Нова година 2012? Май вече е време...

  • 41 420
  • 287
  •   1
Отговори
# 90
  • софия
  • Мнения: 163
Ние търсим място да празнуваме Нова Година в Родопите.  Но честно казано, дори незнам накъде да се ориентирам точно - иска ни се да е по-автентично, не толкова комерсиализирано... Ако някой има предложения, ще съм благодарна Simple Smile

# 91
  • Варна
  • Мнения: 485
Търся къща за гости,вила около Варна за голяма компания, някой ако може да препоръча нещо  Heart Eyes
ние миналата година празнувахме тук: http://www.house-rai.com/ и сме много доволни. Силно препоръчвам, ако не е заета вече. Тази година, обаче, не ми се ще да се самообслужваме

# 92
  • Балчик
  • Мнения: 9 219
Ние май ще бъдем в Дедево (Дедово) до Пловдив. Някой бил ли е там, отзиви някакви?

# 93
  • Мнения: 115
Търся къща за гости,вила около Варна за голяма компания, някой ако може да препоръча нещо  Heart Eyes
ние миналата година празнувахме тук: http://www.house-rai.com/ и сме много доволни. Силно препоръчвам, ако не е заета вече. Тази година, обаче, не ми се ще да се самообслужваме
За тази къща с две ръце  Peace Ние там се събирахме по семеен повод това лято.Взехме си хора да ни сготвят, сервират и т.н.Изкарахме страхотно  Peace

# 94
  • София
  • Мнения: 1 255
Ние търсим място да празнуваме Нова Година в Родопите.  Но честно казано, дори незнам накъде да се ориентирам точно - иска ни се да е по-автентично, не толкова комерсиализирано... Ако някой има предложения, ще съм благодарна Simple Smile

http://www.selokosovo.com/index.php?p=houses&language=bg

Ето нещо автентично. Но зимата ако има сняг може би достъпа ще е затруднен. Иначе е страхотно местенце.

# 95
  • Варна
  • Мнения: 3 960
Някой може ли да сподели, как е на Нова година в Истанбул?

В Истанбул,както и на доста други места,Нова Година не е чак толкова голям празник както у нас и се празнува доста по семпло.И там както у нас се прекалява с печелбарството,продават се повече куверти от капацитета на заведенията и от там става една гъчканица.Вече е истински късмет пък да се уцели вкусна и качествена кухня,анимация и т.н......На всичко отгоре и както е ясно никога не е възможно да се угоди на всички.

# 96
  • Мнения: 813
Ние търсим място да празнуваме Нова Година в Родопите.  Но честно казано, дори незнам накъде да се ориентирам точно - иска ни се да е по-автентично, не толкова комерсиализирано... Ако някой има предложения, ще съм благодарна Simple Smile

http://www.selokosovo.com/index.php?p=houses&language=bg

Ето нещо автентично. Но зимата ако има сняг може би достъпа ще е затруднен. Иначе е страхотно местенце.
Тук цените ми се виждат меко казано "завишени". Двойна стая за 90 лв.....не е ли скъпичко или вече всички хотелиери живеят в някакъв друг, измислен свят????

# 97
  • Мнения: 2 159
А и в заведенията не се пуши !/Турция/ Joy

# 98
  • Мнения: 2 241
А и в заведенията не се пуши !/Турция/ Joy

Нищо смешно не виждам!Чудесно е дори. Омръзнало ми е като се прибирам от заведение да смърдя на пепелник.
Но това е друга тема.
Истанбул е един от вариантите, които обмисляме. Това, което ме притеснява е храната специално за Новогодишната вечер...

# 99
  • София
  • Мнения: 1 255

Тук цените ми се виждат меко казано "завишени". Двойна стая за 90 лв.....не е ли скъпичко или вече всички хотелиери живеят в някакъв друг, измислен свят????
В случая дадох пример за автентично място различно от комерсиализираните захаросани грамадански тучове, които наричат хотели. Място за пълна почивка поне според мен.
Ние сме спали в Косовски къщи последно преди две години, но имаха някаква промоция. Те доста често пускат такива, а напоследък гледам, че имат оферти и в сайтовете за групово пазаруване, така че има вариант и за спане на по-ниска цена там. Определено си заслужава мястото, но 90 лв. за двойна стая съм съгласна, че е малко множко.
Пише, че скоро ще обявят пакетите за Нова Година и нямам представа каква ще е цената.

Около Нова Година всички хотелиери май живеят в измисления свят на "Ден година храни"  Mr. Green
Нагледала съм се на оферти за "Спа столицата на Балканите" - Велинград от порядъка на 1700 лв., че и отгоре за двама за 3-4 дни.
Последния "бисер" в новогодишните оферти беше на хотел Фея - Чифлика. Цена за двама за  3 нощувки със закуски и празнична вечеря 1000 лв.
Просто много са си повярвали хората явно.

# 100
  • софия
  • Мнения: 25 754
Днес си промених концепцията. То много кофти се пада НГ - събота и неделя. Ориентирам се към Софийските околности - Витоша, Горна баня и подобни newsm78 Пътуваме на 31ви, децата се търкалят в снега, вечеросваме, правим се малко/много маймуни, лягаме, ставаме около обяд, евентуално пак малко търкаляне и се прибираме. В понеделник отново на тръстиката. Май, така ще бъде.

# 101
  • София
  • Мнения: 1 255
Аз за това смених концепцията също.
На Нова Година в къщи. Хапване пийване и на 2 януари към Добринище за една седмица с щерката да покарат ски с баща и. При тези цени на новогодишните пакети смятам, че същите пари ще ни стигнат за седмица.

# 102
  • Варна
  • Мнения: 773
О, ние в къщи не можем да останем. Имаме ужасно шумни съседи дето вдигат купон и без празник, та представям си на Нова година. По - далеч, по-добре.
Още не съм се загледала сериозно, но ако варненки са твърдо за хотела в Рибарица да казват  Wink

# 103
  • Варна
  • Мнения: 480
Ами чакаме оферта да се появи на сайта  Barbera,още няма нищо.

# 104
  • софия
  • Мнения: 25 754
Момичета, страшни ентусиастки сте Hug На нас, 'дето ни е до г....,  не ни се пътува, а вие чак от Варна.
Дано и тази година бъде хубаво, както миналата. Забравих да напиша - имаше и томбола с подаръци за дъртите. Така я бяха организирали, че всеки си тръгна с нещо. Wink Бяхме в механата. Peace

Общи условия

Активация на акаунт