Нова година 2012? Май вече е време...

  • 41 411
  • 287
  •   1
Отговори
# 45
  • Варна
  • Мнения: 773
И аз мисля тази година тук някъде на планина. Сега обаче почвам да оглеждам и нищо не съм решила.

# 46
  • Мнения: 3
Здравейте,
виждам че има питане за Азалия - в Св. Константин и Елена.
Бяхме там преди 2 Коледи. Чудесен хотел, много хубава и разнообразна храна. Анимацията за деца беше страхотна, имахме си и дядо Коледа. На Бъдни вечер традиционните български ястия, Коледния обяд много разнообразен.
Басейна добре поддържан, чист, водата е топла.
За семейства с деца - идеалното място за празниците.
Само доколкото си спомням, офертите ги пуснаха към края на октомври.
Така, че който се е ориентирам към Азалия, няма да сбърка!
Хубава седмица на всички!!

# 47
  • София
  • Мнения: 870
хич не е рано за добрите оферти.
Ние ще сме на Чепеларе и вече от преди месец и нещо сме резервирали къщата.
А иначе за Банско препоръчвам  хотел Лъки. Страхотно място!
Предполагам и по морето ще е много хубаво ама на нас ни е делече.

# 48
  • Мнения: 811
Ние вече резервирахме една страхотна вила.
За хората, които все още се колебаят, давам един жокер :http://www.raya-bg.com/ - СТрахотно хотелче, но малко скъпичко - 4 000 лв за три нощувки.

# 49
  • Мнения: 674
Много назад отиде темата.
sky,мен също ме интересува нещо около Варна с хубава кухня ,но за сега нищо не намирам
Доста хотели има около Варна!!!
Например Елена Златни пясъци винаги е с известни певци и изпълнители!!! Peace

# 50
  • софия
  • Мнения: 25 687
Записвам се и аз. Искам в планинско селце, на къщичка. Миналата година бяхме в Рибарица и сме много доволни. Децата все питат кога ще ходим пак.
Дайте малко линкове за гледане за отправна точка. Нещо, нетипично за мен, не знам къде да търся. Освен това, след изгърмяването на Алма тур не искам да минавам през агенция. Не, че някога сме ползвали, но сега още по-малко.

# 51
  • Мнения: 284
Момичета,

и аз търся къща за Нова година с удобства по възможност, че сме с малки деца. В Габрово например или някъде, където има сняг и малки писти за шейнички.
Аз препоръчвам много горещо Родопски къщи в Чепеларе, но за съжаление ми идват доста далече. Прекрасно местенце!

# 52
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Звънче, аз бих те помолила за по-подробни отзиви за Рибарица и координати на къщата, в която сте били  Laughing Ако искаш и на Лични  Laughing

# 53
  • софия
  • Мнения: 25 687
Звънче, аз бих те помолила за по-подробни отзиви за Рибарица и координати на къщата, в която сте били  Laughing Ако искаш и на Лични  Laughing
Пускам направо тук. Нали споделяме.
Бяхме в SPA-хотел „ПлаНината”. Само хубави неща мога да споделя - просторни, чисти топли стаи; новогодишната програма беше приятна, имаше подаръчета и дядо Мраз за децата, фойерверки; пя Владо от 5 старс. Направи много хубава вечер. Нито 1 чалгария за целия престой. Сервитьорите бяха много отзивчиви и любезни, а не бяха спали по сума ти време. Имаше и вътрешен басейн. Плицикаха се разни хора, но ние не си падаме много, а и не остана време да стигнем до него. Имахме стройна програма за посещения на кръчми и свършвайки в едната, ставаше време за следващата. Като се замисля, ако не споделите за нещо хубаво, пак там ще се обаждам да ходим Peace
Помня, миналата година, късно започнах да търся и тогава бях набелязала още няколко хотела в Рибарица. Вече беше заето в повечето и така отидохме в Планината.

# 54
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Много благодаря   bouquet

А пътят до там как е в зимни условия как е?

# 55
  • софия
  • Мнения: 25 687
Много благодаря   bouquet

А пътят до там как е в зимни условия как е?
Точно се връщах да допълня за пътя - хубав е. Стигнахме за около 1.30-2.00 ч. спокойно каране. Дори на отиване спирахме на някаква бензиностанция. Нямахме никакъв проблем, но миналата година на НГ нямаше много сняг.

Като започнах да пиша тук и започнаха да ми просветват идеи, но те са все свързани с любими за мен места, на които сме ходили за 2 до 7 дни, но не за празник - Трявна Heart Eyes и Копривщица. Прекрасно е, но като, че ли, търся нещо по-близо до София. Още не ми се е изяснила концепцията. Единствено съм сигурна, че не искам да сме в София.

Последна редакция: пн, 26 сеп 2011, 17:19 от zvanche

# 56
  • Русе
  • Мнения: 3 711
И аз тук, макар че не знам дали ще отидем някъде. Евентуално да споделите места, удобни за двама малки бандита.

# 57
  • Варна
  • Мнения: 480
zvanche ,наистина изглежда прилично.
До колкото рабирам сте били там на миналата нова година.Можеш ли да споделиш цени и най-важното новогодишната вечеря какво включваше.

# 58
  • софия
  • Мнения: 25 687
zvanche ,наистина изглежда прилично.
До колкото рабирам сте били там на миналата нова година.Можеш ли да споделиш цени и най-важното новогодишната вечеря какво включваше.
Цени не помня Embarassed Не помня и новогодишното меню Embarassed Помня, че цената беше супер приемлива, а храната предостатъчно, прясно приготвена и вкусна - имаше голямо предястие салати, основно - месо, десерт - торта, имаше включен алкохол и безалкохолно. Абе, гладни не останахме, дори напротив - аз не стигнах до десерт.

# 59
  • Варна
  • Мнения: 480
Благодаря ти за експресния отговор.
Все още няма нищо като пакети на сайта им за новата година, а по принцип далече ли е много от градчето ,има ли къде да се ходи.

Общи условия

Активация на акаунт