Моля ви, помолете се с мен!

  • 9 671
  • 155
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • София
  • Мнения: 2 079
Vasencetto, моля се с теб и стискам палци!  Praynig Praynig Praynig fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover
Всичко ще бъде наред, вярвай!   newsm17 newsm17 newsm17

Януари присъствах на подобно нещо с моя приятелка.
Положението беше много критично,
защото наред с всичко тя и пушеше много. ooooh!
Сърцето й също беше на прага си да се откаже да тупка ....  smile3518
Изкараха я от небитието!  Praynig
Но какво изживяхме аз, детето й и мъжът й .....  smile3518
Беше с маска и апаратура за дишане с кислород,
овързана отвсякъде с уреди,
не й даваха да стане даже и до тоалетна,
непрекъснато беше на системи ....
И така 6 дни!
Не искам да си спомням повече!  ooooh!
Моля се и никой да не го повтори това изживяване!  Praynig Praynig

А за това, че са му взели телефона -
не се притеснявай!
Там, където е той е пълно с уреди,
на които телефоните пречат.
(Учудвам се, че не са ти обяснили!)
Всички лекари и сестри също са без GSM-и.
Дръж връзка само по стационарните с отделението.
Не вярвам и да те пуснат при него, за да го видиш,
но ако стане - не се шашкай от гледките,
запази самообладание и вярвай, че ще се оправи!

Кураж от мен, миличка! newsm10

# 17
  • Мнения: 371
Много ви благодаря момичета  Hug  Аз вярвам, че той ще се оправи, просто няма друг вариант, няма да допусна други мисли  Praynig  Той е силен, не пуши от година и половина, и от повече от 2 г. не е имал никакви заболявания. Това ми дава надежди, че дробовете му ще се възстановят и сърцето ще издържи  Praynig Praynig
Инка, благодаря ти, историята ми дава надежди, колкото и тежко да е, важното е накрая да излезе здрав от там. Аз знам защо не му дават телефон, може би няма да е възможно да го видя също, но поне да ми кажат нещо окуражително утре, моля се !  Ще го гушкам здрав, надявам се, съвсем скоро  Praynig Praynig Praynig

П.С. По стационарен телефон ми отказаха също информация, само от 11-12 на обед, на място дават сведения. Ще се опитам всеки ден да има някой за него там, аз няма да мога да пътувам на 80 км. с децата постоянно..

# 18
  • София
  • Мнения: 17 283
Скорошно оздарвяване на мъжа ти пожелавам  Hug  bouquet

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
Стискам палци и се моля с теб всичко да е наред  Peace

# 20
  • Мнения: 2 617
Моля се всичко да е наред! Praynig Praynig Praynig

# 21
  • тук...при моите момчета
  • Мнения: 142
Ще се оправи съпругът ти,ще видиш!Стискам палци!

# 22
  • Мнения: 371
 Hug Praynig

Приспах децата преди малко, надявам се и аз да мога да поспя тази вечер.  normal , съгражданка си ми, не знаех, но и аз не пиша често, а и не съм отбелязала местожителство  Hug

Да знаеш - тук, никога не ходете в бърза помощ на крака, по-добре викайте линейка, толкова ми е мъчно, че го върнаха от бърза помощ, сега и да се ядосвам, то е минало  Confused

# 23
  • Варна
  • Мнения: 957
Моля се да се оправи мъжът ти бързо, бързо!
Кураж!

# 24
  • тук...при моите момчета
  • Мнения: 142
Hug Praynig

Приспах децата преди малко, надявам се и аз да мога да поспя тази вечер.  normal , съгражданка си ми, не знаех, но и аз не пиша често, а и не съм отбелязала местожителство  Hug

Да знаеш - тук, никога не ходете в бърза помощ на крака, по-добре викайте линейка, толкова ми е мъчно, че го върнаха от бърза помощ, сега и да се ядосвам, то е минало  Confused
Hug

# 25
  • Мнения: 9 709
Моля се да се оправи мъжът ти бързо, бързо!
Кураж!
[/quote
 Hug

# 26
  • близо до Кресненското дефиле
  • Мнения: 961
 Praynig Praynig Praynig Hug Peace

# 27
  • Мнения: 221
Изпращам ти цялата си положителна енергия и се моля за по-бързото му оздравяване  Praynig Praynig Praynig
Кураж мила, и мисли единствено как ще го нагушкаш като се прибере здрав у дома при вас  Heart Eyes Hug Hug

# 28
  • Мнения: 371
Вече май не мога да мисля  Cry Ще оставя всичко за утре, и знам, че Бог е милостив! 
На 15 септември имаме годишнина- 10 г. от както сме заедно. Това са най-хубавите 10 години за мен, моля се да отпразнуваме празника заедно, щастливи  Praynig

Благодаря ви много, момичета   bouquet за цялата подкрепа - имам нужда от всяка добра дума  Hug

# 29
  • Мнения: 294
Миличка, всичко ще бъде наред. Ще видиш. Тук форумните стиснати палци много помагат. Изпращам силно положителна енергия на мъжа ти, и нека този 15 е начало на ново, поредно десетилетие за вас.  Hug

Общи условия

Активация на акаунт