Нова година 2012? Май вече е време...

  • 41 445
  • 287
  •   1
Отговори
# 225
  • Пловдив
  • Мнения: 199

Не сме решили на 100% още.
Все още се чудя дали да отидем на зимна почивка след нова година.Онази вечер и по новините казаха ,че в БГ излиза по-скъпо по време на празниците ,отколкото на чужбина.80% ли искат капаро,не е ли много аванса?Да наистина няма как да си сигурна за детето,има доста време до тогава.Ще умувам още малко,приятели ме разубеждават Thinking
Ние се отказахме от пътуване точно за НГ. За същите пари ще почиваме 1 седмица януари месец.

Малкият е в зимна ваканция за първи път и решихме да почиваме за седмица след празниците.

# 226
  • Мнения: 68

Не сме решили на 100% още.
Все още се чудя дали да отидем на зимна почивка след нова година.Онази вечер и по новините казаха ,че в БГ излиза по-скъпо по време на празниците ,отколкото на чужбина.80% ли искат капаро,не е ли много аванса?Да наистина няма как да си сигурна за детето,има доста време до тогава.Ще умувам още малко,приятели ме разубеждават Thinking
Ние се отказахме от пътуване точно за НГ. За същите пари ще почиваме 1 седмица януари месец.
Наистина е по евтино, ако не си вземеш почивка точно за празните. За това ние решихме февруари месец да си починем и то не в България. Миналата година ходихме в Банско, а тази година видях оферта за половината пари в Турция на ултра ол инклузив.

# 227
  • Мнения: 6 304
http://www.loyal-travel.com/praznici/nova-godina-po-srabski-763.html

Едно предложение за Ниш, новогодишната вечеря изглежда добре, не като в някои ресторанти да ти вкл. в куверта една малка ракия и 1 безалкохолно.

# 228
  • Мнения: 0
И ние се чудим още какво да правим, а не остава време  Confused а и финансовата страна на въпроса трябва да се реши... иначе аз ей тези оферти гледам http://ofi.bg/collection/8 като май сме по-скоро за тази http://ofi.bg/collection/8#offers/detail/3253 но още не сме го решили  Sad

# 229
  • Мнения: 80
Темата замря newsm78 А ни отпуснаха и 2-ри януари за празнуване и/или изтрезняване.  Laughing . 2010 година посрещнахме тук http://www.kristal.bg/ Сега офертата за две нощувки и нов.вечеря е 170 лв. Много хубаво изкарахме, имаше купон, разнообразна програма, храната беше вкусна, стаите чисти и просторни(бяхме в студио), много беше горещо в хотела(но то и навън температурите бяха високи).

# 230
  • Мнения: 685
Темата замря newsm78 А ни отпуснаха и 2-ри януари за празнуване и/или изтрезняване.  Laughing . 2010 година посрещнахме тук http://www.kristal.bg/ Сега офертата за две нощувки и нов.вечеря е 170 лв. Много хубаво изкарахме, имаше купон, разнообразна програма, храната беше вкусна, стаите чисти и просторни(бяхме в студио), много беше горещо в хотела(но то и навън температурите бяха високи).

Много са ми интересни предложения като това. Хотел около 3* със страховити цени. Официалната цена за двойна стая е 40лв. За две нощувки 80лв. Куверта на човек 170лв х 2 = 340лв за двама. Излиза, че празничната вечеря е.... 260лв. Много се дразня на такива еднодневки. Направо си е чисто грабителство.Sad

be.free, не е лично към теб или офертата, която си дала, а към всички хотелиери на принципа "ден година храни". Peace

# 231
  • София
  • Мнения: 1 255
Ние в крайна сметка се спряхме на Балнеохотел Роза - гр. Стрелча. Двудневен пакет на пълен пансион включително и празничната вечеря - 182 лв. на човек. Пък после на ски около Банско ако има сняг.

Много са ми интересни предложения като това. Хотел около 3* със страховити цени. Официалната цена за двойна стая е 40лв. За две нощувки 80лв. Куверта на човек 170лв х 2 = 340лв за двама. Излиза, че празничната вечеря е.... 260лв. Много се дразня на такива еднодневки. Направо си е чисто грабителство.Sad

be.free, не е лично към теб или офертата, която си дала, а към всички хотелиери на принципа "ден година храни". Peace


Мен ми бяха по-интересни оферти от типа три дни за двама 1000-1700 лв. за двама. Това вече е направо "ден няколко години храни".

# 232
  • Мнения: 692
Ние в крайна сметка се спряхме на Балнеохотел Роза - гр. Стрелча. Двудневен пакет на пълен пансион включително и празничната вечеря - 182 лв. на човек. Пък после на ски около Банско ако има сняг.

Много са ми интересни предложения като това. Хотел около 3* със страховити цени. Официалната цена за двойна стая е 40лв. За две нощувки 80лв. Куверта на човек 170лв х 2 = 340лв за двама. Излиза, че празничната вечеря е.... 260лв. Много се дразня на такива еднодневки. Направо си е чисто грабителство.Sad

be.free, не е лично към теб или офертата, която си дала, а към всички хотелиери на принципа "ден година храни". Peace


Мен ми бяха по-интересни оферти от типа три дни за двама 1000-1700 лв. за двама. Това вече е направо "ден няколко години храни"



Подкрепям!Много са нагли и алчни! #Cussing out

# 233
  • Мнения: 674
Варна.
Лозата - 69 лева.
Сезони - 86 лева.
Борисова воденица 70 лева.
Аква - 149 с нощувка.
Аква - 135 лева. само вечеря.

# 234
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Ние май ще се чудим до последно. Искам да е в България, традиционно посрещане- баница, дунавско хоро... В същото време ме е яд, че цените тук са по-високи, отколкото в съседните държави. Не си обяснявам на какво се дължи този парадокс.

# 235
  • Sofia
  • Мнения: 926
Ние мислим на пиано бар. Звънях в "Синатра" - 70лв без храна, 130/140 с вечеря. Някой, ако знае за други да се включи, моля Simple Smile

# 236
  • Варна
  • Мнения: 1 842
Магнито Скай мисля, че имаха оферта. Дали не е някъде из темата тук даже Wink

# 237
  • Мнения: 198
И аз се интересувам от оферти за клуб/пиано бар-инфо?

# 238
  • в града на вечния купон
  • Мнения: 1 092
 Peace

# 239
  • Варна
  • Мнения: 2 097
Здравейте момичета,благодарско за темичката.
Случайно някоя от вас да може да ми препоръча къща за гости или вила в близост до  Варна и  околноста  за  около 6,7 души.

За нещо такова се оглеждам и аз.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт