След "ПЕРЛА" - Сонгюл и Къванч - Перфектната двойка - епизод 70

  • 46 139
  • 730
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 4 522
Привет,прекрасни!Много сте писали... ooooh!
Порових се,но за съпругите засега ново по-конкретно инфо няма. newsm78 Явно все още работят по пилотния епизод. Laughing
Днес пак ли е ден за С/Ю? newsm78Все по-убедително звучат предположенията,че сериалчето на Къванч ще е римейк на "Богат,беден". Laughing И каква става тя тогава?! Joy Двамата ни сладури участват в римейк на холивудски сериали. newsm62  
 NaughtyИмаше Фалконети-едноок коварен подлец,вечно преследващ малкия брат в "Богат,беден",източникът на най-големите му неприятности и смъртна заплаха за него.А братята бяха много чужди в началото,но накрая станаха много близки...И  накрая все пак Том умираше/мисля,че убит от същия този Фалконети/.

# 691
  • Мнения: 20
Линкът тръгна и при мен  Peace

vikktory, днес е един малко организационен ден. Така е, докато си "хванем" превода. Мисля, че  с времето, преведените епизоди ще се качват още на другия ден.
Това, че  сериалът може да е римейк, се обсъжда и при "подругите", същото каквото и нашата Невин ни преведе в статията. Но... арабския форум, както винаги се отнесе избирателно към новините - изтри новината... все едно я няма... както не допусна и инфо за Азра - никакво Rolling Eyes За арабките - гледаме "Джевдет бей"  Laughing

Това, че няма инфо за Сонгюл не значи, че няма да има сериал на обявената дата, нали?

# 692
  • Vidin
  • Мнения: 3
Момичета тук има превод  newsm44 newsm68 http://bg.viki.com/channels/4762-kuzey-guney/videos/51754/1

Благодаря за което на твореца  newsm51
При мен пръвата част е на български преведена, а по нататък е на английски.Ако има някой линк с целия епизод преведен поне на руски да го постне, моля. Praynig

# 693
  • Perla
  • Мнения: 6 427
Пканева, май в крайна сметка ще разчитаме на "подругите", докато се организират преводачите. Аз я подкарах на сърбо-хърватски, че пО го разбирам от английския Laughing

Виктори, Фалконети го открих в романа, но не той е убиецът в крайна сметка. За книгата става дума. А във филма не се сещам.
А за Съпругите и аз  Thinkingнищо не открих. Само фрагментите.

# 694
  • Мнения: 20
При мен пръвата част е на български преведена, а по нататък е на английски.Ако има някой линк с целия епизод преведен поне на руски да го постне, моля. Praynig

livelo, в този линк субтитрите се качват в процеса на превеждането. Всичко готово се добавя.  Има справка при езиците - БГ субтитрите са сложени на 12-13%, най-много са на английски - 75%. Но утре, вдругиден, предполагам, ще се довършат окончателно. Дори и на руски е преведен до 4 част, работи се по 5-та....
На предната страница съм пуснала 25 минути с превод от руски - това са нашите /БГ/  1 и 2 част.

# 695
  • Мнения: 0
 Hug Привет, прекрасни  Hug

Бях ги позабравила тези ръчички

# 696
  • София
  • Мнения: 8
Тази сладурана познахте ли я?  Heart Eyes Хайде ,спец дамите да помагат " Това колаж ли е"  newsm78



# 697
  • Мнения: 0


iitina Peace, туй е колаж според мен Peace

# 698
  • Мнения: 20
Да, и според мен. Честно казано, ако не пишеше Сонгюл, не бих свързала снимката с нея.

Утре ли са "Съпругите" или в неделя?

Последна редакция: сб, 10 сеп 2011, 09:36 от pkaneva

# 699
  • Мнения: 4 522

Виктори, Фалконети го открих в романа, но не той е убиецът в крайна сметка. За книгата става дума. А във филма не се сещам.
А за Съпругите и аз  Thinkingнищо не открих. Само фрагментите.[/size]

Доре,може и така да е. Grinning Имаше престрелка между братята и едноокия и някой беше убит...Детайлите ми се губят. Thinking
Лолче, Winkда си дойдем на думата! Peace
Иитина,фотошоп е  Partyи изглежда като нещо средно между Отчаяната Жасмин и Д-р Куин лечителката. Joy Joy

# 700
  • Мнения: 20
Порових при братята словаци, да видя как изразяват фенските си чувства към "Перла"... Т.е. очаквах колажи, но попаднах на това - Прилича на слайдче, но снимките не се сменят автоматично, а само като поставиш показалеца на мишката отгоре.

http://www.ulozto.sk/10095128/v-objati-hodvabu-ep07-08-by-jira-avi

http://www.uloz.to/10090666/v-objati-hodvabu-ep01-02-by-jira-avi

# 701
  • Мнения: 0

Лолче, Winkда си дойдем на думата! Peace

И прекрасна гледка от терасата на къщата Peace



pkaneva
  Hug, благодаря за новините от братята словаци. Много хубави слайдчета са си направили към всяка серия. Peace

# 702
# 703
  • Мнения: 4 522
Доре,благодаря ти за хубавото клипче! newsm51
 Simple SmileНещо интересно и доста точно,според мен:КАК ОБИЧАТ ЗОДИИТЕ
№1.Това е зодиакалният знак, който наистина умее да изпитва чувства. И то най-дълбоки, силни, често крайни, всепоглъщащи и помитащи всякакви препятствия. Чувства, издържащи проверката на времето и дори задълбочаващи се с годините. Защото Той не забравя нито доброто, нито лошото, нито романтиката, нито униженията. Ако сте с него, тъй като сте спечелили любовта му след безбройните изпитания, на които сте били подложени, ще почувствате цялата му любов, във всичките и възможни измерения. Желаете ли да разберете какво означава думата любов, можете да започнете връзка с представител на тази зодия, но само ако сте сигурни, че искате той да е партньорът на живота Ви. Защото ако се опитате да загърбите чувствата му и да си отидете, отмъщението му ще Ви открие, където и да сте. И ще Ви се иска никога да не сте го познавали...
№2.Те са най-нестандартните представители на зодиака. Екстравагантни, изразителни, независими и изобретателни те не могат да бъдат лесно забравени и умеят да правят впечатление, където се появят. Желят да бъдат приятели на всички и това понякога им пречи да концентрират вниманието си върху един човек, когато се намират в по-голяма компания и да бъдат разбрани погрешно, че флиртуват с всички наред. А те просто желаят всички да се чувстват като у дома си и да си прекарват приятно. Обичат да експериментират, да търсят, да задълбочават познанията си в любимите си теми. Ако им давате свобода и не ги притискате или ревнувате, те ще пожелаят да бъдат с вас... дори и завинаги, стига да сте достатъчно силни да имате до себе си партньор, желаещ да промени света и включвайки Ви понякога и Вас в неговите планове за революции.
 Laughing Това са описанията за зодиите на Сонгюлчето и Кивчо.Позабавлявайте се/ако искате/като проверите дали сте опознали след толкова време нашите любимци? newsm78Коя зодия за кого се отнася ? Wink

Последна редакция: пт, 09 сеп 2011, 22:48 от vikktory

# 704
  • Toronto
  • Мнения: 683
Тази сладурана познахте ли я?  Heart Eyes Хайде ,спец дамите да помагат " Това колаж ли е"  newsm78


Какво имате предвид под колаж? newsm78 Фотошоп манипулация ли? Възможно е да е приложена на очите, но и в това не съм напълно убедена. Носа и устата са същите, просто е с различна прическа и нали казахте, че се снимала в реклама за лещи? Thinking Фотошоп намесата, която аз забелязвам е скриването на двете бенки - до устните и на брадичката. Иначе други не забелязвам. Може би мъничко ретуш.

Общи условия

Активация на акаунт