90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема 149

  • 28 270
  • 737
  •   1
Отговори
# 705
  • Пловдив
  • Мнения: 494
Norra,браво момиче,супер си!  Hug  bouquet Heart Eyes

Днес вече влезнах в 2-та......кантара показа 82.800  newsm44

Ден 16-плодов
З-нектарина
О-пъпеш
СЗ-ябълка
В-диня и пъпеш
 Simple Smile

# 706
  • Пловдив
  • Мнения: 1 057
Добро утро фиданки и честит празник!

Нора, браво  smile3501, това се казва мотивация. Как да не продължиш да си режимен след такива резултати. А това със смяната на гардероба е направо удоволствие. Иииии аз искам по-малки дрехи, но за сега съм смъкнала само един номер.
Днес варива:
З: 2 праскови, кафе без захар
О: и В: зелен фасул и салата

Хубав ден на всички и мнооого минуси  smile3503 newsm53 newsm03

# 707
  • Мнения: X
Добро утро!
Нора изглеждаш чудесно, браво!

Нашия отчет след 8 дни, аз съм -2кг (от 74 на 72кг), а мъжа ми от 136 на 128! Чак се чудя здравословно ли е такова отслабване, но шкембенцето му е видимо намаляло и то доста. Той пие много вода, много....И ходи на работа с колело Wink

За днес белтъчини - той ще яде зеле с уши  Laughing , аз ще ям салата със сирене или пушено, за вечеря - риба с домати  Wink

# 708
  • Мнения: 7
Нора,  проздравления! Страхотно изглеждаш! Снимките ти са невероятен стимул - особено днес, когато ми е плодов ден  Wink
Пожелавам на всички в темата такива резултати!

# 709
  • Мнения: 38
Здравейте и от мен:)
Нора поздравления, страхотна промяна!
За мен днес е шести ден - варива. Менюто ми ще бъде:
З: 4 смокини + кафе
О: боб + салата домат
В: боб + салата домат.
Резултатът за 5 дни е -1.1кг. Всъщност след плодовия ден беше -1.4, но от белтъчния вчера пак съм си върнала 300грама. Почивните дни не съм влизала, затова сега ще си напиша менютата.
Интересно като започнах диетата след първи белтъчен (дробчета + салата зеле) бях +300гр. На следващия ден бях на салата зеле + ориз с гъби, след него свалих тези 300гр. Въглехидратния беше пълнозърнести фетучини с доматен сос + черен шоколад с мента, след него имах свален към половин килограм. Плодовия беше диня + 100гр. сурови бадеми, които мислех да разпределя, но не успях и ги изядох наведнъж към 5 следобяд. Резултата след плодов беше -1кг.
Та забелязвам, че след белтъчен наддавам, което много ме озадачава. Вчера беше салата + бяло месо с гъби на тиган, в смисъл не е нещо калорично, но си наддавам. Та ще видя дали ще се запази тази тенденция. Вие имате ли такива наблюдения? Четох нана беше писала, че качва от картофи, аз хич не ги обичам, но ще пробвам как ще ми се отразят. Интересен ми е резултата и от боба днес. Утре ще отчета.
Досега спазвам правилото да ям едно и също на обяд и вечеря. Слагам само по малко мляко в кафето сутрин, мислите ли, че е проблем? Освен това спазвате ли правилото с непиене на вода преди и след хранене?
Станаха доста въпроси, но ми се иска да съм стриктна и да имам добър резултат, затова благодаря предварително за помощта Simple Smile

# 710
  • Пловдив
  • Мнения: 494
demi81 аз от време на време спазвам правилото за едно и също ядене,но пак има резултати.Правилото за водата го спазвам.И аз съм забелязала,че от някои храни качвам,затова ги избягвам и си свалям.

# 711
  • Шумен
  • Мнения: 160
Нора smile3501 smile3501 - голям стимул са тези снимки
Моят отчет след втори плодов - 2кг, от талията -4см , от коремчето -3см, ханш и бедро по -1см - там свалям най- бавно Sad
Продължавам смело с белтъчен и пиленце+ салатка

# 712
  • Мнения: 19
Нора,изглеждаш супер! Аз днес съм на въглехидрати.Спретнах една баница със задушени домати,чушки и гъби.Това ще е и за обяд и за вечеря + салатка от домати и краставици.

# 713
  • Cavan, Ireland
  • Мнения: 316
Добро утро момичета!

Norra поздравления за чудесните резултати и благодарности за стимулиращите снимки Simple Smile Изглеждаш страхотно Simple Smile


Аз още си влача плюса от лещата ooooh! другите варива ще съм на картофи.... Crossing Arms

Днес с бебс Simple Smile ден 16 плодове

Закуска: ябълки

За през деня ще видя какво ще е круши и киви по всяка вероятност.

Лек и минусов ден момичета!

# 714
  • Мнения: 685
 Hug Влизам да се запиша, макар, че идва нова тема - тази съм я пропуснала тотално.
 Embarassed Няколко дни ме нямаше и тотално омотах нещата, ядох къде каквото имаше, но поне се ограничих от безалкохолно=газирано (това е като алкохолик да го затвориш в мазе с ракия и да не пие доброволно  hahaha), пих 1 чаша бяло вино за този месец само и си хапнах доволно, но без прекаляване и с ограничения на бр хранения и  Shocked прибрах се и сутринта кантара показваше с 1 кг надолу от преди заминаването ми, така че пак се вливам в редиците и продължавам  Hug
Простичкият отчет сочи, че за 3 седмици имам -5 кг, но има още доста много за махане, та нататък по-сериозно.  Blush

отивам да гледам снимки Wink

# 715
  • Мнения: 6
Norra разликата е поразителна браво дай Боже всекиму.
Днес въглехидрати.
З- праскова
О- бисквитена торта / нишесте ванилия с вода, малко захар и лимонова кора + диетични бисквити/
В- кроасан със сладко или шоколад.
Вода
Ден 23-ти. Килограми - 5, но се чувствам като свалени 10. Настъпили промени: от вълчия глад няма и следа, изчезнаха отоците по глезените, тялото ми е оводнено и кожата ми не е суха както беше. В 7ч съм кукуряк и ставам с удоволствие. Не съм подута и корема ми е приличен вече.
Спазвам всичко по устав, не правя второ хранене с плод между обяд и вечеря. Устоявам на всички изкушения.
Успех на всички.

# 716
  • Мнения: 4 370
Вчера въглехидратен:

Ядох пици и сладолед според режима, но няма да пиша в какви часове ги ядох.
Добре че съм качила само 100гр.

# 717
  • Мнения: 12
Здравейте фиданки, Simple Smile аз вече трети месец съм в почивка и засега задържам свалените 22 кг по време на диетата.В почивката свалих още 3-4 плаващи кг, но те варират+- според това дали съм минала през 00 или не  Laughingи от задържаните течности.Не пиша, но всеки ден ви чета редовно и се радвам на успехите ви.Имах намерение да повторя режима напролет, но като ви чета се зарибявам, та най-вероятно като свърши почивката на 26.09 ще започна второ завъртане. Сега правя по един разтоварващ плодов ден в седмицата, защото си позволявам повече от 4 смесвания и засега се справям.Успех на всички и повече упоритост и воля на тези, които искат да се откажат!

# 718
  • Пловдив
  • Мнения: 494
Radost_Mar,стана ми интересно и затова реших да те питам.Още колко имаш да сваляш?

# 719
  • Мнения: 0
Леле, дами, нямаше ме 5 дни, кога успяхте да изпишете толкова много страници?

Да се отчета за днес:
З: пропуснах
О: Пиле
В: Пиле

И един въпрос: Постното зеле за кой ден беше?

Общи условия

Активация на акаунт