2 седмици закъснение и отрицателен тест

  • 4 943
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 327
Troy не се пали толкова, едва ли някой е искал да плаши момичето, но си е малко безотговорно след такова закъснение да не отиде на лекар. Няма как да я успокояваме като никоя от нас не знае какво й е.Макар че щом е имала зацапване си мисля, че наистина е било цикъл Rolling Eyes По принцип при бебеправене цикъла дава смущения, а авторката веднага да отива на друг лекар и да не чака нейния до 7-ми Wink

# 16
  • Мнения: 16
Записах си час за утре, 01.09.2011 и ще пиша какво става. А относно защо не съм отишла на лекар толкова време - защото имам късна овулация и чаках, за да правя тестове. Утре вечер ще пиша. Стискайте палци и успех на всички.

# 17
  • Мнения: 16
Здравейте момичета. Току що се връщам от "лекаря" д-р Бечев в клиника Щерев и съм много разочарована от отношението и от всичко. Първо да кажа, че няма бременност (както и очаквах), второ каза ми, че щяло да ми дойде скоро и ми била дебела лигавицата на матката. Общо взето ме гледа на вагинален ехограф и каза, че нямам кисти (аз питах). Вадех му думите с ченгел от устата и му разказвах всичко, а той просто се чудеше какво да ми каже и да ме пита. Аааа, питах го, а имам ли фоликули, скоро ли ще ми дойде.....отговора беше: ами има да ...някакви.....УЖАС. Прегледа, заедно с плащането на 50лв. на касата продължи 15 мин (3 мин се събличах и 5 мин ми писа какви хормони да изследвам, пак аз питах). Та така....отивам сега на моминско парти и продължава,е с опитите... Целувки на всички.

# 18
  • Мнения: 625
dushko Hug радвам се,че си добре.FSH,LH,E2 ли ти назанчиха за изследване?Изследват се от 3-5 ден на цикъла,ако са тези.Дано всичко там е наред и скоро да имате радост вкъщи.А какви са тези фоликули,които лекаря вижда?Приятно парти Wink

# 19
  • Мнения: 16
Когато чух отговора на въпроса "Има ли фоликули" - "има някакви" и се отказах вече тотално да вярвам на този доктор и така. Моя доки ми дава снимчица от ехографа всеки път и си ги пазя - а там не ми дадоха нищо. Лигавицата ми била 1.8 - дебела. Дали е така незнам и как я е мерил, но имате ли мнение по въпроса какво може да значи това

# 20
  • Мнения: 7 987
Това значи, че скоро ще ти дойде.

# 21
  • Мнения: 16
Благодаря ти celika! Ще чакам и веднага на 3-тия ден отивам на хормонални изследвания и милото заедно с мен на спермограма.   bouquet

# 22
  • Мнения: 237
Здравейте, извинявам се на dushko , че се възползвам от нейната тема но аз имам сходен проблем и ви моля за съвет.
Накратко при мен ситуацията е седната- на 02.08 ми беше последния цикъл, като сме правили опити за бебе през това време. Трябваше да ми дойде на 31.08 (продължителността на цикъла ми е 28-29 дена), с редовен цикъл съм като в повечето случаи ми започва два - три дена по рано със зацапване. От 31 август до днес съм със зацапване, като този път не бих могла да го нарека  така, по ежедневната превръзка нямам нищо а само като ходя до тоалетна го забелязвам по тоалетната хартия и съвсем бледо кафеникаво. Правих си тест за бременност на четвъртия ден - отрицателен е.
Знам, че е нормално да има закъснение и без бременност но мен ме притеснява това оскъдно зацапване и за това искам да ви питам още колко дена да изчаквам или веднага да отида на лекар. Само искам да спомена, че имам син на 9 години и с него бременността ми започна така, със зацапване един месец и това още повече ме обърква.
Има ли възможност, въпреки отрицателния тест да съм бременна?
Благодаря ви за търпението с което прочетохте объркания ми пост   bouquet

Последна редакция: пн, 05 сеп 2011, 17:22 от Мартичка

# 23
  • Мнения: 7 987
Има вероятност.

# 24
  • София
  • Мнения: 35 950
Здравейте момичета. Току що се връщам от "лекаря" д-р Бечев в клиника Щерев и съм много разочарована от отношението и от всичко. Първо да кажа, че няма бременност (както и очаквах), второ каза ми, че щяло да ми дойде скоро и ми била дебела лигавицата на матката. Общо взето ме гледа на вагинален ехограф и каза, че нямам кисти (аз питах). Вадех му думите с ченгел от устата и му разказвах всичко, а той просто се чудеше какво да ми каже и да ме пита. Аааа, питах го, а имам ли фоликули, скоро ли ще ми дойде.....отговора беше: ами има да ...някакви.....УЖАС. Прегледа, заедно с плащането на 50лв. на касата продължи 15 мин (3 мин се събличах и 5 мин ми писа какви хормони да изследвам, пак аз питах). Та така....отивам сега на моминско парти и продължава,е с опитите... Целувки на всички.
Не ти ли изписа нещо за тази дебела лигавица / тя не притеснява/ и колко е дебела?
За да каже дебела лигавица трябва да е 15-16 мм минимум.

# 25
  • Мнения: 16
лигавицата ми беше 18 мм и ми каза, че ще ми дойде - без да ми дава някакво време. Каза ми, че може да предизвикаме цикъл с хапчета, но аз не исках. За други лекарства (лечение) нищо не ми каза. Сега на 12-ти в 9 сутринта отивам при моя доки и ще разказвам пак какво ми е казал и той.
Целувки

# 26
  • Мнения: 16
denis d, мислиш ли, че трябва да се притеснявам за тази лигавица?

# 27
  • София
  • Мнения: 35 950
denis d, мислиш ли, че трябва да се притеснявам за тази лигавица?
Дебеличка е. Трябвало е да се съгласиш на лечението
Изписва се някакъв прогестеронов препарат, той освен че ще спре нарастването ма МЛ, но ще подпомогне и следващия МЦ.
Дано да ти дойде ското.
Ако не ти дойде М. до 2-3 дни - отиди пак на лекар - може да е опасно, ако МЛ продължи да расте.

ПП. Този лекар като не е много наясно какво вижда - направи тест за Б.  за всеки случай Simple Smile може и ЖТ да не е видял

# 28
  • Мнения: 16
В понеделник съм на лекар сутринта, а утре сутрин ще си направя тест  Praynig Дано да си права, че може да не е видял нещо....... Confused

# 29
  • Мнения: 16
И все пак да напиша какво се случи....на 11.09 неделя, точно ден преди прегледа - ми дойде.

Общи условия

Активация на акаунт