Нова година 2012? Май вече е време...

  • 41 458
  • 287
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 172
 Ех преди няма и два дена се чудех дали вече има темичка....и аз мисля че й е време. Мин година ачалото на октомври започнахме да се организираме и местата на които искахме бяха заети. за тази година нищо не сме запланували, но ще събирам идеи от вас.

# 31
  • Мнения: 718
Събирам оферти, мислихме за Мароко или Дубай  Rolling Eyes

Относно яхтата в Истанбул - офертата си е регулярна (поне тази на която съм била), единствената разлика е Новогодишната вечеря. Моят опит е: много тясно (наблъскани маси, едвам излизахме зад столовете Laughing), кофти храна и кофти алкохол (местен, евтин, виното не ставаше за пиене). Тъй като всички на яхтата са българи, в един момент неизбежно се пуска чалга Tired Нямате възможност да мръднете, чакате после автобуса да ви вземе, с две думи - ако е яхта, да е частна или на твърда земя Laughing
В Истанбул декември е доста студено и ветровито, но иначе  Heart Eyes

# 32
  • Мнения: 2 168
Събирам оферти, мислихме за Мароко или Дубай  Rolling Eyes

Относно яхтата в Истанбул - офертата си е регулярна (поне тази на която съм била), единствената разлика е Новогодишната вечеря. Моят опит е: много тясно (наблъскани маси, едвам излизахме зад столовете Laughing), кофти храна и кофти алкохол (местен, евтин, виното не ставаше за пиене). Тъй като всички на яхтата са българи, в един момент неизбежно се пуска чалга Tired Нямате възможност да мръднете, чакате после автобуса да ви вземе, с две думи - ако е яхта, да е частна или на твърда земя Laughing
В Истанбул декември е доста студено и ветровито, но иначе  Heart Eyes
+1  PeaceВремето е непредвидимо,а ако се случи дъжд или вятър ....
И нещо много важно за пушачите - не се пуши нищо,че е НГ !С цигарата пред ресторанта !
А в Гърция е още по-тъпо.

# 33
  • Мнения: 14
Гледам, че живееш в Германия - тук пакетите за наистина топлите дестинации се продават още през пролетта.

Ние ще летим на 30.12. за една седмица в Турция (Белек край Анталия). Няма да става за плаж  Laughing но поне няма да ринем сняг  Mr. Green пък и в хотела ни има огромен вътрешен, отопляем басейн - не мисля, че ще скучаем.  Wink
То май накрая Турция или Египет ще остане, но ми се искаше някой градус по-топло. Аз знам, че тука по-рано запазват, но не мога от април да знам как ще се развият нещата до края на декември или нач. на януари, може хиляди непредвидени неща да се случат, понеже един път ни се случи такова нещо, уж по принцип има застараховки при отказ, но пак не ми се занимава така. По-скоро април, май ме интересува, къде ще е лятната почивка и после гледам да няма ученически ваканции на ласт минит.


Иначе друго по темата. Гледах за Бали, че може само полет на нормална цена да се запази и хотел за първата нощ, а иначе за останалия период на място хотел за по 5-10 евро на нощ, храната е много евтина, но вероятността да вали пак е голяма, въперки че знам за хора, които са били там по новогошните празници и не е валяло или само приръскало за няколко часа.

# 34
  • Мнения: 7 605
В Бали не е сезон през нашата зима, там тогава е дъждовния период  Sad

# 35
  • София
  • Мнения: 4
И аз да се запиша да следя за интересни оферти.За сега сме се насочили към Банско но гледам и за други предложения  bouquet

# 36
  • Мнения: 6 305
И аз събирам оферти за Банско или Боровец. Със самолети не ми се рискува, след като едни наши познати си провалиха пътуването заради мъгла.

# 37
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 810
Оферти вече има доста и при това с отстъпки за ранни записвания - Турция, Дубай, Куба, Мавриций, Испания. Доста хотели в България също имат пуснати цени.

Аз за съжаление ще пропусна тази година Mr. Green

# 38
  • Мнения: 249
Чак ми стана зимно и студено като ви чета.... запис

# 39
  • Sofia
  • Мнения: 1 521
Аз намирам предложения само за чужбина, дайте линкове за у нас. Ще съм с две хлапета и корем и на мен не ми се рискува със самолет и не ми се кара дълго. Топло басейнче или просто добра атмосфера без чалга е ок. Засега ще гледам хотели с по-големи пространства за игра на децата, за вила не сме събрали компания Simple Smile

# 40
  • Мнения: 1 894
Събирам оферти, мислихме за Мароко

Моля те, сподели ако откриеш нещо интересно за Мароко.

# 41
  • В най - голямото село
  • Мнения: 1 809
Цитат
Яхтата в Турция ме заинтригува  

И мен  Peace

И веднага една оферта:
http://www.karacitours-bg.com/bg/offer.php?offer=92436

# 42
  • Мнения: 2 096
Аз по скоро ще се оглеждам за нещо във или около Варна.. кой е ходил на Азалия?

# 43
  • Варна
  • Мнения: 480
Много назад отиде темата.
sky,мен също ме интересува нещо около Варна с хубава кухня ,но за сега нищо не намирам

# 44
  • Балчик
  • Мнения: 9 219
Ей тук е хубаво, но ние сме ходили през друго време, не за Нова година:
http://www.hanat-bg.com/%D0%B2%D1%8A%D0%B7%D1%80%D0%BE%D0%B6%D0% … 1%85%D0%B0%D0%BD/

И аз се оглеждам за оферти, но на планина в БГ.

Общи условия

Активация на акаунт