Тема Незабравима ( Unutulmaz ) 218

  • 28 929
  • 749
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 832
Едно малко клипче от мен! Hug Hug Hug
http://www.youtube.com/watch?v=GO6pHWNYsXY
Намерих го случайно в компютъра си... hahaha Бях го правила преди много,много време,не знам защо и не съм го качила.  newsm78 Както и да е,не е нищо особенно,но като го видях реших да го кача сега,пък и е в тон с епизода,който е качила Ивва.
  hahaha Peace
Розичке,много е хубаво клипчето   bouquet
Ех,този Харун от ревност чак подскача,ама като е твърда глава ooooh! ooooh! ooooh! Трябваше още малко Еда да го попържи в собствената му ревност, а тя колко бързо му прости  Crazy Crazy ееее едва ли е лесно да се дърпаш на такъв мъж  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

# 706
  • София
  • Мнения: 832
Харун сбира стадото  hahaha hahaha hahaha
 

# 707
  • Мнения: 27 735


 rotfImao rotfImao rotfImbo rotfImbo rotfImbo

Тая Мелда само разваля пейзажа .....

# 708
  • София
  • Мнения: 832

 rotfImao rotfImao rotfImbo rotfImbo rotfImbo

Тая Мелда само разваля пейзажа .....

Мелда е водачката на стадото,в очакване е Харун да й върже червена панделка,за да поведе колоната  hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

# 709
  • Мнения: 315
Привет и от мен.
Следя темата редовно и се радвам, че всички участници са така позитивни.
Ивве, благодаря за субтитрите на 58 епизод.  bouquet
Благодаря и на преводачките, които не ни оставиха в затъмнение.  bouquet
Иначе тази серия е строхотна и беше чудесно начало за сезона.Винаги съм казвала, че трябваше да продължат с линията на тези отношения. Трудно е възстановяването на така дълго прекъсната връзка. Дори и при наличие на дете. Новостите от превода-майка Хаят е страхотна Grinning;  Харун все пак е включвал аблата в сметките си по отмъщението ooooh!/доста наивно/. А и да не забравя, че най-голямата му глупост е да реши, че жена, която си купува сама цветя, е щастлива и си живее живота newsm78.
Еда от началото на този сезон е много сладка-едновременно страдаща и крехка,, но и много силна. Hug Уроците от тези 4 години не са й били лесни. Thinking
Незабравими,  newsm51 newsm51 newsm51!
Ох........ леля Живка и мен ме накефи!!!
Добре ,че е тя та да вразумява Еда!Доколкото си спомням тя казва на Еда ,че може би Харун си мисли ,че има нещо между нея и Арас и затова се държи така .Посъветва я да "разкара" Арас!!!
-----------------------------------------------
И епизод 58 , също както и 57 ми харесаха много , а по- рано не мислех така .....защо ли? newsm78 newsm78 newsm78
Сега след като знам за щастливия край , явно ми е по - лесно да приема глупостите , които сътвориха екипа сценаристи , като почти направиха Харун съдист , а Еда глупачка,която не се сеща защо Харун се държи като ужилена госпожица и се гушка утешително в Арас , който познава от часове!!!

# 710
  • Мнения: 315

 rotfImao rotfImao rotfImbo rotfImbo rotfImbo

Тая Мелда само разваля пейзажа .....

Мелда е водачката на стадото,в очакване е Харун да й върже червена панделка,за да поведе колоната  hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
Тъкмо щях да кажа ,че не го разваля , а го допълва, и гледам ,че Рекси ме е предварила!!!
 hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

# 711
  • Русе
  • Мнения: 2 274
Пепел от рози, поздравления за малкото разкошно клип4е! smile3501 smile3501 smile3501 Много оби4ам тази песен и му лежеше идеално!  love001  love001  love001 newsm51 newsm51 newsm51
Ивва, този 58 еп. беше много пълен с емоции за мен! Тресях се, плаках, псувах дебелоглавието на Харун, рипах от табуретката, преливах от нежност и умиление...и какво ли още не! smile3516 Благодаря на теб и на всички преводачки за това, че направиха този сериал разбираем за нас! Hug Hug Hug  love001  love001  love001
Цветя за всички!

# 712
  • Мнения: 315


Офф , тази Йозлем , прегръща всички  hahaha hahaha hahaha

Но , пък това е от 1 сезон , после май повече се съобразяваше , да не ядоса Батко  hahaha hahaha hahaha

Любвеобилно ни е момичето,с топло сърце Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Да си насочи топлината в определена посока ....   hahaha hahaha hahaha
А вятъра духа към батко , т.е.в косите на батко!!!! hahaha hahaha hahaha hahaha


----------------------------------------------------

Ивчето е казала топлина , аз го обърнах на вятър,сега остана някой да постне една снимка на разрошения Харун и картинката ще е пълна!!!
Комбинация от топлина и вятър - става топъл вятър!! hahaha hahaha hahaha
Ох .... аз нещо.... newsm57 newsm57 newsm57 newsm57 newsm57....

Последна редакция: пн, 12 сеп 2011, 22:42 от migi_megi

# 713
  • София
  • Мнения: 832

И епизод 58 , също както и 57 ми харесаха много , а по- рано не мислех така .....защо ли? newsm78 newsm78 newsm78
Сега след като знам за щастливия край , явно ми е по - лесно да приема глупостите , които сътвориха екипа сценаристи , като почти направиха Харун съдист , а Еда глупачка,която не се сеща защо Харун се държи като ужилена госпожица и се гушка утешително в Арас , който познава от часове!!!

Меги,малка поправка,Арас гушка Еда при всяка възможност,а тя едва ли осъзнаваше какво реално се случва на фона  на мъката ,която изживя  #Crazy #Crazy #Crazy

# 714
  • Русе
  • Мнения: 2 274


Тази снимка става ли? Rolling Eyes

# 715
  • Мнения: 315

И епизод 58 , също както и 57 ми харесаха много , а по- рано не мислех така .....защо ли? newsm78 newsm78 newsm78
Сега след като знам за щастливия край , явно ми е по - лесно да приема глупостите , които сътвориха екипа сценаристи , като почти направиха Харун съдист , а Еда глупачка,която не се сеща защо Харун се държи като ужилена госпожица и се гушка утешително в Арас , който познава от часове!!!

Меги,малка поправка,Арас гушка Еда при всяка възможност,а тя едва ли осъзнаваше какво реално се случва на фона  на мъката ,която изживя  #Crazy #Crazy #Crazy
Абе пред дома на Харун/след като видя Ямурчето/,тя се облегна утешително на Арас!!!
Въпреки мъката си би трябвало да се досети!!! newsm78 #CrazyПознава добре Харун, знае колко е ревнив , как я ревнуваше от Толга ,а и той самия в този епизод и каза нещо от рода "да си взема любимия и да си отива"...... Може и да си права ,че мъката и замъглява разсъдъка , но пък леля Живка е насреща да я съветва.... hahaha hahaha hahaha hahaha

# 716
  • Мнения: 27 735

 rotfImao rotfImao rotfImbo rotfImbo rotfImbo

Тая Мелда само разваля пейзажа .....

Мелда е водачката на стадото,в очакване е Харун да й върже червена панделка,за да поведе колоната  hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
Тъкмо щях да кажа ,че не го разваля , а го допълва, и гледам ,че Рекси ме е предварила!!!
 hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

На мен всички останали животинки са ми симпатични , за това  .... hahaha hahaha hahaha ,

# 717
  • Мнения: 315


Тази снимка става ли? Rolling Eyes
Става ....става .... и още как!!!
Топлия вятър не знам дали е задухал в косите на Хубавелко ,но в мойта "глава"  със сигурност! hahaha hahaha hahaha #Silly #Silly #Silly #Silly #Silly

# 718
  • Мнения: 315

 rotfImao rotfImao rotfImbo rotfImbo rotfImbo

Тая Мелда само разваля пейзажа .....

Мелда е водачката на стадото,в очакване е Харун да й върже червена панделка,за да поведе колоната  hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
Тъкмо щях да кажа ,че не го разваля , а го допълва, и гледам ,че Рекси ме е предварила!!!
 hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

На мен всички останали животинки са ми симпатични , за това  .... hahaha hahaha hahaha ,
Искаш да кажеш ,че загрозява пейзажа .... hahaha hahaha hahaha.ааааааа така съм съгласна hahaha hahaha hahaha hahaha

# 719
  • Варна
  • Мнения: 329
Здравейте, момичета! wavey
Благодаря на всички ви, че ви има Hug lovekiss- на Ивва и отзивчивите дами  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet, превеждащи епизодите, на Пепелка   bouquet- за клипчето- усмивката ми не слиза от лицето от всяко нейно творение, толкова са приятни за гледане, на Рекси   bouquet и Вени   bouquet- за постоянното присъствие, наистина ми е драго да чета всеки ваш пост и гледам чудесните снимки, които пускате, както и на всички верни фенове на "Незабравима", които още поддържаме огъня на темата кой с каквото има на сърце- клипчета, снимки, коментари...    bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet bouquet...
Толкова много други сериали почнаха своите втори сезони thumbsup- честно казано, има какво да се гледа в изобилие Rolling Eyes- луд да станеш- малко е! newsm09 Но нищо не може да ме грабне в такава степен като нашата "Незабравима" Naughty- вярно, интересно ми е, запленявам се временно, но такава трайна лудост като "Незабравима"- няма! Naughty
Пък той...е наистина неповторим и незабравим! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт