Нова година 2012? Май вече е време...

  • 41 415
  • 287
  •   1
Отговори
# 135
  • София
  • Мнения: 1 255
И аз благодаря много за инфото за Сърбия. Мен също ме интересува цената за дете на 12 години. Много ми допадна. Сега ще копам мъжо да се навие. Макар, че като си го знам колко е тегав на пътуване не съм сигурна, че ще успея.
А може ли да споделиш кога агенция организира въпросната забава. Може на лични да не спамим тука ако искаш. Благодаря ти още веднъж.     bouquet

# 136
  • Мнения: 22
като гледах по картата в гооглето са 250 км (+) (-) някой друг км  Party

# 137
  • Мнения: 22
vasi-krisi,запозната ли си как стои въпроса с цената когато си с две деца на 8г. и 11г.Предварително благодаря!

300 лв. + 300 лв. + 165 лв. + 165 лв. = 930 лв. е цената във вашия случай

 за 1 възрастен - 300 лв.
 за дете до 3 години - безплатно
 за дете от 3 до 12 години - 165 лв.

# 138
  • Мнения: 22
И аз благодаря много за инфото за Сърбия. Мен също ме интересува цената за дете на 12 години. Много ми допадна. Сега ще копам мъжо да се навие. Макар, че като си го знам колко е тегав на пътуване не съм сигурна, че ще успея.
А може ли да споделиш кога агенция организира въпросната забава. Може на лични да не спамим тука ако искаш. Благодаря ти още веднъж.     bouquet

300 лв. + 300 лв. + 165 лв. = 765 лв. е цената във вашия случай   Wink


 за 1 възрастен - 300 лв.
 за дете до 3 години - безплатно
 за дете от 3 до 12 години - 165 лв.

# 139
  • София
  • Мнения: 1 255
Много ти благодаря. Ще ми пратиш ли на лични агенцията за да резервирам евентуално. Почти успях да убедя мъжо.     bouquet

# 140
  • Варна
  • Мнения: 480
защо на лични,нали темата е за това всеки да сподели

# 141
  • София
  • Мнения: 1 255
Да не излезе  че прави реклама  момичето  за това  помолих на лични


# 142
  • Мнения: 813
Заинтригувах се от хотелчето в Сърбия и пуснах запитване. Оказа се, че предлагат доста изгодни оферти - две нощувки на база два пълни пансиона ( закуска, обяд и вечеря на блок маса), ползване на СПА центъра, включени масажи за 120 лв. /човек. Даже мислим да го посетим следващия месец.

# 143
  • Мнения: 6 304
И къде ги предлагат тези изгодни оферти?

# 144
  • София
  • Мнения: 1 255
Предполагам че salex_n2 е пратила запитване директно към хотела. Наистина звучи чудесно офертата. Аз също почвам да се замислям за един уикенд още преди празниците.

# 145
  • Мнения: 383
Заинтригувах се от хотелчето в Сърбия и пуснах запитване. Оказа се, че предлагат доста изгодни оферти - две нощувки на база два пълни пансиона ( закуска, обяд и вечеря на блок маса), ползване на СПА центъра, включени масажи за 120 лв. /човек. Даже мислим да го посетим следващия месец.
salex_n2 , би ли споделила за кой хотел става въпрос? Тази оферта за НГ важи ли?  Money

# 146
  • Мнения: 813
Не, не става въпрос за празниците. Пуснах запитване директно към хотела - хотел Радан и от там ми изпратиха уикенд пакети с по 2 и три нощувки. Звучи ми интересно и смятаме да го посетим в края на Ноември-началото на Декември. Ако някой има желание, мога да препратя офертата на мейл.

# 147
  • София
  • Мнения: 1 255
salex_n2 аз се интересувам. Опитах да ти пусна мейл на лични, но ти е пълна кутията. Разчисти си кутията, да ти пусна мейл моля   bouquet

# 148
  • Мнения: 383
salex, искам да ти пратя на ЛС имейла, но кутията ти е пълна. Може ли да разчистиш за едно съобщение  Praynig Embarassed

# 149
  • София
  • Мнения: 1 255
За две поне да разчисти.  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт