Нова година 2012? Май вече е време...

  • 41 462
  • 287
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 14
На мен ми се струва , че за нова година на плаж със слънце и море е даже вече късно. Гледам по нова година и коледа, цените са вече от над 1500 евра на човек в 3 звезди и Кения, Бали и Занзибар и Тайлнад и др, 4 звезди още повече. Само Кап Верде е към 1300-1400 на човек, но там не искам. А Средно топлите като Канарските , Египет, Тунис не ми се иска. Майорка също не става май много много.

# 16
  • София
  • Мнения: 192
Миналата НГ бяхме в Турция,на яхта по Босвора и цялото семейство останахме много доволни(водих и 6 месечния си син )пътувахме с автобус.Преди три години бяхме в Анталия в Royal Wings(извинете ако има грешка в изписването)пак беше чудесно Peace
Вече гледам офертите Peace

# 17
  • Мнения: 816
А може ли малко повече информация за преживяването на яхта - колко пари излезна на човек, студено ли е на яхтата и въобще други подробности, които се сещаш?

# 18
  • София
  • Мнения: 192
Беше страхотно,много топло(бях с бюстие)само българи бяхме,музиката си я подбирахме ние,не се усещаше,че се движим Simple Smile Като пари ни излезна около 450 лв. на човек,хотела в който ни настаниха беше много хубав и чист на удобно място.
Сега малко и за самата новогодишна вечеря Laughing не ми хареса менюто,имаше салата от макарони и гадничка круша за десерт  ooooh! но аз не съм критерии за храната,малко съм капризна.Ако искаш питай за нещо друго  Peace

# 19
  • Мнения: 937
Аз пък се интересувам от хотел в България с басейн и спа център - предпочитам в планината, но виждам, че хотелите все още не предлагат оферти, явно и на тях им е рано  Laughing

# 20
# 21
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Мога да помагам при избор на вили и хотелчета ( от няколко години си имам собствен черен и бял списък с подобни местенца, подходящи на Нова година).
Ще споделиш ли опита си?
Някой може ли да сподели впечатленията си от вила "Райски кът"- Априлци.

Последна редакция: вт, 06 сеп 2011, 12:10 от ivben

# 22
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826
Мисля си за вила в планината,но сме в процес на избиране.

# 23
  • Мнения: 7 605
На мен ми се струва , че за нова година на плаж със слънце и море е даже вече късно. Гледам по нова година и коледа, цените са вече от над 1500 евра на човек в 3 звезди и Кения, Бали и Занзибар и Тайлнад и др, 4 звезди още повече. Само Кап Верде е към 1300-1400 на човек, но там не искам. А Средно топлите като Канарските , Египет, Тунис не ми се иска. Майорка също не става май много много.

Гледам, че живееш в Германия - тук пакетите за наистина топлите дестинации се продават още през пролетта.

Ние ще летим на 30.12. за една седмица в Турция (Белек край Анталия). Няма да става за плаж  Laughing но поне няма да ринем сняг  Mr. Green пък и в хотела ни има огромен вътрешен, отопляем басейн - не мисля, че ще скучаем.  Wink

# 24
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Мисля си за вила в планината,но сме в процес на избиране.
И ние сме се насочили към вила, но много ме е страх да не попаднем на някой некоректни предложения.

# 25
  • София
  • Мнения: 4 082
Salex n2, давай насам списъците, моля!  Praynig

# 26
# 27
  • София
  • Мнения: 4 082
  bouquet

# 28
  • Мнения: 674
На Азалия е хубаво по Нова година

# 29
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Аз винаги избирам в последната минута, но пък тази година мисля да разчупя традицията.

А и между Коледа и Нова година няма да работим, така че ще гледаме да сглобим по-дълга ваканция.

Яхтата в Турция ме заинтригува  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт