Сайтове за колективно пазаруване – да обсъдим сделките – тема 17

  • 53 073
  • 728
  •   1
Отговори
# 45
# 46
  • Мнения: 377
Привет и от мен в новата тема  Hug.
Аз напоследък все попадам на кофти сделки  Confused. Последната е сешоар и маникюр в салон Бутик в Лозенец. Те вече няколко пъти пускат ваучери и аз до сега съм била много доволна, ходила съм и без ваучер, като и подстригването там е по мой вкус. Имах записан час за миналата седмица, като трябваше и да ме подстрижат. Обаждат ми се 1 час преди уговорения за посещение при тях и ми казват, че няма да ми извършат услугите, защото напускат салона и вече други хора ще изпълняват ваучерите. За мен беше важно точно тогава и точно Васко да ме подстриже, защото си бях отделила последния възможен момент преди една сватба. Наложи ми се в последния момент да се чудя кой и къде да ме прави.
Сега ще звъня на новите собственици да видим дали и кога ще мога да си използвам ваучера.

# 47
  • Мнения: 92
някои да има отзиви за този салон  http://www.lapni.bg/offer/874

# 48
  • Мнения: 0
Здравейте мами,

Понеже първото ми мнение тук бе с отлични впечатления от използван ваучер в салон Афинити Вижън, а и тогава споменах, че ще пускат още оферти...

.. Ето, не съм ви подвела - http://niesme.bg/team.php?id=WRNDY0 - Вие пожелахте – красива плитка за 4 лв., вместо за 10 лв.

Аз лично след малко ще си заявя ваучер Peace


А някой да е ходил на еднодневни екскурзии с Глобал тур?

Пътувала съм ( не с ваучер) горе-долу с всички известни и утвърдени туроператори, включително и Глобал Тур (не Глобал ТурС) и съм много доволна!

# 49
  • в града на вечния купон
  • Мнения: 1 091
Здравейте мами,

Понеже първото ми мнение тук бе с отлични впечатления от използван ваучер в салон Афинити Вижън, а и тогава споменах, че ще пускат още оферти...

.. Ето, не съм ви подвела - http://niesme.bg/team.php?id=WRNDY0 - Вие пожелахте – красива плитка за 4 лв., вместо за 10 лв.

Аз лично след малко ще си заявя ваучер Peace


А някой да е ходил на еднодневни екскурзии с Глобал тур?

Пътувала съм ( не с ваучер) горе-долу с всички известни и утвърдени туроператори, включително и Глобал Тур (не Глобал ТурС) и съм много доволна!


супер! тъкмо исках плитка

# 50
  • София
  • Мнения: 6 182
Момичета, имам нужда от малко помощ. Платих ваучер за извиване и боядисване на мигли и сега не мога да се сетя от кой сайт беше офертата.  Платила съм през банкомат и на бележката не пише кой е търговецът.  Моля, ако някой се сети къде беше тази оферта да свирне. Praynig

# 51
  • Мнения: 575
.

Последна редакция: пт, 02 сеп 2011, 07:35 от ането

# 52
  • София-Младост
  • Мнения: 23 373
Момичета, имам нужда от малко помощ. Платих ваучер за извиване и боядисване на мигли и сега не мога да се сетя от кой сайт беше офертата.  Платила съм през банкомат и на бележката не пише кой е търговецът.  Моля, ако някой се сети къде беше тази оферта да свирне. Praynig
http://www.zadrujno.bg/881/permanentno-izvivane-boyadisvane-migl … tova-valenti.aspx
тук също има

и тук

и тук

# 53
  • София
  • Мнения: 5 193

Отдайте се на пАлен релакс!  Laughing ПАлен от палене ли идва?!  Whistling

# 54
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 439
a.l.e.n.a, Благодаря ти много за включването!  Hug Помогна ми много, макар и да не ми се изясни напълно картинката с кавитацията. Но за себе си разбрах: ще боря целулита със спорт, не ща всеки месец поддържащи процедури и литри вода  Twisted Evil Това за мен 2 л е ужасно много, аз пия максимум 1/2 на ден, но ям много плодове. Абе, насилвала съм се понякога да пия вода и ми е много гадно, не си го представям как месеци наред ще лоча  Laughing

поздравям те за решението  Peace спортът е много важен и аз спортувам активно - всеки ден от мноооого години Hug

обаче само спорт - няма да реши целиулита  напълно Hug дори става по-неприятно, когато се внезди между мускулите и се капсулова и срастне - не искам да чертая лоши картинки

достатъчно би било - да си вземеш вендузи и ежедневно да масажираш - вакуум с вендузите - с подходящ крем (масажно, антицелулитно олио ...)

при мен така си заминаха и едни тийн стрии.... от преди 15г  Hug

# 55
  • Мнения: 498
Скоро не съм писала, но като видях ГО пастата и веднага в кюпа))))))

[/size]

Нямам търпение да си взема))) Само някой ако знае освен че може да замениш с две пасти и винце, дали няма да може 3 пасти без винце)))))))) че аз не пия, пък предпочитам пастата само  Mr. Green

Не е ли имало скоро пак кодове за парички в задружно(((( нямам приятели, които да доведа за по 5 лева значи  Sad

Да похваля рибния ресторант на Славейков Fish%Fresh май беше... уникална талапия с кора от мащерка, много хубаво и любезно обслужване, готвача лично излезна да попита как е храната. Взех си още ваучери за там.

# 56
  • София-Младост
  • Мнения: 23 373
Скоро не съм писала, но като видях ГО пастата и веднага в кюпа))))))

[/size]

Нямам търпение да си взема))) Само някой ако знае освен че може да замениш с две пасти и винце, дали няма да може 3 пасти без винце)))))))) че аз не пия, пък предпочитам пастата само  Mr. Green
Надали, винцето присъства и в двата варианта...а и е само 187мл Simple Smile

# 57
  • в света на неограничените измерения
  • Мнения: 254
Бързам да ви догоня  Hug

Купих доста ваучери в последно време, но не съм почнала да ги ползвам още.

Мнения към края на месеца. Peace

# 58
  • Мнения: 192
Здравейте,някакви отзиви за Салон за красота "Милано"? Имат в момента оферта за 12 лв. масаж с мед на гърба + 25 % намаление на всички други услуги от салона. Намира се до кино Арена .- запад. Ще съм благодарна,ако някой сподели впечатления Hug

# 59
  • Мнения: 12
Здравейте мами,

Понеже първото ми мнение тук бе с отлични впечатления от използван ваучер в салон Афинити Вижън, а и тогава споменах, че ще пускат още оферти...

.. Ето, не съм ви подвела - http://niesme.bg/team.php?id=WRNDY0 - Вие пожелахте – красива плитка за 4 лв., вместо за 10 лв.

Аз лично след малко ще си заявя ваучер Peace


А някой да е ходил на еднодневни екскурзии с Глобал тур?

Пътувала съм ( не с ваучер) горе-долу с всички известни и утвърдени туроператори, включително и Глобал Тур (не Глобал ТурС) и съм много доволна!


супер! тъкмо исках плитка

Аз не съм чакала оферта за плитка, но на тази цена... Hug .. е добре дошла!

Общи условия

Активация на акаунт