Играта на Мечето Барни

  • 69 597
  • 518
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 175
Хора и регистрация съм направила и всичко, но няма такова зелено бутонче при мен. Има регострирай своя промо код тук и после ми дава регистрация и това е, нямам никакви бутончета.

# 16
  • Мнения: 4 111
Пробвай друг браузър.

# 17
  • София
  • Мнения: 209
Днес пробвах 2 кода. Не съм се регистрирала и ги прие.

# 18
  • Мнения: 202
Днес пробвах 2 кода. Не съм се регистрирала и ги прие.
аз също провериох код нерегистрирана

Яна, разбирам те за какво говориш защото и аз се чудех като си въведох данните че няма бутон "ок" , "готово" ," продължи" или нещо подобно.
Мисля че като въведох данните и изчаках малко ( докато се оглеждам за ОК някъде ) автоматично ми даде " не печелите, опитайте пак "или нещо подобно. пробвай да си въведеш данните и просто да изчакаш мъничко...дано ме разбра  Hug

# 19
  • Мнения: 186
Не трябва регистрация,аз спечелих 7 мечета от първите ми опити. Като отидеш на регистирай код,въвеждаш всички данни и отново натискаш регитрация на код. Намира ср долу отдясно на квадратчето където въвеждаш данни. Успех и дано стане,очакваме да се включиш с добра новина.

# 20
  • малкия йеросалим
  • Мнения: 849
Да се включа и аз със въпрос.Не мога да разбера кой код се праща  newsm78.Къде се намира на опаковката,помогнете  Praynig

# 21
  • Мнения: 76
Като отвориш кексчето, кода е на гърба на картончето Simple Smile КЪсмет

# 22
  • Варна
  • Мнения: 1 241
Само че, опаковката трябва да е промоционална - с жълто в долната част...
Засега май само кафявите Барнита са такива.

 Simple Smile

# 23
  • у нас
  • Мнения: 5 717
аз снощи пак пусках няколко кода и пак нищо не печелят  Crossing Arms

# 24
  • Мнения: 477
Ауу изостанала съм!Отивам за Барниииииии  Party

# 25
  • Мнения: 678
Детето се спука да яде Барнита,е винаги ми изписва "Не печелиш".
Милото ,така иска едно мече,но не сме се отказали още.....

# 26
  • Мнения: 477
Ами аз пък да попитам как изглеждат тези Барнита , които са от новите и имат код?
Моите нямат  Confused

# 27
  • у нас
  • Мнения: 5 717
Ами аз пък да попитам как изглеждат тези Барнита , които са от новите и имат код?
Моите нямат  Confused

 на опаковката  има реклама на играта, на жълт фон е рекламата, за да се забелязва  Peace

# 28
  • Мнения: 477
Ами аз пък да попитам как изглеждат тези Барнита , които са от новите и имат код?
Моите нямат  Confused

 на опаковката  има реклама на играта, на жълт фон е рекламата, за да се забелязва  Peace

Благодаря за бързия отговор Simple Smile

# 29
  • Мнения: 106
Ние спечелихме в първия ден на пормоцията 3 мечета.
Кодовете бяха от кутия с 5 сухи пасти, купена доста преди началната дата.
Регистрацията в сайта работеше, но когато се обадих да оставя адрес за доставка, ми казаха, че сайтът прави проблеми и да звънна по-късно.
След обяд приеха данните без уговорки.
От опита ми в подобни игри мога да кажа- играйте в работно време (вечер и по празници се включват автоматични откази).
Освен това системата засича тел. номера и (вероятно) и-мейли.
Опитайте с различни  Wink
Успех на всички  Peace

Общи условия

Активация на акаунт