Тема Незабравима ( Unutulmaz ) 218

  • 28 936
  • 749
  •   1
Отговори
# 255
  • Русе
  • Мнения: 2 275







Серия "Ръцете".

# 256
  • Русе
  • Мнения: 2 275


Опаааааааа, какво открих! Party Party Party Party Party

# 257
# 258
# 259
  • София
  • Мнения: 832
hahaha hahaha hahaha hahaha Серхан е като надрусан,под наркоза с този поглед  Joy Joy Joy Joy

# 260
  • Русе
  • Мнения: 2 275
hahaha hahaha hahaha hahaha Серхан е като надрусан,под наркоза с този поглед  Joy Joy Joy Joy
Ами...всички щастливо влюбени имат такова изражение ! hahaha hahaha hahaha

# 261
# 262
  • Мнения: 315
Момичета, някоя от вас попита, кога започва "Любов и наказание" по ДФемили - на 19.09 от 22.00 часа.
Здравейте момичета!!!
Вени благодаря , аз питах наскоро!
Защо от 22.00ч? newsm78 newsm78
Аз си мислех ,че при толкова много реклами и при това излъчван за първи път , ще го пуснат в най - гледаното време!!!

# 263
  • Мнения: 27 735
Момичета, някоя от вас попита, кога започва "Любов и наказание" по ДФемили - на 19.09 от 22.00 часа.
Здравейте момичета!!!
Вени благодаря , аз питах наскоро!
Защо от 22.00ч? newsm78 newsm78
Аз си мислех ,че при толкова много реклами и при това излъчван за първи път , ще го пуснат в най - гледаното време!!!
Меги , не се учудвай , все пак това е българска телевизия  hahaha hahaha  , bTV , Nova , Фемили , все тая .   Crossing Arms Режат филмите както им падне , показват това , което си решат , сменят часовете на излъчване ....  #Crazy #Crazy ooooh! ooooh! ooooh! Можеха да го пуснат в 21,00 ч  , но как  ....???  Naughty Нали трябва да има време за "Горещо "    ooooh! ooooh! ooooh!

# 264
  • Русе
  • Мнения: 2 275
Момичета, някоя от вас попита, кога започва "Любов и наказание" по ДФемили - на 19.09 от 22.00 часа.
Здравейте момичета!!!
Вени благодаря , аз питах наскоро!
Защо от 22.00ч? newsm78 newsm78
Аз си мислех ,че при толкова много реклами и при това излъчван за първи път , ще го пуснат в най - гледаното време!!!
Честно казано, потърсих  да се уверя ,че не съм сбъркала часа. Не успях, но няма начин, по Фемили ще рекламират отново . Сори! Praynig

# 265
  • Мнения: 315
Момичета, някоя от вас попита, кога започва "Любов и наказание" по ДФемили - на 19.09 от 22.00 часа.
Здравейте момичета!!!
Вени благодаря , аз питах наскоро!
Защо от 22.00ч? newsm78 newsm78
Аз си мислех ,че при толкова много реклами и при това излъчван за първи път , ще го пуснат в най - гледаното време!!!
Меги , не се учудвай , все пак това е българска телевизия  hahaha hahaha  , bTV , Nova , Фемили , все тая .   Crossing Arms Режат филмите както им падне , показват това , което си решат , сменят часовете на излъчване ....  #Crazy #Crazy ooooh! ooooh! ooooh! Можеха да го пуснат в 21,00 ч  , но как  ....???  Naughty Нали трябва да има време за "Горещо "    ooooh! ooooh! ooooh!
Мен и 22.00 ме устройва , защото не съм от "сънливите"/лягам късно, но сутрин обичам да се излежавам/,но все пак това не е най - подходящото време !До кога ще дават "Горещо" всяка вечер? newsm78 newsm78Аз мислех ,че само през летния сезон , защото повтарят най - интересните предавания!
Ее......нищо ,ще си гледам стари епизоди на "Незабравима" и ще чакам да дойде и ред и на нашето филмче!!
Сега ще си пусна епизодите , които днес си качила и ще се усмихвам блажено на всеки миг от сериала ни , в който нашите сладури са заедно или мислят един за друг!
Ивче ! smile3525 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

# 266
  • Мнения: 315

Страхотен колаж!!! #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy Shocked Shocked Shocked Peace

# 267
  • Мнения: 315
Гледам епизод 38 БГ и се чудя , защо Харун се впечатли толкова от думите на Еда ,че ще страда не само тя , а и детето и, и че единствено то е важно и т.н.......
За този разговор Харун се сещо поне няколко пъти през следващите епизоди!!
Питах Рекси дали Думите на Еда в оригиналния вариант не са по - различни , но тя каза ,че думите на Еда са тези!
 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78Та..... защо Харун се впечатли толкова от думите на Еда???

# 268
  • София
  • Мнения: 832
smile3521 smile3521 smile3521 smile3505 smile3505 smile3505 smile3505
Не си отивай,имам нужда от теб

Ivva,моля те лични newsm75 newsm75 newsm75 newsm28 newsm28 newsm28

# 269
  • Мнения: 27 735
Момичета, някоя от вас попита, кога започва "Любов и наказание" по ДФемили - на 19.09 от 22.00 часа.
Здравейте момичета!!!
Вени благодаря , аз питах наскоро!
Защо от 22.00ч? newsm78 newsm78
Аз си мислех ,че при толкова много реклами и при това излъчван за първи път , ще го пуснат в най - гледаното време!!!
Меги , не се учудвай , все пак това е българска телевизия  hahaha hahaha  , bTV , Nova , Фемили , все тая .   Crossing Arms Режат филмите както им падне , показват това , което си решат , сменят часовете на излъчване ....  #Crazy #Crazy ooooh! ooooh! ooooh! Можеха да го пуснат в 21,00 ч  , но как  ....???  Naughty Нали трябва да има време за "Горещо "    ooooh! ooooh! ooooh!
Мен и 22.00 ме устройва , защото не съм от "сънливите"/лягам късно, но сутрин обичам да се излежавам/,но все пак това не е най - подходящото време !До кога ще дават "Горещо" всяка вечер? newsm78 newsm78Аз мислех ,че само през летния сезон , защото повтарят най - интересните предавания!
Ее......нищо ,ще си гледам стари епизоди на "Незабравима" и ще чакам да дойде и ред и на нашето филмче!!
Сега ще си пусна епизодите , които днес си качила и ще се усмихвам блажено на всеки миг от сериала ни , в който нашите сладури са заедно или мислят един за друг!
Ивче ! smile3525 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

  love001  love001  love001

Общи условия

Активация на акаунт