Сайтове за колективно пазаруване – да обсъдим сделките – тема 17

  • 53 096
  • 728
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 643
Utre shte dam otzivi za Dine **

# 16
  • София
  • Мнения: 1 154
Моля, за препоръка от къде да си поръчаме суши - от DA-BAR или от Kabuki. До сега не сме пробвали, но съм решила най-сетне да се престраша и да поръчам.

# 17
  • София
  • Мнения: 4 578
И аз при вас   bouquet
Току-що се връщам от IPL в No mas Vello, Манастирски ливади. Спечелих безплатна епилация на зона по избор миналия месец. Правих триъгълник. Записаха ми 235 импулса  Shocked. ДДоволна съм от мястото, обстановката, жената, която ме прави - Рени. Отзиви след няколко месеца ще давам, продължавам да ходя там. Вярно, 40 лв на зона е, но дано си струва. Имам един ваучер за такъв салон в Изток, за подмишници, вече знам какво трябва да изпитвам.

# 18
  • София
  • Мнения: 18 679
Папиш, а храната как беше, имахте ли включено хранене?
И аз същото да питам. Че както е насред нищото този хотел, ако храната не става, не знам къде ще ги мъкнем дечурлигата да ги храним Rolling Eyes
Басейнът ми казаха, че поддържат 28 градуса. За плуване е есктра, за киснене не става.

# 19
  • Мнения: 36
И аз да се запиша в новата тема   bouquet
Скоро не съм се сдобивала с ваучери, но подкрепям мнението по-горе за супички да пуснат пак, ще е супер  Laughing

# 20
  • Мнения: 1 339
Master за мен сушито на Кабуки е най-вкусното което сме хапвали, препоръчвам го Peace
За Белиз мисля, че удължават ваучерите и няма да има проблем, и аз съм с 2бр Rolling Eyes

# 21
  • София
  • Мнения: 1 154
Master за мен сушито на Кабуки е най-вкусното което сме хапвали, препоръчвам го Peace
За Белиз мисля, че удължават ваучерите и няма да има проблем, и аз съм с 2бр Rolling Eyes
Благодаря!  bouquet

# 22
  • Мнения: 322
Сушито на DA BAR също е много хубаво, на Кабуки не съм пробвала  Peace

# 23
  • София
  • Мнения: 242
Здравейте,

Имам платени два ваучера за спа хотел Римска баня, с.Баня. Ето офертата: http://www.goldendeals.bg/deals/arttour-thermo-spa-hotel
Ваучерите могат да се използват до края на октомври.

За съжаление нямам нормална почивка в периода и не мога да ги използвам Sad
Ако някой ги иска, да ми пише на лични  Peace

# 24
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 447
И аз ходя на Вела шейп в Хил клиник. И да, на моменти е болезнено, но аз си казвам и намаляват вакуума. Появиха ми се и 2-3 синки, точно там, където ме е заболяло. За резултат-не знам. Аз почти нямам целулит, надявах се на стягане...Ще споделя като свършат процедурите.

би следвало след това да те мажат и с кремче за вени - ако не - вземи хепарин, лиотон ... от аптека - бързо ще минават (синките  Hug )

# 25
  • Мнения: 10
добър ден, момичета.
много сте писали, много. докато съм била по света и вие сте изписали 5-6 теми.Simple Smile
имам много тъпа дилема - искам да направя подарък на една приятелка за дъщеря й за първия учебен ден, че малката е първи клас - според вас удачно ли да се подарят тетрадки? готини ми се виждат - http://bg.kolektiva.net/sofia/tetradki.html

# 26
  • София
  • Мнения: 718
Аз взех два ваучера за Наско суши. Надявам се следващата седмица да ги ползвам и да дам мнение.

# 27
  • София-Младост
  • Мнения: 23 389
добър ден, момичета.
много сте писали, много. докато съм била по света и вие сте изписали 5-6 теми.Simple Smile
имам много тъпа дилема - искам да направя подарък на една приятелка за дъщеря й за първия учебен ден, че малката е първи клас - според вас удачно ли да се подарят тетрадки? готини ми се виждат - http://bg.kolektiva.net/sofia/tetradki.html
Удачно е разбира се, но предвид това че са с широки редове няма да исвършат никаква работа според мен...

# 28
  • София
  • Мнения: 802
добър ден, момичета.
много сте писали, много. докато съм била по света и вие сте изписали 5-6 теми.Simple Smile
имам много тъпа дилема - искам да направя подарък на една приятелка за дъщеря й за първия учебен ден, че малката е първи клас - според вас удачно ли да се подарят тетрадки? готини ми се виждат - http://bg.kolektiva.net/sofia/tetradki.html


Дам, и аз мисля, че трябва първо да се разберат изискванията на учителите, а после да се взимат. Освен това, тези промоции, които ги правят сега сайтовете на мен не ми се струват изгодни... в Метро, например, тази година има страхотна промоция, дори май тук видях банерче. Отиди на сайта им разгледай за какво става въпрос - тази година са се постарали да има чудесен избор.

Относно подаръка за 1 клас, спомням си, че моите деца се радваха на огромни сетове с боички, фулмастери (между другото, поне при мен фулмастерите вървяха целогодишно и в големи количества  Laughing  Ако детенцето обича да рисува, ще го зарадваш много. Момиченцата също много се радват на сладки чадърчета - ще видиш, че ще те споменава всеки път, когато вали дъжд или сняг  Wink

a.l.e.n.a, Благодаря ти много за включването!  Hug Помогна ми много, макар и да не ми се изясни напълно картинката с кавитацията. Но за себе си разбрах: ще боря целулита със спорт, не ща всеки месец поддържащи процедури и литри вода  Twisted Evil Това за мен 2 л е ужасно много, аз пия максимум 1/2 на ден, но ям много плодове. Абе, насилвала съм се понякога да пия вода и ми е много гадно, не си го представям как месеци наред ще лоча  Laughing

# 29
  • всеки тежи на мястото си, та и аз ...
  • Мнения: 726
И аз да се разпиша в темата.  Laughing
Планираме септемврийско море след 15-ти и активно започвам да следя офертите за Несебър и Созопол.

Общи условия

Активация на акаунт