Нова година 2012? Май вече е време...

  • 41 416
  • 287
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 674
В село Аврен май имаше една много хубава кръчма ама и забравих името нещо.

# 256
  • Мнения: 1 206
Здравейте,
тъй като форумът все пак е бг мама, а ние сме с две деца, на 12 и 1г и 3 мес., си търся хотел за НГ, в който има условия за деца. Предпочитам пакет, ол-инклузив, за четирима, за няколко дена. Районът искам да е около Пловдив, но не в града, може би Хисаря или Велинград или някъде в селата. По- миналата година бяхме на Хасковските минерални бани, хотел България- супер, препоръчвам го на всички. Там обаче, резервациите се правят от много по-рано. Та, молбата ми е, ако някой има впечатления за място с моите предпочитания, ще бъда благодарна ако сподели или препоръча.
И още нещо, видях да се коментират цени; и за мен е безумие в тази криза цените в БГ да са толкова високи при положение че т.нар. екзотични дестинации са на по-приемливи цени.

# 257
  • Мнения: 3 283
незнам във Велинград или Хисаря да има някъде такава опция на изхранвате на мен ми харесва Акватоник и можеш да използваш закуска и вечеря като плаща само голямото дете басейна е страхотен има и детски кът.Но и там цените са доста височки за Нова година

# 258
  • Мнения: 242
Тази година май всички от сферата на туризма се опитват да надскочат себе си! Цените са като косачка /като има кой да плаща.../

# 259
  • Варна
  • Мнения: 480
Тази година май всички от сферата на туризма се опитват да надскочат себе си! Цените са като косачка /като има кой да плаща.../

Точно поради тази причина много хора се отказаха,ние също.Много по-разумно е за същата сума-една седмица зимна почивка цялото семейство Mr. Green

# 260
  • Мнения: 904

Здравейте!
Направила съм резервация за новогодишен пакет  за цялото семейство в два спа хотела-"Хисар" Хисаря и "Акватоник" Велинград.Трябва вече да плащам една резервация, а не мога да реша коя. Не съм била и в двата хотела.Вие какво бихте ме посъветвали?Особено, ако някой има отзиви за празници там.Благодаря предварително на всички , които ще споделят мнение по въпроса!

# 261
  • Мнения: 3 283
Здравей признавам любимото ми място е Велинград и Акватоник един от хотелите които най много харесвам ако искаш подробности питай насреща съм

# 262
  • Мнения: 904
Здравей признавам любимото ми място е Велинград и Акватоник един от хотелите които най много харесвам ако искаш подробности питай насреща съм
mimi била ли си по празници там?
Защото чета ,че принципно било хубаво но по празници е много претъпкано,  в басейна било "фраш" и не всичко е на ниво. А също така от спа процедурите ,кои си струват и са най -приятни?

# 263
  • Мнения: 3 283
Бяхме средата на август и хотела беше целия запълнен но мога да кажа че в басейна си беше много спокойно мисля че имаше повече желаещи за масажи но аз тогава не ползвах защото басейна ми беше напълно достатъчен вътре е разпределен със сектори има шезлонги които ти мачкат ходилата можеш да караш колело джакузи направо е разкошен ледената стая е страхотна като цяло СПАто е страхотно.Чистота усмихнат персонал страхотна кухня даже сутрин част от закуската ти я правят пред теб не знам какво може да иска човек повече а и езерото Клептуза е до сами хотела

# 264
  • Мнения: 3 283
Здравей признавам любимото ми място е Велинград и Акватоник един от хотелите които най много харесвам ако искаш подробности питай насреща съм
На коя от двете оферти се спря дано сме помогнали и където и да сте да си изкарате чудесно после да пишеш отзиви

# 265
  • Мнения: 3 283

Здравейте!
Направила съм резервация за новогодишен пакет  за цялото семейство в два спа хотела-"Хисар" Хисаря и "Акватоник" Велинград.Трябва вече да плащам една резервация, а не мога да реша коя. Не съм била и в двата хотела.Вие какво бихте ме посъветвали?Особено, ако някой има отзиви за празници там.Благодаря предварително на всички , които ще споделят мнение по въпроса!
извинявам се изках да пусна това Embarassed

# 266
  • Мнения: 904
Здравей признавам любимото ми място е Велинград и Акватоник един от хотелите които най много харесвам ако искаш подробности питай насреща съм
На коя от двете оферти се спря дано сме помогнали и където и да сте да си изкарате чудесно после да пишеш отзиви

Ами ,в крайна сметка се спрях на "Акватоник".При всичките ми колебания се съобразих с желанието на дъщеря ми, което беше за там.Но днес съм малко притеснена.Тъй като писах и в темата"Спа хотелите.Впечатления и разочарования" имам два отговора ,които са негативни по отношение на този хотел.По-скоро вторият от тях.Ноо... това е ,както се казва в една руска поговарка "Ще поживеем ,ще видим".Ще споделя впечатления де ,обезателно

# 267
  • Мнения: 172
За Варна гледам че Ретро клуб/бившето Алиби/ са пуснали куверти. Някой ходил ли е от как се е сменил наемателя, някакви впечатления...тази година ми се иска да е нещо различно от стандартна кръчма в която целия прахоляк от танцуващите да пада в храната ми  Thinking но дали ще е достатъчно забавно  newsm78

# 268
  • Мнения: 514
И ние сме решили да сме в София на заведение.Какво бихте препоръчали?

# 269
  • София
  • Мнения: 186
Ние ще сме тук http://www.facebook.com/Aromat.Sofia  (това е наш семеен ресторант).Миналата година беше пълно и беше страхотен купон с много и превъзходна храна, и хубава музика (не чалга ) и много танци.Тази година се очертава същото.Нямам търпение да дойдат празниците!!!

Общи условия

Активация на акаунт