А ако миУото се окаже.....

  • 13 062
  • 150
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 170
Вилико, да права си, този осъзнатия гей, всъщност той е травестит, сега къде се шегува, когато е в "нормалния" си вид, къде не, но той си има своето поле на изява и не му дреме...Познавам го от ученическите му години, ами той си беше чиста мома в мъжко тяло, говор, маниер, всичко, само с момичетата играеше, само с нас се събираше...изобщо беше момиче затворено в мъжко тяло, ама на 100%, и да искаше не можеше да се скрие, е той сега е доста известен, умен е, завърши висше, за(като) мъж е много хубав, с чудесно тяло, ама, съзнанието му е друго...Другия когото познавам е от друго място, той все още не е осъзнат, но само да му видиш маниера, ей богу, даже аз не мога да го имитирам, а той го прави несъзнателно...

# 91
  • Мнения: 2 510
Явно, аз не съм срещала такива мъже.
Дано не срещна в личния си живот, защото наистина незная как ще реагирам.
Може би, в началото ще гледам стъписано.

# 92
  • Мнения: 7 947
О, сигурно си срещала  Laughing
Но не си разбирала. Не винаги е изписано на челото кой какво прави нощем под чаршафите.

# 93
  • Мнения: 21 790
  Е как така, някой на 30 години изведнъж ще осъзнае, че е гей... Това малко измислен казус ми се вижда.

# 94
  • Мнения: 7 947
 Е как така, някой на 30 години изведнъж ще осъзнае, че е гей... Това малко измислен казус ми се вижда.
Така, така.  Laughing
Просто не е имал смелост преди това. Ходил си е със жени. Но тайно си е мечтал за мъж. И хоп - най-накрая се сеща, пробва, та става гей ли, би ли...не знам.
Пък и доста по-приемливо е, ако си имаш жена за параван - в политиката бол примери.

# 95
  • София
  • Мнения: 1 127
  Е как така, някой на 30 години изведнъж ще осъзнае, че е гей... Това малко измислен казус ми се вижда.
Ами напълно си евъзможно.Имаше преди няколко години един травестит който си клъцна онз работа и стана жена/ говоря за родна България/ човека си имаше жена и дъщеря и изведнъж хоп смени си пола.Беше много нашумял случай.

# 96
  • софия
  • Мнения: 2 543
  Е как така, някой на 30 години изведнъж ще осъзнае, че е гей... Това малко измислен казус ми се вижда.
Ами напълно си евъзможно.Имаше преди няколко години един травестит който си клъцна онз работа и стана жена/ говоря за родна България/ човека си имаше жена и дъщеря и изведнъж хоп смени си пола.Беше много нашумял случай.
Стана Адриана - спомням си. Аз това по го разбирам , отколкото да си скрита лимонка и да съсипеш живота на партньора си . Да не говорим за  детето, ако има.

# 97
  • Бургас
  • Мнения: 381
или пък от скука да реши да опита и другото и вземе, че му хареса...

# 98
  • Мнения: 7 947
или пък от скука да реши да опита и другото и вземе, че му хареса...

Не точно от скука.
Гейовете, които познавах и с които съм прекарала не м алко време - бяха двете противоположности: единият дошъл сам в София на 15 години, мотал се по гарата сума време, без работа и тн - та друг познат му показал "правилния" път. Другият - много заможен, пиеше до безумие и една вечер - реши да ни за познае с приятеля си...ей така, от изгъзица.

# 99
# 100
  • Мнения: 2 510
При хомосексуалните, няма ли две противоположни роли?
Единият ще го познаеш, а другия как?

# 101
  • Мнения: 7 947
Да, дупките обаче са невидими за просто око, за да познаеш.  Crazy
Разбира се, че няма начин да знаете какво правят хората под ча ршафите си. Пак да си кажа.
И...разбира се, че има много гейове около вас, които не подозирате.

# 102
  • Мнения: 186
На теория да поразсъждаваме....сигурно ще съм като зашеметена.Ситуацията е малко вероятна(колкото аз да се окажа гей).
А ако е би мисля живота ще стане много интересен. Тогава има други варианти освен развод и на ти си куклите. Mr. Green
Ама то би-то са много малко и повечето фалшиви.
Струва ми се,че изневяра с мъж е по-страшна от изневяра с жена.
Изневярата е лошо нещо,на когото и да му се случи,но със същия пол е направо удар между очичките.
Изневяра с жена можеш да простиш,да е било преди време и да не повтори(или поне ти да си мислиш така),да преглътнеш дори,но друг мъж?
Друг мъж означава двойно унижение и съжаление в очите на другите.А и да откриеш,че живота ви заедно е една голяма лъжа,че си имал чувства към него и си гледал на него по определен начин,а той се е преструвал..
Гледах филм преди време за един англичанин-кросдресър.На стари години като пратили децата в колеж взел,че си признал.Развели се с жената и почти не поддържат отношения(за разлика от с децата си).Ходи си облечен и гримиран и най-после щастлив.

# 103
  • Мнения: 5 370
Добре бе...на стари години.,...
А нали до тези стари години е трябвало , все пак, да правят секс от време на време? newsm78
Колкото и да е, и няколко пъти в годината да са (не че и при хетеротата не се случва).
И, да, за мене наистина ТОВА би било наистина шамар.

П.С. За различаването им - хм, мислех едни двама мъже за гейове, а то се оказаха просто....по, хм, изискани в изказа и държанието си. Единият е и от чужд произход, което ми обясни нещата постфактум! Mr. Green

# 104
  • София
  • Мнения: 6 810
Бе...да не дава Господ...
Никой не е застрахован, че някой ден половинката няма да пробва обратния бряг и да му хареса безвъзвратно.
Та, да не се случва. Благодаря.
За всеки случай снощи предупредих миУото, че ще го изтипосам пред бг-мама.  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт