Нова година 2012? Май вече е време...

  • 41 426
  • 287
  •   1
Отговори
# 105
  • Варна
  • Мнения: 2 097
То щот ви е до г... И аз се чудя как някои блъскат 500км в едната посока за да празнуват Нова година на Златни, всеки с лудоста си. Wink

# 106
  • Варна
  • Мнения: 480
Оха как няма да пътуваме тогава,какво са 300 км.
Звънче, вие окончателно ли се отказвате,помисли пак,ще бъде хубаво,сама написа това

# 107
  • софия
  • Мнения: 25 756
Звънче, вие окончателно ли се отказвате,помисли пак,ще бъде хубаво,сама написа това
Ако знаеш, само като се сетя колко ни хареса, как ми се иска пак. Но, наистина, нашите приятели тази година са с малка беба. Да тръгнем сутринта в събота, стигаме на обяд, да се оправим, вечеря, празник до ранните часове, спиш до към обяд и пак на колите... По-скоро сме се отказали за тази година.
Но, вие, ако ходите, и Владо пак е там - да изпеете една песен с него и от мен. Голям фен му станах на това момче. То и без преди ми беше слабост, защото ми напомня като визия и глас на Роб Томас  Heart Eyes, но след НГ съм му верен фен. Наистина много добре му се получава контакта с публиката и песните, които пее са му в стила. Сладурко е!

# 108
  • Варна
  • Мнения: 480
Е,щом така стоят нещата няма начин наистина,за което съжалявам.
А помниш ли по кое време направихте резервации миналата година?

# 109
  • софия
  • Мнения: 25 756
Е,щом така стоят нещата няма начин наистина,за което съжалявам.
А помниш ли по кое време направихте резервации миналата година?
Късничко беше. Със сигурност не по това време. Почти навсякъде всичко беше вече резервирано.
Ако имате възможност и не сте, звъннете по телефон и ги питайте. Аз сега нали звъня тук-там и има места, които вече отдавна са резервирани.

# 110
  • Мнения: 18 029
Записвам се и аз при вас. Ние обаче ходим по Коледа, миналата година бяхме в хотел Костел, около Елена и изкарахме невероятно  Peace Търсим си пак нещо такова- не много голямо хотелче, че да не се притесняваме за останалите гости  Mr. Green

# 111
  • софия
  • Мнения: 25 756
Днес изпаднах в потрес: хотел в Пирдоп ми обяви цена за 1 нощувка в двойна стая, НГ вечеря, НГ брънч - 560 лв. за двама + 90 лв. доплащане за дете на 5 г., което ще спи на разтегателен диван в стаята Stop Те дали си дават сметка, че искат 650 лв. за 2 дни Naughty

# 112
  • Мнения: 6 031
Днес изпаднах в потрес: хотел в Пирдоп ми обяви цена за 1 нощувка в двойна стая, НГ вечеря, НГ брънч - 560 лв. за двама + 90 лв. доплащане за дете на 5 г., което ще спи на разтегателен диван в стаята Stop Те дали си дават сметка, че искат 650 лв. за 2 дни Naughty
Shocked
Явно ден година храни...

# 113
  • Мнения: 18 029
Много сте лоши пък вие- 2 дни са  Mr. Green

zvanche, ако бях по- близо бих избрала това:
http://www.hotels.bg/hotels/detail-74.html

Децата до 12 са безплатно, мястото е супер, а офертата още пари  Peace

Само дето е за Коледа, не за Нова година, но ние търсим точно тоя период, та...как не е по- близичко  Cry

# 114
  • софия
  • Мнения: 25 756
Много сте лоши пък вие- 2 дни са  Mr. Green

zvanche, ако бях по- близо бих избрала това:
http://www.hotels.bg/hotels/detail-74.html

Децата до 12 са безплатно, мястото е супер, а офертата още пари  Peace

Само дето е за Коледа, не за Нова година, но ние търсим точно тоя период, та...как не е по- близичко  Cry
Аз ще звънна да ги питам за Нова година. Благодаря ти!

Edit: Хората са си пуснали офертата. Нямат с 1 нощувка Confused

# 115
  • Мнения: 18 029
Успех  Peace

Пратете нещо по- селско, около Елена, Трявна, Троян, да събира поне 10-тина семейства обаче  Mr. Green

# 116
  • Мнения: 2 231
Запис  Grinning
Само дето аз по традиция ще се оглеждам за нещо за преди НГ, т.е. за дните между 20 и 30 декември, вкл. Коледа, ама да видим, може пък да ги слеем. Wink

# 117
  • София
  • Мнения: 1 255
Днес изпаднах в потрес: хотел в Пирдоп ми обяви цена за 1 нощувка в двойна стая, НГ вечеря, НГ брънч - 560 лв. за двама + 90 лв. доплащане за дете на 5 г., което ще спи на разтегателен диван в стаята Stop Те дали си дават сметка, че искат 650 лв. за 2 дни Naughty

Да се самоцитирам по повод горното:


Около Нова Година всички хотелиери май живеят в измисления свят на "Ден година храни"  Mr. Green


Безобразни цени искат почти навсякъде около Нова Година. Смятам тази година да ги бойкотирам май.

# 118
  • Мнения: 103
интересна темичка сте заформили, ние се оглеждаме за Цигов Чарк, а може и някъде другаде, та се вписвам тук да ви следя  Peace

# 119
  • В една Дупка.
  • Мнения: 629
И ние ще сме в Рибарица, х-л Арго.
http://hotelargobg.com/

Страхотен пакет, уникална управителка, специално отношение към децата.  Simple Smile
А цените същите ли са и за тази  Нова година? Защото на сайта са старички офертите.
Много ми хареса, уникално е.

Общи условия

Активация на акаунт