А ако миУото се окаже.....

  • 13 063
  • 150
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 6 962
Аз пък ще се притесня за гея  Laughing 

# 121
  • Мнения: 3 499
Жози, ако моЙто миУо е гей ,ще си хойкаме заедно с кеф Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 122
  • Мнения: 1 253
Мммм, ако знам, че мъжът до мене е хетеро, не бих се притеснила от атака на гей.
 Mr. Green

Така говорите, ама този гей беше много готин, умен, интересен и се беше влюбил направо. На приятеля ми си личеше, че му е приятно и забавно. И аз се изумих, че ревнувам, до този момент не знаех какво е ревност, даже и от жена. Сигурно съм се почуствала застрашена, колкото и абсурдно да звучи. Гаджето ми беше експериментатор и широко скроен, знам ли дали няма да хукне по света с интересния тип. В крайна сметка, човекът е важен, това мъж-жена са подробности понякога. Откъде да го знам дали няма да реши се преоткрие... Е, не се преоткри  Mr. Green

# 123
  • Мнения: 156
Мммм, ако знам, че мъжът до мене е хетеро, не бих се притеснила от атака на гей.
 Mr. Green
и аз не бих. и да се притеснявам, и да не се притеснявам, никой хетеро не е застрахован, че няма да обърне резбата. така че какво да му се притеснявам...

# 124
  • Мнения: 5 370
Е, аз за себе си гарантирам на 200%, че ласки и погледи от друга жена не биха ме изкарали от правия път! Laughing
Просто....не е същото, и няма да бъде, поне за мене.
Дори и Би не съм. Била съм за дълъг период без секс, но никога не съм обръщала поглед към жена.

# 125
  • Мнения: 156
да, но "гаранции" най-силни, човек може само за себе си да дава, и пак не е сигурно. какво остава за друг човек... туй ми беше мисълта

# 126
  • Мнения: 571
Аз нали съм си цапната в устата съм го питала не веднъж и дваж дали аджежа няма да се окаже мека китка Mr. Green Но отрицателния отговор примесен с лека убида си е подтоянен.
А колкото до мен-не му е фантазия да ме завари с друга жена.Ако са две дето не ги познава можело и да им се изкефи,но аз не фигурирам в подобна заигравка newsm78
Как бих реагирала ако все пак се окаже геобразен педигрипауър...ами всеки има право на избор кого предпочита в леглото мъж или жена.Ще ми стане болно и убидно предполагам

# 127
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Какво ще кажете , за следната картинка : ТЯ- " лесбийка под прикритие " , ТОЙ- " дремещ хомосексуалист "? Купоооон! hahaha

Шега ви се струва, но моята гинеколожка (за нея не съм 100% сигурна, но май е гей) и на децата ми педиатъра (за него съм 200% сигурна  Grinning) са били състуденти и са били женени преди време. Имат и двама сина заедно. Винаги ми е било интересно дали са се осъзнали в късна възраст (ама какъв е шанса и двамата да гей и едновременно да са осъзнали наклонностите си), или са си били гей винаги, били са приятели и са се оженили, за да си имат деца заедно. Не мога да питам обаче.  Grinning

Иначе за себе си знам - никога не казвай никога. Имам много добри гей приятели, за които (поне един от двамата) мога да се видя да съм женена, ще си бъдем пак най-добри приятели.

# 128
  • Мнения: X
Ако изневери с жена, той си има връзка де, няма проблем, но с мъж...не съм ревнива, но ми е едно такова...гнусно и отвратително. В същото време аз съм имала авантюри със жени, къде от любопитство, къде разни пиянски изпълнения, но по един начин виждам връзката жена-жена, по друг- мъж с мъж. Жена с жена ми се струва гот, мъж с мъж-отвратително. Убийте ме, ако знам защо-просто така го чувствам. Wink

# 129
  • Мнения: 15 379
Няма да го зарежа.

# 130
  • Мнения: 7 947
Какво ще кажете , за следната картинка : ТЯ- " лесбийка под прикритие " , ТОЙ- " дремещ хомосексуалист "? Купоооон! hahaha

Не знам що, ама веднага се сетих за Дони и Нети  Joy

# 131
  • Мнения: 755
Мии....хахаха... тъкмо ще имам вариант за тройка с 2 мъже/поне по пол ще са/. Mr. Green
Иначе ще съм шокирана, но най-вероятно няма да мога да спра да се смея, дори и сега просто ...хахахахаха:D... ми смешно си , някак не ми е трагично.

# 132
  • Мнения: 7 947

Ами? Как ще я карате?

# 133
  • Мнения: 15 379

Както досега.

# 134
  • Мнения: 7 947

И няма да те притеснява разширеното Фи?
Тоест...възможно ли е изневярата с човек от същия пол - всъщност да не го броиш за изневяра?

Общи условия

Активация на акаунт