Лятото си отива.Тъжно ли ви е?

  • 20 433
  • 375
  •   1
Отговори
# 345
  • София
  • Мнения: 10 486
Какъв дъжд, бе?  Shocked При нас в полите на Витоша си е снежно. Вчера цял ден си игра с нас времето - слънце пекне и всичко се стопи, след половин час се заоблачи и прелитат огромни красиви парцали - всичко се забели.  Simple Smile А в четвъртък и петък го дават да стигне до 19 градуса,  ох-х-х  Joy

# 346
  • Мнения: 322
Преди две седмици ходех със сандали и тениска, днес с пуловер, палто и боти  ooooh! Какво стана с преходните сезони (познати още като пролет и есен  Whistling), някой да ги е срещал скоро?  Laughing

# 347
  • Мнения: 39 699
Ох, много ми е тъжно. Дзиндзирикам тук, топля се на чайове и си мечтая за следващото лято или поне да пуснат парното .

# 348
  • Мнения: 103
Тук си е ,къде да е....!
Есента е това-облаци,дъжд,вятър.....
А, не - два градуса, проливен дъжд и зверски вятър вече второ денонощие не ми съвпада с представите за златна есен. Дъжд - да, вятър - приемам, но в границите на нормалното, това си е жива зима, имам чувството, че някой порив ще изтръгне дограмата Tired Иначе за червеното винце съм съгласна Laughing

няма вече есен.... зимата и лятото се сляха, как да не ни е тъжно , не сме си подавали 8 дни носа от вкъщи  Cry

# 349
  • Варна
  • Мнения: 25 344
Какъв дъжд, бе?  Shocked При нас в полите на Витоша си е снежно.
При нас по морето от вчера сутринта не е спряло да вали и да духа, дори за секунда. Предпочитам сняг, отколкото чудото, което е навън Tired

# 350
  • Мнения: 2 809
Какво стана с преходните сезони (познати още като пролет и есен  Whistling), някой да ги е срещал скоро?  Laughing

Тц, не съм...
За съжаление топлите дни в годината - есенни, пролетни, летни - стават все по-малко  Tired

# 351
  • София
  • Мнения: 15 512
    В сряда ходих до полицията, да си вадя нова карта, по джапанки, блузка с къс ръкав и 3/4 панталонче, а от два дни такъв студ, че ми мръзнат вътре краката и ръцете.

# 352
  • Мнения: 37
На мен ми е много тъжно за топлите дни.
Обичам да ходя на ски ,но повече си обичам лятото на плажа , а когато е студено сме си вкъщи ,а иначе цяло лято сме в градинката с детето и кучето .Вчера когото валеше сняг на парцали почнах да ги смятам .От цяла година едва 4 топли месеца и през останалото време дъжд и студ - ужас smile3511

# 353
  • Мнения: 3 695
Тъжно ми е, та чак ми се реве! Обичам да ми е топличко и махам чехли по плажа или в парка. Студът не е за мен, депресира ме, не ми се излиза, а и вкъщи не ми се стои прекалено.
Дано се постопли пак времето!

# 354
  • Мнения: 1 210
На мен ми е тъжно, че есента ще ни пропусне. А толкова ми се ядяха кестени. Ей така, на слънце, във фунийка.

# 355
  • София
  • Мнения: 10 486
А на мен ми се ритаха купчини с листа...Повечето дървета още зеленеят, просто не е истина.

# 356
  • Варна
  • Мнения: 25 344
А на мен ми се ритаха купчини с листа...
Това и аз много го обичам Party

# 357
  • София
  • Мнения: 10 486
Месечинке, а дано остане някое листо по дърветата при вас след тази буря, че да падне и изсъхне. Наш приятел от Бургас каза, че дърво здраво не е останало при тях.  ooooh!
Сега можеш да практикуваш пляскане и цапане с крачета в локви и наводнени улички.

Свърши ли този ад при вас, варненски девойки? Съчувствам ви искрено.

# 358
  • Мнения: 2 590
Свърши ли този ад при вас, варненски девойки? Съчувствам ви искрено.

Не е свършил. Още вее и фучи навън в момента, чувам как дърветата пукат.
Не ме питайте как днес ходих за кухнята на детето, до банката, аптеката, магазина и до една приятелка (имаше нужда), накрая бях мокра като кокошка. Вярно с кола, ама тук да слезеш, там да слезеш, реки текат, листата запушили канализацията (не, че иначе много я има) и водата ти до колене като слезеш, а за пронизващия вятър да не говорим. #Cussing out

# 359
  • Пловдив
  • Мнения: 199
Тъжно ми е. Студено и депресиращо. От началото на месеца пушим вън на терасата, а там е толкова студено. Ще откажа цигарите, но няма да пуша на студа. Парното е запалено, но през деня е мрачно и студено. Искам си лятото и слънцето, за да ми  е топло и да ми се живее.

Общи условия

Активация на акаунт