Гордата Аси - Магията, която ни завладя, остава в нашите сърца - Тема 134

  • 39 979
  • 747
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 3 483
За ръчичка са, Елма. Ако не са за ръчичка (чантичката скрива ръчичките), поне са за пръстче.  Mr. Green
Ама то топло бе!  Laughing

# 106
  • Мнения: 0
За ръчичка са, Елма. Ако не са за ръчичка (чантичката скрива ръчичките), поне са за пръстче.  Mr. Green
Ама то топло бе!  Laughing

Не е така, тя държи чантичката си и лакътя и е свит, докто неговата ръка е изпъната .........не са според мойта лупа  Joy Joy Joy Joy Joy .....щегувам се  Wink

# 107
  • Мнения: 3 483
Цитат
Не е така, тя държи чантичката си и лакътя и е свит, докто неговата ръка е изпъната .........не са според мойта лупа       .....щегувам се

Еййй, какви детайли забелязваш... hahaha
Ама то щото негова ръка по-къса от нейната бе!  hahaha Joy 

# 108
  • Мнения: 0
Цитат
Не е така, тя държи чантичката си и лакътя и е свит, докто неговата ръка е изпъната .........не са според мойта лупа       .....щегувам се

Еййй, какви детайли забелязваш... hahaha
Ама то щото негова ръка по-къса от нейната бе!  hahaha Joy 

Ама те и краката му са по къси  ooooh! ooooh! ooooh!

# 109
  • Мнения: 3
Eй, докато ви изчета и то стана никое време Hug ще вземете да влезете в нова тема, ама аз от днес т.е. след малко от утре съм редовна на линия Peace
Елма аз започвам малко от зад напред, ама права си не са за ръчичка и защо ли, ами аз ще отговоря по своему - защото вече не се налага да убеждават никого в нищо ....... поне за сега /, а и според мен тяхното "преставление" свърши до тук, от тук на сетне ще виждаме само реалността Hug при тях двамата

# 110
  • Мнения: 0
Алекс, ама нали младоженци  newsm78 нали медем месац карат  newsm78 нали са в началото на съвместния си път  newsm78 и на любовта  newsm78.........май пак съм в различен филм  Joy
 

# 111
  • Мнения: 25
Елма, вече ще знаем, на младоженците им е забранено да си пускат ръцете, ще ходят залепени денонощно! Joy Joy Joy Joy

На снимката сигурно не са хванати за ръце, защото имат проблеми в брака! Mr. Green

# 112
  • Мнения: 3
Eлма този филм май и двете заедно го гледаме и никак не ни се вписва в представите онази голямата любов и звездите в очите, греещи от щастие Peace Hug Peace

# 113
  • Мнения: 0
Eлма този филм май и двете заедно го гледаме и никак не ни се вписва в представите онази голямата любов и звездите в очите, греещи от щастие Peace Hug Peace

Алекс не знам  newsm78 виж Галка какво казва - че имали проблеми в брака....... след като са и споделили сигурно е така  Wink

# 114
  • Мнения: 3
Елма, вече ще знаем, на младоженците им е забранено да си пускат ръцете, ще ходят залепени денонощно! Joy Joy Joy Joy

На снимката сигурно не са хванати за ръце, защото имат проблеми в брака! Mr. Green

galka05
  извинявай че се намесвам, но ние със съпруга ми преди и след като се оженихме близо 3-4 години инстиктивно като излезем някъде и се хващахме за ръце, дори и до ден днешен се улавям, че понякога посягаме един към друг отново да се хванем за ръце, а аз съм малко над възрастта на Туба, така че това нещо просто се усеща - магията, химията, любовта, обичта и всичко останало - или го има или го няма - ако го има, не можеш да го скриеш, ако го няма, не можеш да го изиграеш Hug

# 115
  • Мнения: 25
Eлма този филм май и двете заедно го гледаме и никак не ни се вписва в представите онази голямата любов и звездите в очите, греещи от щастие Peace Hug Peace

Алекс не знам  newsm78 виж Галка какво казва - че имали проблеми в брака....... след като са и споделили сигурно е така  Wink


Много им се ще на някои хора, ама нЕма! Crazy

Последна редакция: вт, 30 авг 2011, 00:20 от galka05

# 116
  • Мнения: 3
С един хубав клип ви пожелавам лека и спокойна нощ   love001  love001  love001

http://www.youtube.com/watch?v=3mgtKHtJxfI&feature=related

# 117
  • Мнения: 0
Добро утро  Hug

не съм много по кафетата, но ето ви Туба  Wink

# 118
  • Мнения: 0
Добра утро , поспаланки! Hug Hug

Я, да ви събудя с кафе и закуска!

С пожелания за лек и спокоен ден!

# 119
  • Мнения: 0
Елмич, тая дълга светла рокля на Туба е със същия десен като нощничката й от АСИ.
Е, малко по-широчка е...ама като се има в предвид състоянието й...
Ама я мини сега и отпред я снимай, че искам да ме гледа в очите... hahaha hahaha

Общи условия

Активация на акаунт