Нова година 2012? Май вече е време...

  • 41 420
  • 287
  •   2
Отговори
# 75
  • Варна
  • Мнения: 773
И ние 3-мата сме от там  Wink

# 76
  • Варна
  • Мнения: 2 095
Ми ние сме малко повечко  Mr. Green.

# 77
  • Мнения: 359
Искам да питам тези, които са карали Нова година в Истанбул: как е на 01. и 02., работят ли магазините, ресторантчетата или всичко умира като тук?

# 78
  • Мнения: 2 821
Ние вече резервирахме една страхотна вила.
За хората, които все още се колебаят, давам един жокер :http://www.raya-bg.com/ - СТрахотно хотелче, но малко скъпичко - 4 000 лв за три нощувки.

 Shocked
За 4000лв. не знам какво трябва да ми направят, че да ги дам за 3 нощувки.

Все пак цената е за група над 30 човека....Да, висока е, но имай в предвид, че за нова години всички подобни вили и малки хотелчета вдигат цените поне двойно.  #Cussing out

То даже ако е за група от 30 човека излиза на човек по 133.333 за трите нощувки.Дори е евтино Laughing Друг е въпросът, че ако се рекламират така, кой ли ще се хване. Обикн. цената е разчетена на човек пакетно, а не на хотел / вечер...Явно тука си вървят 30 и отгоре човека компания...

# 79
  • out of space
  • Мнения: 8 574
И ние ще сме в Рибарица, х-л Арго.
http://hotelargobg.com/

Страхотен пакет, уникална управителка, специално отношение към децата.  Simple Smile

# 80
  • Варна
  • Мнения: 119
Записвам се и аз да следя темата.
Иска ми се като 4е ли да празнуваме тази НГ на планина,но още не сме
решили къде то4но.
Ние сме 3-ма от Варна с дете на 5години.

# 81
  • Мнения: 605
Искам да питам тези, които са карали Нова година в Истанбул: как е на 01. и 02., работят ли магазините, ресторантчетата или всичко умира като тук?

Била съм за посрещане на 2003г.
Нямам спомен на са били затворени магазините и ресторантите, май всичко си работеше. Там Нова година не се празнува като при нас.

# 82
  • Варна
  • Мнения: 773
Записвам се и аз да следя темата.
Иска ми се като 4е ли да празнуваме тази НГ на планина,но още не сме
решили къде то4но.
Ние сме 3-ма от Варна с дете на 5години.
Ами уговорили сме се вече от Варна, малко по- назад Mr. Green

# 83
  • Варна
  • Мнения: 480
Записвам се и аз да следя темата.
Иска ми се като 4е ли да празнуваме тази НГ на планина,но още не сме
решили къде то4но.
Ние сме 3-ма от Варна с дете на 5години.
Ами уговорили сме се вече от Варна, малко по- назад Mr. Green
Ние хубаво сме се уговорили,но оферти все още няма Mr. Green

# 84
  • Мнения: 2 241
Някой може ли да сподели, как е на Нова година в Истанбул?

# 85
  • Варна
  • Мнения: 119
Присъединяваме се и ние тогава  Mr. Greenхехе ,за къде решихте последно:)?

# 86
  • Мнения: 5 802
Записвам се да следя темата.
Някой има ли интересни предложения за района около Казанлък и Стара Загора?

# 87
  • Мнения: 2 464
 Ето една идея за Нова Година -ние сме празнували така 2 год.подред.Наемаме апартамент в комплекс"Игъл рок"-с.Бели Искър,до Боровец.На самата Нова година си празнуваме семейно,без да взимаме куверти от хотела.В Самоков има "Билла,"а в апартамента всичко необходимо за приготвяне на трапезата.Топло е,уютно,спокойно.В съседното село-Мала Църква има срахотна кръчмичка"Последен грош"-там на обяд на 1-ви!Децата се пързалят с шейни,играят (имаше дни с т.-14гр.),след разходка им пълня ваната с пяна и гореща вода и е голяма радост...Като у дома,но сред невероятна природа и чист въздух.

# 88
  • Мнения: 22
аз няколко нови години посрещам в Турция и мисля тази година да се ориентирам към Македония, но все пак има още време за мислене  ooooh!

# 89
  • Мнения: 3 830
Още не сме решили, но обмисляме няколко варианта. Ще следя за добри идеи  Peace

Общи условия

Активация на акаунт