Лятото си отива.Тъжно ли ви е?

  • 20 436
  • 375
  •   1
Отговори
# 330
  • София
  • Мнения: 11 145

За аспержи ли говориш? Не им ли е минало времето? На пролет са май?

http://www.udoma.com/?view=material&cat=10&itype=73&info=1837

# 331
  • София
  • Мнения: 3 076
аз вече извадих зимните дрехи .. студ на кутийки, че даже и мечките сигурно са заспали вече  cold

# 332
  • Мнения: 4 003
Кой каза, че тепърва топло щяло да бъде? Та то завалЕ сняг. Толкова ми е зимно, че взех да си оправям директорийката с коледната музика. Много ми е пивко заниманието. ВързА се с миризмата на кюмур навън. После като се върне мъжа ми ще си сипем и по чаша червено вино.

Темата трябва да се трнасформира в нова. Като например "Иде зима. Как е настроението?"
Щото при мен е "... вънка вие вук... тате маа пръжки с лук".

# 333
  • Варна
  • Мнения: 25 344
Искахте студ, на ви студ Tired Направо отвратително, къде отиде есента?

# 334
  • Мнения: 4 003
Ние есен искахме, не да вадим ескимоските ботуши. Объркаха се сезоните. Очаквам декември пак да напече слънце като миналата година и да ми разсипе празниците

# 335
  • Варна
  • Мнения: 25 344
Въобще няма да се изненадам.

# 336
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 221
Кой каза, че тепърва топло щяло да бъде? Та то завалЕ сняг. Толкова ми е зимно, че взех да си оправям директорийката с коледната музика. Много ми е пивко заниманието. ВързА се с миризмата на кюмур навън. После като се върне мъжа ми ще си сипем и по чаша червено вино.

Темата трябва да се трнасформира в нова. Като например "Иде зима. Как е настроението?"
Щото при мен е "... вънка вие вук... тате маа пръжки с лук".
Подкрепям с две ръце за заглавието на темата.И моето настроение е същото..  Tired

# 337
  • Мнения: 9 052
супер си е есента. страхотна просто. мога по цял ден да си нанкам на топло . взехме да наблягаме на по тежи4ка храна и през седмицата на даже 1 купувах кайма  ; 1 надени4ки и 1х рибка , при положение 4е през лятото по4ти не ядяхме месо ... та усещ си се домашнния сезон Simple Smile харесва ми за сега.   Hug

# 338
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 306
Темата трябва да се трнасформира в нова. Като например "Иде зима. Как е настроението?"
Щото при мен е "... вънка вие вук... тате маа пръжки с лук".

Ние вчера си направихме греянка - Милото й е голям майстор. Всичко хубаво, ама много студено  бе!
Чакам тия кочОве от Топлофикация на пуснат парното.

# 339
  • Мнения: X

Тук си е ,къде да е....!
Есента е това-облаци,дъжд,вятър.....време да седим до камината и да пием червено вино....   Grinning
Ние с половинката вчера купихме първата бутилка уиски за сезона и открихме вечерите на битов алкохолизъм....      Laughing    ,.че лятото в жегите алкохола хич не вървеше...   Mr. Green

# 340
  • В градината...
  • Мнения: 15 932
Ние от миналата неделя я подкарахме на печка и червено вино и започнахме месото. Край на салатките и полезната, диетична храна, край на бирата. Пак почва алкохола, затворените помещения и тежките манджи ....

# 341
  • Мнения: 3
Единственото, което й харесвах на зимата беше, че мъжът ми ме топли нощем, но откакто взе да спи в другата стая заради хъркането ми, вече съвсем я ненавиждам  Tired
За гардероба не искам и да споменавам...като се почне от потник, та блуза, та жилетка, та яке.... Close

# 342
  • Мнения: 9 052
Единственото, което й харесвах на зимата беше, че мъжът ми ме топли нощем, но откакто взе да спи в другата стая заради хъркането ми, вече съвсем я ненавиждам  Tired
За гардероба не искам и да споменавам...като се почне от потник, та блуза, та жилетка, та яке.... Close

купи му на 4овека тапи за уши и си се топлете бе хора!

# 343
  • Варна
  • Мнения: 25 344
Тук си е ,къде да е....!
Есента е това-облаци,дъжд,вятър.....
А, не - два градуса, проливен дъжд и зверски вятър вече второ денонощие не ми съвпада с представите за златна есен. Дъжд - да, вятър - приемам, но в границите на нормалното, това си е жива зима, имам чувството, че някой порив ще изтръгне дограмата Tired Иначе за червеното винце съм съгласна Laughing

# 344
  • В градината...
  • Мнения: 15 932
Миналата година, точно по това време ходехме на плаж! И хапвахме рибка... ох, спомени....

Общи условия

Активация на акаунт