вие окончателно ли се отказвате,помисли пак,ще бъде хубаво,сама написа това

# 107
  • софия
  • Мнения: 25 627
Звънче, вие окончателно ли се отказвате,помисли пак,ще бъде хубаво,сама написа това
Ако знаеш, само като се сетя колко ни хареса, как ми се иска пак. Но, наистина, нашите приятели тази година са с малка беба. Да тръгнем сутринта в събота, стигаме на обяд, да се оправим, вечеря, празник до ранните часове, спиш до към обяд и пак на колите... По-скоро сме се отказали за тази година.
Но, вие, ако ходите, и Владо пак е там - да изпеете една песен с него и от мен. Голям фен му станах на това момче. То и без преди ми беше слабост, защото ми напомня като визия и глас на Роб Томас  Heart Eyes, но след НГ съм му верен фен. Наистина много добре му се получава контакта с публиката и песните, които пее са му в стила. Сладурко е!

# 108
  • Варна
  • Мнения: 480
Е,щом така стоят нещата няма начин наистина,за което съжалявам.
А помниш ли по кое време направихте резервации миналата година?

# 109
  • софия
  • Мнения: 25 627
Е,щом така стоят нещата няма начин наистина,за което съжалявам.
А помниш ли по кое време направихте резервации миналата година?
Късничко беше. Със сигурност не по това време. Почти навсякъде всичко беше вече резервирано.
Ако имате възможност и не сте, звъннете по телефон и ги питайте. Аз сега нали звъня тук-там и има места, които вече отдавна са резервирани.

# 110
  • Мнения: 18 009
Записвам се и аз при вас. Ние обаче ходим по Коледа, миналата година бяхме в хотел Костел, около Елена и изкарахме невероятно  Peace Търсим си пак нещо такова- не много голямо хотелче, че да не се притесняваме за останалите гости  Mr. Green

# 111
  • софия
  • Мнения: 25 627
Днес изпаднах в потрес: хотел в Пирдоп ми обяви цена за 1 нощувка в двойна стая, НГ вечеря, НГ брънч - 560 лв. за двама + 90 лв. доплащане за дете на 5 г., което ще спи на разтегателен диван в стаята Stop Те дали си дават сметка, че искат 650 лв. за 2 дни Naughty

# 112
  • Мнения: 6 031
Днес изпаднах в потрес: хотел в Пирдоп ми обяви цена за 1 нощувка в двойна стая, НГ вечеря, НГ брънч - 560 лв. за двама + 90 лв. доплащане за дете на 5 г., което ще спи на разтегателен диван в стаята Stop Те дали си дават сметка, че искат 650 лв. за 2 дни Naughty
Shocked
Явно ден година храни...

# 113
  • Мнения: 18 009
Много сте лоши пък вие- 2 дни са  Mr. Green

zvanche, ако бях по- близо бих избрала това:
http://www.hotels.bg/hotels/detail-74.html

Децата до 12 са безплатно, мястото е супер, а офертата още пари  Peace

Само дето е за Коледа, не за Нова година, но ние търсим точно тоя период, та...как не е по- близичко  Cry

# 114
  • софия
  • Мнения: 25 627
Много сте лоши пък вие- 2 дни са  Mr. Green

zvanche, ако бях по- близо бих избрала това:
http://www.hotels.bg/hotels/detail-74.html

Децата до 12 са безплатно, мястото е супер, а офертата още пари  Peace

Само дето е за Коледа, не за Нова година, но ние търсим точно тоя период, та...как не е по- близичко  Cry
Аз ще звънна да ги питам за Нова година. Благодаря ти!

Edit: Хората са си пуснали офертата. Нямат с 1 нощувка Confused

# 115
  • Мнения: 18 009
Успех  Peace

Пратете нещо по- селско, около Елена, Трявна, Троян, да събира поне 10-тина семейства обаче  Mr. Green

# 116
  • Мнения: 2 231
Запис  Grinning
Само дето аз по традиция ще се оглеждам за нещо за преди НГ, т.е. за дните между 20 и 30 декември, вкл. Коледа, ама да видим, може пък да ги слеем. Wink

# 117
  • София
  • Мнения: 1 251
Днес изпаднах в потрес: хотел в Пирдоп ми обяви цена за 1 нощувка в двойна стая, НГ вечеря, НГ брънч - 560 лв. за двама + 90 лв. доплащане за дете на 5 г., което ще спи на разтегателен диван в стаята Stop Те дали си дават сметка, че искат 650 лв. за 2 дни Naughty

Да се самоцитирам по повод горното:


Около Нова Година всички хотелиери май живеят в измисления свят на "Ден година храни"  Mr. Green


Безобразни цени искат почти навсякъде около Нова Година. Смятам тази година да ги бойкотирам май.

# 118
  • Мнения: 103
интересна темичка сте заформили, ние се оглеждаме за Цигов Чарк, а може и някъде другаде, та се вписвам тук да ви следя  Peace

# 119
  • В една Дупка.
  • Мнения: 629
И ние ще сме в Рибарица, х-л Арго.
http://hotelargobg.com/

Страхотен пакет, уникална управителка, специално отношение към децата.  Simple Smile
А цените същите ли са и за тази  Нова година? Защото на сайта са старички офертите.
Много ми хареса, уникално е.

# 120
  • Пловдив
  • Мнения: 199
Много интересна темичка сте заформили дами. Днес звъняхме за едни виличките до Копривките, но се отказахме от цената. От 150 лв на 600лв. за нощувка на вечер ми идва много. Аз ли съм изтрещяла, но тези хора нормални ли са?  Гледах разни оферти, но те са....На вън излиза по-евтино, отколкото да празнуваш в нашата мила Родина.
Търсим някаква виличка около Пловдив в Родопите...

# 121
  • Мнения: 2 096
Дам и аз се отказах от вила.. около Варна няма нищо подходящо за зимата или това което става е заето.. или цената е "майко мила".. сега минаваме на вариант II - ресторант в града или към хотелите в курортите.. извадих си няколко имена, но за сега е рано за ресторантите - офертите излизат към средата на ноември.. така че изчаквам,а междувременно приемам всякакви идеи от вас в тази насока..

# 122
  • Мнения: 1 983
Здравейте,
досега преглеждах вилите за Нова Година, но нещо не мога да харесам нищо. Очертава се да сме около 10 човека с 4-5 деца. Обаче колкото повече гледам, толкова по-невъзможно ми се струва да намеря вила. Tired

# 123
  • Мнения: 18 009
Здравейте,
досега преглеждах вилите за Нова Година, но нещо не мога да харесам нищо. Очертава се да сме около 10 човека с 4-5 деца. Обаче колкото повече гледам, толкова по-невъзможно ми се струва да намеря вила. Tired

Стига бе, има много, ние сме 10 семейства и повечето не ни събират, но за вас ще се намери. Не знам къде търсите и дали сами ще си готвите или искате да ви готвят /като нас  Mr. Green/, но има  Peace

# 124
  • Мнения: 2 577
И аз да следя за интересни оферти се записвам  Peace
От няколко дена само разглеждам оферти и цени ...
Не съм се насочила към нищо още, като гледам как октомври сме в код оранжев и има затрупани по пътищата не ми се ходи много далеч, и планините са ми далеч

# 125
  • Мнения: 22
наши приятели миналата година са били в Сърбия и казаха че било много весело и ни навиха и нас така че тази Нова година най-вероятно ние ще сме в Сърбия и цената е супер

# 126
  • София
  • Мнения: 1 251
наши приятели миналата година са били в Сърбия и казаха че било много весело и ни навиха и нас така че тази Нова година най-вероятно ние ще сме в Сърбия и цената е супер

Ако не е тайна ще споделиш ли повече, особено за цената. Аз гледах оферти от сайтовете за групово пазаруване, но беше около 400 лв. на човек, което ми се видя не много евтино.
Благодаря предварително.

# 127
  • Мнения: 22
до края на работния ден казаха че ще ми изпратат офертата, но става на въпрос за около 300 лв. на човек  веднага след като получа офертата ще пиша

# 128
  • София
  • Мнения: 1 251
Благодаря ти още веднъж. Ще очаквам включване.

# 129
  • София
  • Мнения: 98
И мен ме интересува Сърбия, ще ми напишеш ли каква е офертата след като я получиш  Simple Smile

# 130
  • Мнения: 22
Преди малко получиш офертата 3 дни / 2 нощувки цената е 300 лв. на 31,12 07:00 се отпътува от София за Ниш там има разходки и се отпътува за пролом баня където е хотела ето и линк на хотела : www.prolombanja.com  посрещане на новогодишната нощ и нощувка. 2ри ден закуска,свободно време с възможност за ползване на басейна с минерална вода и спа процедури,обяд,отпътуване за дяволския град, връщане в хотела, вечеря с жива музика и нощувка. 3ти ден закуска,отпътуване за България по пътя се спира в Цариброд и пристигане в София.

с няколко изречения Цената включва:
-транспорт
-2 нощувки със закуски, обеди и вечери с жива музика в Хотел "Радан" www.prolombanja.com
-официална Новогодишна вечеря
-ползване на басейн с минерална вода
-екскурзоводско обслужване
-медицинска застраховка

пътува се само с лична карта

# 131
  • Пловдив
  • Мнения: 199
Офертата за Сърбия много ми харесва. Не вярвам да успея да убедя мъжът ми, то като е казал  в Родопите, та Родопите.

# 132
  • Мнения: 22
ще се радвам да се съберем и да ходим повече хора за да е още по-весело. ние ще сме сигурно и с малката

Последна редакция: ср, 19 окт 2011, 21:17 от vasi-krisi

# 133
  • Мнения: 1 295
vasi-krisi,запозната ли си как стои въпроса с цената когато си с две деца на 8г. и 11г.Предварително благодаря!

# 134
  • Мнения: 22
ще питам  и ще пиша Party

# 135
  • София
  • Мнения: 1 251
И аз благодаря много за инфото за Сърбия. Мен също ме интересува цената за дете на 12 години. Много ми допадна. Сега ще копам мъжо да се навие. Макар, че като си го знам колко е тегав на пътуване не съм сигурна, че ще успея.
А може ли да споделиш кога агенция организира въпросната забава. Може на лични да не спамим тука ако искаш. Благодаря ти още веднъж.     bouquet

# 136
  • Мнения: 22
като гледах по картата в гооглето са 250 км (+) (-) някой друг км  Party

# 137
  • Мнения: 22
vasi-krisi,запозната ли си как стои въпроса с цената когато си с две деца на 8г. и 11г.Предварително благодаря!

300 лв. + 300 лв. + 165 лв. + 165 лв. = 930 лв. е цената във вашия случай

 за 1 възрастен - 300 лв.
 за дете до 3 години - безплатно
 за дете от 3 до 12 години - 165 лв.

# 138
  • Мнения: 22
И аз благодаря много за инфото за Сърбия. Мен също ме интересува цената за дете на 12 години. Много ми допадна. Сега ще копам мъжо да се навие. Макар, че като си го знам колко е тегав на пътуване не съм сигурна, че ще успея.
А може ли да споделиш кога агенция организира въпросната забава. Може на лични да не спамим тука ако искаш. Благодаря ти още веднъж.     bouquet

300 лв. + 300 лв. + 165 лв. = 765 лв. е цената във вашия случай   Wink


 за 1 възрастен - 300 лв.
 за дете до 3 години - безплатно
 за дете от 3 до 12 години - 165 лв.

# 139
  • София
  • Мнения: 1 251
Много ти благодаря. Ще ми пратиш ли на лични агенцията за да резервирам евентуално. Почти успях да убедя мъжо.     bouquet

# 140
  • Варна
  • Мнения: 480
защо на лични,нали темата е за това всеки да сподели

# 141
  • София
  • Мнения: 1 251
Да не излезе  че прави реклама  момичето  за това  помолих на лични


# 142
  • Мнения: 810
Заинтригувах се от хотелчето в Сърбия и пуснах запитване. Оказа се, че предлагат доста изгодни оферти - две нощувки на база два пълни пансиона ( закуска, обяд и вечеря на блок маса), ползване на СПА центъра, включени масажи за 120 лв. /човек. Даже мислим да го посетим следващия месец.

# 143
  • Мнения: 6 304
И къде ги предлагат тези изгодни оферти?

# 144
  • София
  • Мнения: 1 251
Предполагам че salex_n2 е пратила запитване директно към хотела. Наистина звучи чудесно офертата. Аз също почвам да се замислям за един уикенд още преди празниците.

# 145
  • Мнения: 383
Заинтригувах се от хотелчето в Сърбия и пуснах запитване. Оказа се, че предлагат доста изгодни оферти - две нощувки на база два пълни пансиона ( закуска, обяд и вечеря на блок маса), ползване на СПА центъра, включени масажи за 120 лв. /човек. Даже мислим да го посетим следващия месец.
salex_n2 , би ли споделила за кой хотел става въпрос? Тази оферта за НГ важи ли?  Money

# 146
  • Мнения: 810
Не, не става въпрос за празниците. Пуснах запитване директно към хотела - хотел Радан и от там ми изпратиха уикенд пакети с по 2 и три нощувки. Звучи ми интересно и смятаме да го посетим в края на Ноември-началото на Декември. Ако някой има желание, мога да препратя офертата на мейл.

# 147
  • София
  • Мнения: 1 251
salex_n2 аз се интересувам. Опитах да ти пусна мейл на лични, но ти е пълна кутията. Разчисти си кутията, да ти пусна мейл моля   bouquet

# 148
  • Мнения: 383
salex, искам да ти пратя на ЛС имейла, но кутията ти е пълна. Може ли да разчистиш за едно съобщение  Praynig Embarassed

# 149
  • София
  • Мнения: 1 251
За две поне да разчисти.  Mr. Green

# 150
  • Мнения: 810
Пробвайте сега  Wink

# 151
# 152
  • София
  • Мнения: 1 251

Ама какви цени има само    Shocked

Че за Макси Велинград даже местата са се изчерпали. А пакета за двама е 1630 лв. за 3 дни.

# 153
  • Мнения: 810
Извинявам се, но тези хора тотално са се смахнали - повечето предложения са по 450-500 лв. на човек за 2 -3 нощувки. Да не говорим, че като ги разгледах внимателно има хотели с пакет 250-300 лв. на човек, но с празнична вечеря на цена от 220 лв задължителна Whistling #Crazy Това е безумие...куверт 220 лв. #2gunfire

# 154
  • Варна
  • Мнения: 480
по-ефтино излиза в чужбина,ужас

# 155
  • София
  • Мнения: 1 251
Извинявам се, но тези хора тотално са се смахнали - повечето предложения са по 450-500 лв. на човек за 2 -3 нощувки. Да не говорим, че като ги разгледах внимателно има хотели с пакет 250-300 лв. на човек, но с празнична вечеря на цена от 220 лв задължителна Whistling #Crazy Това е безумие...куверт 220 лв. #2gunfire

Има и по 700 на човек.
Аман от тая философия за ден година храни. Все повече си мисля да обява бойкот на българските хотелиери за Нова Година. Разглеждайки офертите за Сърбия намерих и такава за Нишка баня с ядене и пиене на корем в новогодишната нощ, две нощувки, транспорт.... и всичко това на цена от 279 лв. на човек. Все повече се паля за там.

# 156
  • Sofia
  • Мнения: 4 065
хайде и аз тек ще гледам за оферти, търсим си къща/вила за момента, за 6-7 човека до Разлог, Троян или към Самоков. Идеи?

# 157
  • Варна
  • Мнения: 480
тодоричка ,на фона горните цени тези са просто убийствени.Възмутена съм от предлагането в бг.
Не ми се стои в къщи на Нова година ,това за Сърбия звучи добре,би ли споделила подроности още

# 158
  • София
  • Мнения: 1 251
Ами тук из темата на предишните две страници мисля обсъждахме точно офертите за Сърбия.
Това за Нишка баня ще го издиря и ще постна линка малко по-късно.

# 159
  • Мнения: 2 577
Ох, и аз много се ядосвам на цените ....
Още повече като знам миналата година как се изнервих вече около Никулден и  накрая се заех серионо да организирам сама на цялата тайфа Новата Година
Съжалявам че изтрих офертите които ми изпращаха хората .... Ние се спряхме на това тогава: http://www.litohororesort.gr/portal.php?action=hotel_hotels_pier … e&language=US
Куверта на възрастен за Новогодишната нощ + програма с изненади беше 25Е а за деца 15Е
Казвам и показвам само за сравнение... Май пак ще гледам нещо в чужбина и то директно на хотелите ще пиша, когато измисля дестинация
Как да стимулирам българската икономика, като всичката ни работа такава - особено в туризма - ден година да нахрани е навсякъде

# 160
  • София
  • Мнения: 18 679
И ние 4акаме оферите на гръцките хотели.

# 161
  • Мнения: 0
Здравейте момичета, ние също още се чудим къде да сме тази година. Последните две години бях в Турция, но сега не е препоръчително да пътувам толкова надалеч preggo . Идеята за Сърбия не е никак лоша, а и е близичко. Разрових се и намерих една оферта за Нишка баня, предполагам че Тодоричка за нея говори, защото е на същата цена. Звучи доста добре. Моля ако някой има инфо за този хотел да сподели http://www.srbijaturist.com/html3/ozren.html

# 162
  • София
  • Мнения: 1 251
Определено това е хотела по офертата. Продължавам да се чудя и аз. И аз ще очаквам ако се включи някой за там.

# 163
  • Варна
  • Мнения: 1 842
Да ви следя, че и мен ме интересуват офертите за заведенията във Варна.

# 164
  • София
  • Мнения: 1 251
Днес говорих с агенцията за Нишка Баня. Откровено ми казаха, че хотела е хепи соц. Няма климатици, няма сателитна телевизия и въобще от към екстри си е точно соц. То и от снимките си личи де. Иначе по отношение на празнуването ми казаха, че миналата година са имали повече хора за Нишка Баня отколкото за другата им оферта за Ниш, и определено са били доволни хората. Продължавам да размишлявам, има още малко време.

# 165
  • Мнения: 0
Аз май се навих вече  Simple Smile  Важното е да е чисто, пък какво като няма екстри, все пак е само за два дни. И дано да е хубаво времето, за да не се седи само в хотела  Wink . Важно е новогодишната вечер да е на ниво, пък купона си зависи от нас  Party

# 166
  • Мнения: 10 687
Ето едно предложение за Банско.
http://torentbansko.com/Нова-година-2012-в-Банско-Оферти-за-почивка-в-Банско-s50
Била съм в Mountаin Residence - страхотни апартаменти, чисти, нови, а матраците... така не се бях наспивала отдавна.
Приемат и домашни любимци.

# 167
  • Мнения: 383
Ето едно предложение за Банско.
http://torentbansko.com/Нова-година-2012-в-Банско-Оферти-за-почивка-в-Банско-s50
Била съм в Mountаin Residence - страхотни апартаменти, чисти, нови, а матраците... така не се бях наспивала отдавна.
Приемат и домашни любимци.
"при настаняване на 4 човека в едноспален апартамент и 6 човека в апартамент с 2 спални"  Shocked

# 168
  • Sofia
  • Мнения: 4 065
Ето едно предложение за Банско.
http://torentbansko.com/Нова-година-2012-в-Банско-Оферти-за-почивка-в-Банско-s50
Била съм в Mountаin Residence - страхотни апартаменти, чисти, нови, а матраците... така не се бях наспивала отдавна.
Приемат и домашни любимци.
"при настаняване на 4 човека в едноспален апартамент и 6 човека в апартамент с 2 спални"  Shocked

какво е странното, по принцип апартамента е спалня, хол и кухненски бокс + баня и тоалетна. В спалнята си спят 2-ма , а в хола слагат разтегателен диван. Така е в повечето хотели. Двуспарен е 2 спални 6+ хол с диван.

# 169
  • Мнения: 383
Ето едно предложение за Банско.
http://torentbansko.com/Нова-година-2012-в-Банско-Оферти-за-почивка-в-Банско-s50
Била съм в Mountаin Residence - страхотни апартаменти, чисти, нови, а матраците... така не се бях наспивала отдавна.
Приемат и домашни любимци.
"при настаняване на 4 човека в едноспален апартамент и 6 човека в апартамент с 2 спални"  Shocked

какво е странното, по принцип апартамента е спалня, хол и кухненски бокс + баня и тоалетна. В спалнята си спят 2-ма , а в хола слагат разтегателен диван. Така е в повечето хотели. Двуспарен е 2 спални 6+ хол с диван.
Едва ли ще им е удобно на 2-мата, които ще трябва да спят на нещо в хола, който вероятно е преходен Thinking Не видях и за кой хотел става въпрос в тази оферта  ooooh!

# 170
  • Варна
  • Мнения: 773
Този с разтегателния диван, по-скоро е за семейство с две деца, които пък съответно ще са набутани в хола  Mr. Green

# 171
  • Мнения: 10 687
"набутани в хола" Joy
Освен това няма пречка в едноспален апартамент да спят 2 или 3 души. Просто са дали максималния брой на настанени хора....толкова ли не е ясно?!?!?

# 172
  • Мнения: 383
"набутани в хола" Joy
Освен това няма пречка в едноспален апартамент да спят 2 или 3 души. Просто са дали максималния брой на настанени хора....толкова ли не е ясно?!?!?
Двама или трима (между двама и трима има една съществена разлика и това е един човек, все пак Rolling Eyes) и 4-ма са съвсем различно нещо.
Напротив, много ясно е написано, че важи само при тези условия, на което се възмущавам.

# 173
  • Мнения: 10 687
pokita,
мислиш ли,че ако кажеш - искам да наема едноспален, но ще сме 2 човека, а не 4, ще ти откажат?!?!
Или четеш като дявола евангелието, или просто не си свикнала с описанията на бг-хотелиерите.

# 174
  • Мнения: 383
pokita,
мислиш ли,че ако кажеш - искам да наема едноспален, но ще сме 2 човека, а не 4, ще ти откажат?!?!
Или четеш като дявола евангелието, или просто не си свикнала с описанията на бг-хотелиерите.
Честно казано, не бих и пробвала даже  Naughty При такива изисквания за настаняване на 4 човека един върху друг, си представям какви ще са условията на това "място"- така и не разбрах за хотел ли става въпрос и кой Rolling Eyes. Точно на некоректността на бг хотелите и някои тур. анегции се възмущавам и не мисля че трябва да свиквам с това. По-скоро всички трябва да отвикнем да приемаме некоректното обслужване и услуги като нормални с оправданието, че сме в БГ...
Извинявайте за отклонението от темата, с което предлагам да спрем дотук, че май няма полза  Confused

# 175
  • В една Дупка.
  • Мнения: 629
И ние 4акаме оферите на гръцките хотели.
http://www.pandatravel.bg/2011-05-25-06-35-54/item/449-nova-godi … erranean-hotels-4*-5*-от-265lv
Почти се бяхме спрели на офертите за Гърция от тази агенция. Но са колебаем заради размириците там...да не решат да стачкуват и да си останем до Атанасов ден Wink

# 176
  • Варна
  • Мнения: 480
Изглежда много добре,но дали наистина е удачно в момента там,в нета е засипано от прдложения за Гърция и то на добри цени.

# 177
  • Мнения: 516
Току що получих оферти от http://www.albatrostours.net/ за Нова година .Някои не се лоши и може да ви заинтересуват.Аз харесах това- http://www.albatrostours.net/2012-nova-godina-Strumica, защото в Македония /Охрид / веднъж бях на Нова година и беше голям купон.   Това-http://www.albatrostours.net/nova-godina-2012-Turzia  също ме привлича ,най вече заради посещението на Троя . Ще го мислиме в къщи .

# 178
  • Мнения: 22
Цената за Дарданелите е много висока за 400 лв. може да се отиде до Кушадасъ 6 дни 4 нощувки  Naughty

# 179
  • Мнения: 685
И аз да ви следя.Simple Smile
От няколко години все ми се иска да отидем някъде за НГ, но все празнуваме вкъщи.Sad Суми от порядъка на 500лв за едното му ядене и пиене са непосилни за мнооого хора.

# 180
  • Мнения: 5
Миналата година бях в Нишка Баня и мога да ракажа доста, хотел Озрен не е нищо особенно и не е за хора тръгнали да търсят лукс, но е топъл, имапе парно и топла вода през цялото време и персонала беше любезен (персонал на рецепцията), телевизора беше достоен за антикварен магазин. За сметка на това, новата година беше страшен купон, до 05:00 на спря музиката, а аз така не съм посрещал и в БГ, ядене, пиене на корем, обслужването в ресторанте беше супер Simple Smile Общо взето за тези цени за който се предлага в момента от 259 лева, няма да съжалявате Simple Smile

Последна редакция: пт, 28 окт 2011, 22:18 от Giorceto

# 181
  • Мнения: 674
Във Варна вече кръчмите излязоха с оферти.
Има още които ги смятат но вече има и добри предложения.
Цени от 50 - до 120 лева.
Успех на Всички и вълшебна Новогодишна нощ!!! Peace

# 182
  • Варна
  • Мнения: 480
давай да ги видим Мариянкаа

# 183
  • Мнения: 674
давай да ги видим Мариянкаа
Ами аз говорих с брат ми и той ми ги съобщи.
Това ми е инфото което имам.
Лек ден на всички!   bouquet

# 184
  • Мнения: 39
И аз ви следя упорито, но най-вече ме интересуват завденията във Варна, понеже из старната доста са надули цените Crossing Armsвсе пак по-добре за тези пари да отидем на ски март месец Wink
Така, че ще съм много благодарна, ако споделите каквото ви попадне за заведенията във Варна!
Аз мога да кажа какво ми казаха за ресторант Ego в Двете кули-65 лв.!

# 185
  • Мнения: 674
Иванчов хан - 90 кинта можело да има и фолк звездъ....

# 186
  • Мнения: 35
Да ви следя, иска ми се къща в троянско за компания - нещо такова си мисля да търся Rolling Eyes

# 187
  • Мнения: 124
Има готови куверти и за Божура/стария и новия/до Средец.http://bojura.com/-тук е 100лв.куверта+30лв.нощувка+закуска.На другия туристически комплекс Странджа до него-съответно 110лв./човек/с една нощ. без закуска и 140лв./човек 2нощ+2 закуски.
За механа Банско в Бургас-около 69-79лв щял да е куверта.

# 188
  • Мнения: 1
Момичета случайно някоя от вас да може да ми препоръча къща за гости или вила в близост до Бургас за около 15 човека.Ще съм ви много благодарна .

# 189
  • Мнения: 684
давай да ги видим Мариянкаа
Ами аз говорих с брат ми и той ми ги съобщи.
Това ми е инфото което имам.
Лек ден на всички!   bouquet
Maриянкаа,сподели по-подробно за Варна.

# 190
  • Мнения: X
Има готови куверти и за Божура/стария и новия/до Средец.http://bojura.com/-тук е 100лв.куверта+30лв.нощувка+закуска.На другия туристически комплекс Странджа до него-съответно 110лв./човек/с една нощ. без закуска и 140лв./човек 2нощ+2 закуски.
За механа Банско в Бургас-около 69-79лв щял да е куверта.
А знаеш ли дали за деца до 5 г. се заплаща?

# 191
  • Мнения: 284
Има готови куверти и за Божура/стария и новия/до Средец.http://bojura.com/-тук е 100лв.куверта+30лв.нощувка+закуска.
Не го препоръчвам,мръсно,няма топла вода и имат някакъв проблем с водата - не става за пиене  Crossing Arms

# 192
  • Мнения: 790
Някой има ли идея за ресторант в Пловдив, може и в някой от хотелите, където да се предлага само Новогодишна вечер, без това да е обвързано в пакет с нощувки.
Много ми се иска да намеря място само за вечерта, с хубава програма или хубава музика на живо, но нямам никаква идея.

# 193
  • Мнения: 85
Здравейте!С триста зора си намерихме свободна вила за Нова година .Ето я:
http://kabasanov.info/#start.html
Ако сте решили да сте в някоя къща или вила не се бавете,почти всичко е заето,в Трявна (някой мислеше за там).всички хубави къщи са заети вече.Ужас!А има още цели два месеца ooooh!

# 194
  • Мнения: 549
Здравейте момичета,благодарско за темичката.
Случайно някоя от вас да може да ми препоръча къща за гости или вила в близост до  Варна и  околноста  за  около 6,7 души.

# 195
  • Софето
  • Мнения: 622
Току що получих оферти от http://www.albatrostours.net/ за Нова година .Някои не се лоши и може да ви заинтересуват.Аз харесах това- http://www.albatrostours.net/2012-nova-godina-Strumica, защото в Македония /Охрид / веднъж бях на Нова година и беше голям купон.   Това-http://www.albatrostours.net/nova-godina-2012-Turzia  също ме привлича ,най вече заради посещението на Троя . Ще го мислиме в къщи .
В Струмица ще си изкарате страхотно, залата на хотела е нова, просторна и много хубава. Храната навсякъде е много вкусна, градът е много красив с вкусни ресторанти и приятни кафенета.  За НГ с много украси и винаги стават големи купони  Heart Eyes

# 196
  • Варна
  • Мнения: 773
Тук пишете за България! За чужбина си има отделна тема! http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=612883.0

# 197
  • Софето
  • Мнения: 622
Тук пишете за България! За чужбина си има отделна тема! http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=612883.0
По нищо не се разбира че е само за БГ  Thinking, сменете името на темата.

# 198
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Много назад отиде темата.
sky,мен също ме интересува нещо около Варна с хубава кухня ,но за сега нищо не намирам
Доста хотели има около Варна!!!
Например Елена Златни пясъци винаги е с известни певци и изпълнители!!! Peace

Миналата година бяхме в хотел "Елена", не беше лошо, но не беше и нещо особено. Беше претъпкано с хора, особено на новогодишното вечер, много румънци имаше, бяхме във фоайето на хотела направо, на едни сватбарски маси. Не бих повторила. Rolling Eyes

И аз се оглеждам за добри оферти.

# 199
  • Мнения: 674
Барите 90 лева.  Peace

# 200
  • Варна
  • Мнения: 480
За тези http://www.complexbarite.com/bg/ ли става въпрос Мариянка?

# 201
  • Мнения: 39
И аз влизах в страницата на Барите,ама не видях оферта, та Мариянка би ли споделила какво точно включва тази цена?Нощувката влиза ли, защото така излиза доста изгодно Wink
За х-л Елена и ние гледахме,но имат оферти само с 3 нощувки  на база AL...., а само за вечеря май беше дебела жената.Инак сме били там само на сватба и много ни хареса, но ако е фраш и то с румънци... Thinking
Аз питах за Гранда, но дочувам, че май янмало да работи тази зима...

# 202
  • Мнения: 6 304
Гранда миналата година пуснаха оферта в последния момент, имам чувството, че  първо чакаха румънците да напълнят хотела, и като останаха места ги пуснаха.

# 203
  • Варна
  • Мнения: 480
Момичета ,останаха ли желаещи за Рибарица?
Сега виждам,че има и новогодишен пакет
http://www.visit.bg/oferti/index.php?oferta=13082

# 204
  • Варна
  • Мнения: 773
Тук пишете за България! За чужбина си има отделна тема! http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=612883.0
По нищо не се разбира че е само за БГ  Thinking, сменете името на темата.
Ами не съм я пускала аз темата, но видях, че има отделна тема за чужбина .

# 205
  • Варна
  • Мнения: 773
Момичета ,останаха ли желаещи за Рибарица?
Сега виждам,че има и новогодишен пакет
http://www.visit.bg/oferti/index.php?oferta=13082
Това не е ли много като цена  Thinking Вярно е , че не съм в час с Новогодишните оферти, защото мъжа ми все го няма тогава.

# 206
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826
Момичета ,останаха ли желаещи за Рибарица?
Сега виждам,че има и новогодишен пакет
http://www.visit.bg/oferti/index.php?oferta=13082
Каква е тая цифра? newsm78 #CrazyИ то на човек.Егати.То ден,две години храни.

# 207
  • софия
  • Мнения: 25 627
Момичета ,останаха ли желаещи за Рибарица?
Сега виждам,че има и новогодишен пакет
http://www.visit.bg/oferti/index.php?oferta=13082
Каква е тая цифра? newsm78 #CrazyИ то на човек.Егати.То ден,две години храни.

Аз не мисля, че е висока - за 3/4 дни със закуска и вечеря+НГ вечеря. Това е една от най-евтините оферти, който съм виждала. Децата до 7 г. са безплатно. Peace Двойните стаи са много просторни и ако не държите на отделни помещения са супер. (ох, аз станах като рекламен агент, но бяхме там и наистина е много хубаво.)
На мен за хижа на Витоша ми обявиха цена за 1 нощувка, НГ вечеря и закуска или обяд - 120 лв.
Ето това, за мен е "Ден година храни":
... хотел в Пирдоп ми обяви цена за 1 нощувка в двойна стая, НГ вечеря, НГ брънч - 560 лв. за двама + 90 лв. доплащане за дете на 5 г., което ще спи на разтегателен диван в стаята Stop Те дали си дават сметка, че искат 650 лв. за 2 дни Naughty

Последна редакция: чт, 03 ное 2011, 16:47 от zvanche

# 208
  • Варна
  • Мнения: 773
Да, и на мен ми изглежда добре хотела. Ще говоря с мъжа ми като се прибере и ще решим.

# 209
  • Мнения: 10 687
Като гледам оферти- със и без нощувка - навсякъде новогодишната вечеря е поне 80 лв. на човек.
Ето една за Боровец:
http://www.villapark.bg/bg_BG/92-специална-новогодишна-оферта.html

# 210
  • Мнения: 29
Да ,но това е само за вечеря,а места вза нощувка няма.

# 211
  • Варна
  • Мнения: 2 768
Борисовата воденица-75лв.

# 212
  • Sofia
  • Мнения: 926
Нашата компания решихме да си останем в София на заведение. Мислим за Синатра. Някой, ако види някакви оферти за нощни заведения да свирка Simple Smile)

# 213
  • Мнения: 5
Здравейте,

От години не сме се връщали в БГ през зимата. Тази година много ни се иска да отидем на ски, около Коледа и Нова Година, на Боровец или Банско, но нямам спомени дали в този период има достатъ4но сняг по планините...Предварително ви благодаря за мнения и съвети!

# 214
  • София
  • Мнения: 1 251
Здравейте,

От години не сме се връщали в БГ през зимата. Тази година много ни се иска да отидем на ски, около Коледа и Нова Година, на Боровец или Банско, но нямам спомени дали в този период има достатъ4но сняг по планините...Предварително ви благодаря за мнения и съвети!

Определено за ски дори и при малко сняг препоръчвам Банско. Имаше изкуствен сняг и пистите бяха перфектно обработени.Миналата година бяхме за Нова Година в село Баня до Банско и определено условия за ски имаше, особено на фона на пълната липса на такива в Чепеларе и Пампорово по Коледа.

# 215
  • Мнения: 790
Да повторя въпроса си - имате ли идеи за заведение в Пловдив, с хубава програма, само за Новогодишната вечер?

# 216
  • Мнения: 383
Здравейте,

От години не сме се връщали в БГ през зимата. Тази година много ни се иска да отидем на ски, около Коледа и Нова Година, на Боровец или Банско, но нямам спомени дали в този период има достатъ4но сняг по планините...Предварително ви благодаря за мнения и съвети!

Определено за ски дори и при малко сняг препоръчвам Банско. Имаше изкуствен сняг и пистите бяха перфектно обработени.Миналата година бяхме за Нова Година в село Баня до Банско и определено условия за ски имаше, особено на фона на пълната липса на такива в Чепеларе и Пампорово по Коледа.
Хмм, перфектното е доста спорно за Банско. Тази година (миналата зима) бяхме там и карахме на изкуствения сняг, в резултат на което ските ни са издрани и дори издълбани от камъните  #2gunfire  Според мен изобщо не бяха добре обработени пистите или по-скоро изкуственият сняг си е кофти и след обработката си беше направо лед.  Rolling Eyes На мен не ми е приятно да карам на такъв сняг и си мисля даже, че не е коректно да бъдат едни и същи цените на картите в силни (снежни) и слаби сезони  Naughty Ясно че като е слабо снежен сезонът имат повече разходи за снегохвъргачки, но и хората не са длъжни да дават толкова пари, а да карат по камънаци Crossing Arms
Относно наличието на сняг в БГ по това време - май по-скоро няма достатъчно естествен. Като че ли силният ски сезон е края на януари-февруари  Peace

# 217
  • Варна
  • Мнения: 773
Nushlem, притеснява ме това капаро за 80%. Малко ми е трудно да гадая, дали малката ще е здрава до тогава  Rolling Eyes Инъче ми харесва много, и това , че е с вечери...Вие какво решихте?

# 218
  • Мнения: 605
Здравейте,

От години не сме се връщали в БГ през зимата. Тази година много ни се иска да отидем на ски, около Коледа и Нова Година, на Боровец или Банско, но нямам спомени дали в този период има достатъ4но сняг по планините...Предварително ви благодаря за мнения и съвети!

Зависи  Simple Smile
миналата НГ бяхме на Пампорово - 3 дни снежни писти и слънчево небе, беше страхотно.
По-миналата година дните около НГ беше 15-20 градуса.
Тази година сме на Чепеларе. Отсега правя молитви за сняг  Grinning
Боровец, Банско, Пампорово или Чепеларе - въпрос на личен избор и какво точно търсите.

# 219
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Raffaello, къде ще сте в Чепеларе, че и ние натам сме се насочили?! Thinking

# 220
  • Мнения: 605
Raffaello, къде ще сте в Чепеларе, че и ние натам сме се насочили?! Thinking

Родопски дом, обаче нямам отзиви, за първи път ще ходим. Всъщност ми е препоръчан, но нямам лични впечатления. Силно се надявам да падне сняг, че сме резервирали 6 нощувки.

# 221
  • София
  • Мнения: 1 251
Дано ви хареса Родопски дом. Ние бяхме там миналата година по Коледа и не сме особено впечатлени и по-скоро няма да повторим. През деня определено пестяха от парно и го пускаха само вечер. Бяхме на полупансион и храната беше прилична, но и абсолютно еднообразна. Ресторанта е много малък и при пълен хотел част от гостите за Коледната вечеря бяха настанени на маси във фоайето и съответно нямаше разминаване. Апартамента беше огромен и добре обзаведен, там нямам забележки. Няма място за игра на децата или поне аз не видях такова. Басейна ми се стори студен. Камината във фоайето пушеше неприятно и миризмата се разнасяше навсякъде.

# 222
  • Мнения: 68
 Party Запис  Party

Тази година май ще си останем в града, тъй като има много малко време, само събота и неделя с почивни  Cry

# 223
  • Варна
  • Мнения: 480
Nushlem, притеснява ме това капаро за 80%. Малко ми е трудно да гадая, дали малката ще е здрава до тогава  Rolling Eyes Инъче ми харесва много, и това , че е с вечери...Вие какво решихте?
Не сме решили на 100% още.
Все още се чудя дали да отидем на зимна почивка след нова година.Онази вечер и по новините казаха ,че в БГ излиза по-скъпо по време на празниците ,отколкото на чужбина.80% ли искат капаро,не е ли много аванса?Да наистина няма как да си сигурна за детето,има доста време до тогава.Ще умувам още малко,приятели ме разубеждават Thinking

# 224
  • Варна
  • Мнения: 2 082

Не сме решили на 100% още.
Все още се чудя дали да отидем на зимна почивка след нова година.Онази вечер и по новините казаха ,че в БГ излиза по-скъпо по време на празниците ,отколкото на чужбина.80% ли искат капаро,не е ли много аванса?Да наистина няма как да си сигурна за детето,има доста време до тогава.Ще умувам още малко,приятели ме разубеждават Thinking
Ние се отказахме от пътуване точно за НГ. За същите пари ще почиваме 1 седмица януари месец.

# 225
  • Пловдив
  • Мнения: 199

Не сме решили на 100% още.
Все още се чудя дали да отидем на зимна почивка след нова година.Онази вечер и по новините казаха ,че в БГ излиза по-скъпо по време на празниците ,отколкото на чужбина.80% ли искат капаро,не е ли много аванса?Да наистина няма как да си сигурна за детето,има доста време до тогава.Ще умувам още малко,приятели ме разубеждават Thinking
Ние се отказахме от пътуване точно за НГ. За същите пари ще почиваме 1 седмица януари месец.

Малкият е в зимна ваканция за първи път и решихме да почиваме за седмица след празниците.

# 226
  • Мнения: 68

Не сме решили на 100% още.
Все още се чудя дали да отидем на зимна почивка след нова година.Онази вечер и по новините казаха ,че в БГ излиза по-скъпо по време на празниците ,отколкото на чужбина.80% ли искат капаро,не е ли много аванса?Да наистина няма как да си сигурна за детето,има доста време до тогава.Ще умувам още малко,приятели ме разубеждават Thinking
Ние се отказахме от пътуване точно за НГ. За същите пари ще почиваме 1 седмица януари месец.
Наистина е по евтино, ако не си вземеш почивка точно за празните. За това ние решихме февруари месец да си починем и то не в България. Миналата година ходихме в Банско, а тази година видях оферта за половината пари в Турция на ултра ол инклузив.

# 227
  • Мнения: 6 304
http://www.loyal-travel.com/praznici/nova-godina-po-srabski-763.html

Едно предложение за Ниш, новогодишната вечеря изглежда добре, не като в някои ресторанти да ти вкл. в куверта една малка ракия и 1 безалкохолно.

# 228
  • Мнения: 0
И ние се чудим още какво да правим, а не остава време  Confused а и финансовата страна на въпроса трябва да се реши... иначе аз ей тези оферти гледам http://ofi.bg/collection/8 като май сме по-скоро за тази http://ofi.bg/collection/8#offers/detail/3253 но още не сме го решили  Sad

# 229
  • Мнения: 80
Темата замря newsm78 А ни отпуснаха и 2-ри януари за празнуване и/или изтрезняване.  Laughing . 2010 година посрещнахме тук http://www.kristal.bg/ Сега офертата за две нощувки и нов.вечеря е 170 лв. Много хубаво изкарахме, имаше купон, разнообразна програма, храната беше вкусна, стаите чисти и просторни(бяхме в студио), много беше горещо в хотела(но то и навън температурите бяха високи).

# 230
  • Мнения: 685
Темата замря newsm78 А ни отпуснаха и 2-ри януари за празнуване и/или изтрезняване.  Laughing . 2010 година посрещнахме тук http://www.kristal.bg/ Сега офертата за две нощувки и нов.вечеря е 170 лв. Много хубаво изкарахме, имаше купон, разнообразна програма, храната беше вкусна, стаите чисти и просторни(бяхме в студио), много беше горещо в хотела(но то и навън температурите бяха високи).

Много са ми интересни предложения като това. Хотел около 3* със страховити цени. Официалната цена за двойна стая е 40лв. За две нощувки 80лв. Куверта на човек 170лв х 2 = 340лв за двама. Излиза, че празничната вечеря е.... 260лв. Много се дразня на такива еднодневки. Направо си е чисто грабителство.Sad

be.free, не е лично към теб или офертата, която си дала, а към всички хотелиери на принципа "ден година храни". Peace

# 231
  • София
  • Мнения: 1 251
Ние в крайна сметка се спряхме на Балнеохотел Роза - гр. Стрелча. Двудневен пакет на пълен пансион включително и празничната вечеря - 182 лв. на човек. Пък после на ски около Банско ако има сняг.

Много са ми интересни предложения като това. Хотел около 3* със страховити цени. Официалната цена за двойна стая е 40лв. За две нощувки 80лв. Куверта на човек 170лв х 2 = 340лв за двама. Излиза, че празничната вечеря е.... 260лв. Много се дразня на такива еднодневки. Направо си е чисто грабителство.Sad

be.free, не е лично към теб или офертата, която си дала, а към всички хотелиери на принципа "ден година храни". Peace


Мен ми бяха по-интересни оферти от типа три дни за двама 1000-1700 лв. за двама. Това вече е направо "ден няколко години храни".

# 232
  • Мнения: 684
Ние в крайна сметка се спряхме на Балнеохотел Роза - гр. Стрелча. Двудневен пакет на пълен пансион включително и празничната вечеря - 182 лв. на човек. Пък после на ски около Банско ако има сняг.

Много са ми интересни предложения като това. Хотел около 3* със страховити цени. Официалната цена за двойна стая е 40лв. За две нощувки 80лв. Куверта на човек 170лв х 2 = 340лв за двама. Излиза, че празничната вечеря е.... 260лв. Много се дразня на такива еднодневки. Направо си е чисто грабителство.Sad

be.free, не е лично към теб или офертата, която си дала, а към всички хотелиери на принципа "ден година храни". Peace


Мен ми бяха по-интересни оферти от типа три дни за двама 1000-1700 лв. за двама. Това вече е направо "ден няколко години храни"



Подкрепям!Много са нагли и алчни! #Cussing out

# 233
  • Мнения: 674
Варна.
Лозата - 69 лева.
Сезони - 86 лева.
Борисова воденица 70 лева.
Аква - 149 с нощувка.
Аква - 135 лева. само вечеря.

# 234
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Ние май ще се чудим до последно. Искам да е в България, традиционно посрещане- баница, дунавско хоро... В същото време ме е яд, че цените тук са по-високи, отколкото в съседните държави. Не си обяснявам на какво се дължи този парадокс.

# 235
  • Sofia
  • Мнения: 926
Ние мислим на пиано бар. Звънях в "Синатра" - 70лв без храна, 130/140 с вечеря. Някой, ако знае за други да се включи, моля Simple Smile

# 236
  • Варна
  • Мнения: 1 842
Магнито Скай мисля, че имаха оферта. Дали не е някъде из темата тук даже Wink

# 237
  • Мнения: 198
И аз се интересувам от оферти за клуб/пиано бар-инфо?

# 238
  • в града на вечния купон
  • Мнения: 1 091
 Peace

# 239
  • Варна
  • Мнения: 2 097
Здравейте момичета,благодарско за темичката.
Случайно някоя от вас да може да ми препоръча къща за гости или вила в близост до  Варна и  околноста  за  около 6,7 души.

За нещо такова се оглеждам и аз.  Peace

# 240
  • Мнения: 1 194
Записвам се да ви хвърлям по едно око, ходи ми се някъде и на мен.
Че е време, време е... но с тези надути цени, както всяка година... чудя се кой ги плаща тези цифри за 2-3 нощувки и лоша (в повечето случаи храна).

# 241
  • Мнения: 0
Имате ли впечатления от къща за гости в Еленския или Тетевенския балкан?

# 242
  • София
  • Мнения: 98
Току що получих оферти от http://www.albatrostours.net/ за Нова година .Някои не се лоши и може да ви заинтересуват.Аз харесах това- http://www.albatrostours.net/2012-nova-godina-Strumica, защото в Македония /Охрид / веднъж бях на Нова година и беше голям купон.   Това-http://www.albatrostours.net/nova-godina-2012-Turzia  също ме привлича ,най вече заради посещението на Троя . Ще го мислиме в къщи .
В Струмица ще си изкарате страхотно, залата на хотела е нова, просторна и много хубава. Храната навсякъде е много вкусна, градът е много красив с вкусни ресторанти и приятни кафенета.  За НГ с много украси и винаги стават големи купони  Heart Eyes


Би ли споделила повече за Струмица, и аз за сега съм се спряла на тази оферта. Има ли къде човек да се разхожда, да види интересни неща и т.н.

# 243
  • тук-там
  • Мнения: 4 269
Някой скоро да е бил в Царско село? Едни от малкото, които предлагат само 1 нощувка за НГ.
Топъл ли е вътрешния басейн, и въобще как е като цяло! Hug

# 244
  • София
  • Мнения: 6 572
И Парк хотел Витоша, София предлагат една нощувка+ куверт+ ползване на басейн = 170 лв на калпак (екстра - можеш да си внесеш алкохол  Mr. Green)
Ето цялата оферта http://www.vitoshaparkhotel.com/offers.php?lang=bg&oid=13

# 245
  • Варна
  • Мнения: 3 956
А тревненски балкан???
http://skalen-kat.tryavna.biz/
GSM: 0897 842 292 – Атанас Атанасов
GSM: 0899 702 354 - Стела Атанасова
e-mail: skalen-kat@tryavna.biz

Две къщички със по:
с баня,дневен тракт с ъглов диван на който могат да спят 2 души,кухненски кът и трапезария ,спалня с двойно легло ,спалня с двойно легло + единично легло,климатици.
Отделно има голяма банкетна зала със голяма печка на дърва във която има предостатъчно място за 14те човека за които има място са спане.Барбекю.

# 246
  • Sofia
  • Мнения: 4 065
А тревненски балкан???
http://skalen-kat.tryavna.biz/
GSM: 0897 842 292 – Атанас Атанасов
GSM: 0899 702 354 - Стела Атанасова
e-mail: skalen-kat@tryavna.biz

Две къщички със по:
с баня,дневен тракт с ъглов диван на който могат да спят 2 души,кухненски кът и трапезария ,спалня с двойно легло ,спалня с двойно легло + единично легло,климатици.
Отделно има голяма банкетна зала със голяма печка на дърва във която има предостатъчно място за 14те човека за които има място са спане.Барбекю.

каква е цената за Нова Година?

# 247
  • Варна
  • Мнения: 10 640
Мацки да ви предупредя,НЕ ХОДЕТЕ В ЕЛЕНИ ПАЛАС,миналата година бяхме там с приятели,за вечеря получих пуйка (бронтозавър) с кисело зеле,музиката (даже и в пенсионерски клуб е по-весело),отношение-повече от ужасно,имаха късмет,че получих годежен пръстен,иначе newsm66.Сега сме си наели една вила и празника ще ни излезе по 60 лв на човек за две вечери.Късмет на всички Peace

# 248
  • София
  • Мнения: 1 326
Някой скоро да е бил в Царско село? Едни от малкото, които предлагат само 1 нощувка за НГ.
Топъл ли е вътрешния басейн, и въобще как е като цяло! Hug
Миналата година бяхме там и не бих го препоръчала. Западнало е и увехтяло. Програма нямаше, храната беше студена и не беше вкусна...гледат да те минат-бяха си тръгнали едни приятели по-рано и после не сервираха техните десерти, въпреки че са платени. Само от басейнът мъжут ми беше доволен.

# 249
  • Мнения: 0
Zdraveite..Simple Smile Tarsim da naemem vila za 6 dushi za Nova godina v pazardjishka oblast i po tochno Chigov chark, letovishte Sveti Konstantin ili vakancionno selishte Danoto.Ako nqkoi ima predlojeniq bih se radvala da gi spodeli.... Simple Smile

# 250
  • Мнения: 242
Здравейте! Може ли някой да сподели мнение за хотел "Мелник" в Мелник? Офертата има за нова година е малко височка, но никога не съм ходила в този край. Дали си заслужава?

# 251
  • Мнения: 115
Мнението ми за хотел Мелник е от преди години-здраво соц....Дали са му направили ремонт  Rolling Eyes

# 252
  • Мнения: 97
Мнението ми за хотел Мелник е от преди години-здраво соц....Дали са му направили ремонт  Rolling Eyes
Абсолютно е неузнаваем отвън Peace, но не влязох вътре/тази есен/.

# 253
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 38
Здравейте момичета, момчета и всички купонджии  Grinning
Искаме да празнуваме в някой пиано бар в София. Камино си го знаем, но очакваме да е лудница. Някой ще ме посъветва ли за нещо хубаво  Simple Smile. Благодаря на всички, които имат някаква идея  newsm78

# 254
  • Мнения: 605
Здравейте момичета, момчета и всички купонджии  Grinning
Искаме да празнуваме в някой пиано бар в София. Камино си го знаем, но очакваме да е лудница. Някой ще ме посъветва ли за нещо хубаво  Simple Smile. Благодаря на всички, които имат някаква идея  newsm78

Аз съм фен на Синатра, обаче никога не съм празнувала НГ там.

# 255
  • Мнения: 674
В село Аврен май имаше една много хубава кръчма ама и забравих името нещо.

# 256
  • Мнения: 1 206
Здравейте,
тъй като форумът все пак е бг мама, а ние сме с две деца, на 12 и 1г и 3 мес., си търся хотел за НГ, в който има условия за деца. Предпочитам пакет, ол-инклузив, за четирима, за няколко дена. Районът искам да е около Пловдив, но не в града, може би Хисаря или Велинград или някъде в селата. По- миналата година бяхме на Хасковските минерални бани, хотел България- супер, препоръчвам го на всички. Там обаче, резервациите се правят от много по-рано. Та, молбата ми е, ако някой има впечатления за място с моите предпочитания, ще бъда благодарна ако сподели или препоръча.
И още нещо, видях да се коментират цени; и за мен е безумие в тази криза цените в БГ да са толкова високи при положение че т.нар. екзотични дестинации са на по-приемливи цени.

# 257
  • Мнения: 3 279
незнам във Велинград или Хисаря да има някъде такава опция на изхранвате на мен ми харесва Акватоник и можеш да използваш закуска и вечеря като плаща само голямото дете басейна е страхотен има и детски кът.Но и там цените са доста височки за Нова година

# 258
  • Мнения: 242
Тази година май всички от сферата на туризма се опитват да надскочат себе си! Цените са като косачка /като има кой да плаща.../

# 259
  • Варна
  • Мнения: 480
Тази година май всички от сферата на туризма се опитват да надскочат себе си! Цените са като косачка /като има кой да плаща.../

Точно поради тази причина много хора се отказаха,ние също.Много по-разумно е за същата сума-една седмица зимна почивка цялото семейство Mr. Green

# 260
  • Мнения: 904

Здравейте!
Направила съм резервация за новогодишен пакет  за цялото семейство в два спа хотела-"Хисар" Хисаря и "Акватоник" Велинград.Трябва вече да плащам една резервация, а не мога да реша коя. Не съм била и в двата хотела.Вие какво бихте ме посъветвали?Особено, ако някой има отзиви за празници там.Благодаря предварително на всички , които ще споделят мнение по въпроса!

# 261
  • Мнения: 3 279
Здравей признавам любимото ми място е Велинград и Акватоник един от хотелите които най много харесвам ако искаш подробности питай насреща съм

# 262
  • Мнения: 904
Здравей признавам любимото ми място е Велинград и Акватоник един от хотелите които най много харесвам ако искаш подробности питай насреща съм
mimi била ли си по празници там?
Защото чета ,че принципно било хубаво но по празници е много претъпкано,  в басейна било "фраш" и не всичко е на ниво. А също така от спа процедурите ,кои си струват и са най -приятни?

# 263
  • Мнения: 3 279
Бяхме средата на август и хотела беше целия запълнен но мога да кажа че в басейна си беше много спокойно мисля че имаше повече желаещи за масажи но аз тогава не ползвах защото басейна ми беше напълно достатъчен вътре е разпределен със сектори има шезлонги които ти мачкат ходилата можеш да караш колело джакузи направо е разкошен ледената стая е страхотна като цяло СПАто е страхотно.Чистота усмихнат персонал страхотна кухня даже сутрин част от закуската ти я правят пред теб не знам какво може да иска човек повече а и езерото Клептуза е до сами хотела

# 264
  • Мнения: 3 279
Здравей признавам любимото ми място е Велинград и Акватоник един от хотелите които най много харесвам ако искаш подробности питай насреща съм
На коя от двете оферти се спря дано сме помогнали и където и да сте да си изкарате чудесно после да пишеш отзиви

# 265
  • Мнения: 3 279

Здравейте!
Направила съм резервация за новогодишен пакет  за цялото семейство в два спа хотела-"Хисар" Хисаря и "Акватоник" Велинград.Трябва вече да плащам една резервация, а не мога да реша коя. Не съм била и в двата хотела.Вие какво бихте ме посъветвали?Особено, ако някой има отзиви за празници там.Благодаря предварително на всички , които ще споделят мнение по въпроса!
извинявам се изках да пусна това Embarassed

# 266
  • Мнения: 904
Здравей признавам любимото ми място е Велинград и Акватоник един от хотелите които най много харесвам ако искаш подробности питай насреща съм
На коя от двете оферти се спря дано сме помогнали и където и да сте да си изкарате чудесно после да пишеш отзиви

Ами ,в крайна сметка се спрях на "Акватоник".При всичките ми колебания се съобразих с желанието на дъщеря ми, което беше за там.Но днес съм малко притеснена.Тъй като писах и в темата"Спа хотелите.Впечатления и разочарования" имам два отговора ,които са негативни по отношение на този хотел.По-скоро вторият от тях.Ноо... това е ,както се казва в една руска поговарка "Ще поживеем ,ще видим".Ще споделя впечатления де ,обезателно

# 267
  • Мнения: 172
За Варна гледам че Ретро клуб/бившето Алиби/ са пуснали куверти. Някой ходил ли е от как се е сменил наемателя, някакви впечатления...тази година ми се иска да е нещо различно от стандартна кръчма в която целия прахоляк от танцуващите да пада в храната ми  Thinking но дали ще е достатъчно забавно  newsm78

# 268
  • Мнения: 514
И ние сме решили да сме в София на заведение.Какво бихте препоръчали?

# 269
  • София
  • Мнения: 186
Ние ще сме тук http://www.facebook.com/Aromat.Sofia  (това е наш семеен ресторант).Миналата година беше пълно и беше страхотен купон с много и превъзходна храна, и хубава музика (не чалга ) и много танци.Тази година се очертава същото.Нямам търпение да дойдат празниците!!!

# 270
  • Мнения: 87
Аз пък търся вила за 8-10 човека в района на Априлци, Бели осъм... Идеи?

# 271
  • Варна
  • Мнения: 37
Ние сме две семейства с деца на по 3 и 4 год., които сме наели една доста шикозна вила във вилната зона на Балчик. Вилата е с 4 спални. Другите две семейства за съжаление са възпрепядствани и сега се осводобиха места за две семейства с по едно или две деца. Ако имате желание пишете тук за повече информация:
asyayordanova@gmail.com

# 272
  • Мнения: 2 459
http://www.selokosovo.com/index.php?p=news&language=bg&id=40                 Някой има ли отзиви за това място?

# 273
  • София
  • Мнения: 1 251
http://www.selokosovo.com/index.php?p=news&language=bg&id=40                 Някой има ли отзиви за това място?

Едно от най-любимите ми места. Няма такава тишина и спокойствие. Мястото е страхотно. Но зимата достъпът може би няма да е от най-лесните.
Иначе препоръчвам с две ръце.

# 274
  • Мнения: 2 459
И ние сме решили да сме в София на заведение.Какво бихте препоръчали?
        http://www.lapastaria.net/sofia-sofarma/new-year.php               Това ни е любим ресторант,и в София,и във Варна.Но,ще е без "шумотевици" и програми,т.е.само,ако предпочитате спокойствие,приятна атмосфера,чудесна кухня. В   "La Pastaria" София – Софарма ще е с DJ и др.забавления.

                       Тодоричка,благодаря за информацията!

Последна редакция: ср, 14 дек 2011, 14:58 от Roo Roo

# 275
  • Варна
  • Мнения: 11 340
http://www.lapastaria.net/sofia-sofarma/new-year.php              
Това ни е любим ресторант,и в София,и във Варна.Но,ще е без "шумотевици" и програми,т.е.само,ако предпочитате спокойствие,приятна атмосфера,чудесна кухня. В   "La Pastaria" София – Софарма ще е с DJ и др.забавления.

И ние много харесваме "Ла пастариа" във Варна, но нещо много са надули цените - ходихме миналата седмица и за 3 порции спагети, една салата моркови, едно предястие от тиквички, 2 десерта, 2 сока и 2 чаши вино платихме 63 лв. Доста ми се стори...
Интересно ми е каква е цената на куверта в София? Thinking

# 276
  • София
  • Мнения: 243
Ето цените Чоки:

НОВОГОДИШНИ ПРЕДЛОЖЕНИЯ ОТ LA PASTARIA

За новогодишната вечер в ресторант La Pastaria в к-кс Софарма Тауърс Ви предлагаме два варианта на новогодишно меню на стойност 64.95 лв.
 Детският куверт е на цена от 34.95 лв.
Освен това ще има програма - игри, забавления, томбола с весели подаръчета, а за вашето настроение ще се погрижат нашия DJ и един нестандартен Дядо Мраз.
 
За La Pastaria - Лозенец куверта е 39.95 лв., като консумацията включва всички храни и напитки по стандартни цени от нашето меню на обща стойност не по-ниска от цената на куверта.
 
За ресторантите ни във Варна - Драгоман и Пикадили Парк цената на куверта е 29.95 лв., като консумацията включва всички храни и напитки по стандартни цени от нашето меню на обща стойност не по-ниска от цената на куверта.
 
Това най-скъпото е до нас точно-честито на печелившите Laughing Mr. Green

 Flutter

# 277
  • Мнения: 3 830
Ние имаме две предложения за Нова година. Едното е от брат ми за Цигов Чарк, а другото от наш приятел за тук - София. Все още не сме решили... Очакват се и други предложения в последния момент.  Laughing

# 278
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Ето цените Чоки:
.......................

Мерси, Енигма, хич не звучи зле! Ние извън новогодишната нощ платихме толкова долу-горе (за Варна говоря), ще проверя на място каква ще е програмата Peace.

# 279
  • Варна
  • Мнения: 773
Това, е че във Варна няма да има никаква програма, .

# 280
  • София
  • Мнения: 1 724
Някои дали е проверявал за заведение, в което може да се отиде с деца- планираме да отанем до около 1 ч?Освен да е подходящо за деца, другото ми изискване е да е БЕЗ чалга под каквато и  да е форма.

# 281
  • софия
  • Мнения: 25 627
Някои дали е проверявал за заведение, в което може да се отиде с деца- планираме да отанем до около 1 ч?Освен да е подходящо за деца, другото ми изискване е да е БЕЗ чалга под каквато и  да е форма.
Аз съм била в такова, но за съжаление не е в Сф Confused (ужас. До къде стигнахме ooooh!)

# 282
  • Мнения: 685
Някои дали е проверявал за заведение, в което може да се отиде с деца- планираме да отанем до около 1 ч?Освен да е подходящо за деца, другото ми изискване е да е БЕЗ чалга под каквато и  да е форма.
Аз съм била в такова, но за съжаление не е в Сф Confused (ужас. До къде стигнахме ooooh!)

Ето доста предложения за заведения в София. Може да си харесате нещо.
http://sofia.zavedenia.com/nova-godina/

# 283
  • София
  • Мнения: 9 531
Аз търся ласт минетс оферта за Нова година, но да има и условия за ски.
Имате ли идейки? Thinking

# 284
  • Мнения: 10 687
Аз търся ласт минетс оферта за Нова година, но да има и условия за ски.
Имате ли идейки? Thinking
Банско и Добринище, виж в сайтовете за колективно пазаруване (vsichkioferti.bg), стори ми се, че са свалили цените.

# 285
  • София
  • Мнения: 9 531
Обаждахме се на х-л "Дана" в Добринище вече. Видяхме я тази оферта. Всичко е фул. НЯма места. Wink

# 286
  • София
  • Мнения: 304
А за София нещо ласт минит, да има програма и танци?

# 287
  • Мнения: 10 687
Kopche,
Пробвайте в Даянна, Валентино 1 и 2 в Добринище, както и къщи за гости Парапунови и Мира. На всичките места е хубаво.

Общи условия

Активация на акаунт