Закъснява ми, а тестът е отрицателен

  • 184 978
  • 527
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 5 468
Здравей. Отидох вчера на лекар. Той каза, че вижда удебеляване на лигавицата на матката и киста, но не вижда плодово сакче. Пак си направих тест втората чертичка  е още по-ярка, но доктора каза, че най- вероятно е настъпила късна овулация и късно се е оплодила яйцеклетата за това да изчакам още 1 седмица.

Късната овулация се случва понякога, особено при нередовен цикъл. Щом чертичката на тестовете става по-ярка, значи ЧХГ нараства. Трябва да мине още малко време за да се види бременността в матката. Казали са ти да изчакаш седмица и пак да отидеш. Ако овулацията е била късна, то закъснението е по-малко, отколкото смяташ. Не виждам за какво трябва задаваш въпрос след въпрос, след като всички тук ти изясниха ситуацията.

# 211
  • Мнения: 10
Здравей. Отидох вчера на лекар. Той каза, че вижда удебеляване на лигавицата на матката и киста, но не вижда плодово сакче. Пак си направих тест втората чертичка  е още по-ярка, но доктора каза, че най- вероятно е настъпила късна овулация и късно се е оплодила яйцеклетата за това да изчакам още 1 седмица.

Късната овулация се случва понякога, особено при нередовен цикъл. Щом чертичката на тестовете става по-ярка, значи ЧХГ нараства. Трябва да мине още малко време за да се види бременността в матката. Казали са ти да изчакаш седмица и пак да отидеш. Ако овулацията е била късна, то закъснението е по-малко, отколкото смяташ. Не виждам за какво трябва задаваш въпрос след въпрос, след като всички тук ти изясниха ситуацията.

Happy_mommy - Ентусиаст А аз не мога да разбера защо си толкова злобна? Всеки има право да пита, да коментира и никой не е задължен да отговоря, на който и да е въпрос. Аз не знам притеснена съм и за това питам.  За това е този форум да се пита, да се коментира. А ти ако искаш отговаряй, ако искаш недей . Никой не те обвързва с отговор. Този форум е свободен и всеки може да задава въпроси, а вече дали ще получи отговори  е друг въпрос.

# 212
  • София
  • Мнения: 11 535
Значи лекар ти казва, че не се вижда сак и да отидеш след седмица. Ти какво очакваш, някой от форума да види нещо или? Ако ще си по-спокойна направи още десетина теста, пусни и няколко кръвни и ей го на - прегледа дошъл.

Последна редакция: вт, 25 юли 2017, 22:39 от miamim

# 213
  • Мнения: 9
Здравейте момичета.Последния ми цикъл беше на 4  юли,овулация по календара ми 16,17,18,19 и 20 имали сме полов контакт през тези дни.От 2 седмици съм с придърпване в областа на яйчниците,таза и главоболие което до сега никога преди цикъл не съм имала.От близо седмица вече имам страшно оригване и при най-малък допир на гърдите ми настръхват зърната.Трябваше да ми дойде на 1 ви но вече 3 дни ни вест ни кост.Днес правих тест отрицателен е.Въпроса ми е далу е възможно да е станало и да е рано и при дебеличките по-късно ли отчита бременност.Извинявам се за дългия пост

# 214
  • Мнения: 46 594
Теглото няма връзка с теста.
Щом си така от 2 седмици, едва ли има връзка със забременяването, няма как на 20-ти да правите секс и на 21-ви вече да имаш симптоми.
Възможно е да са много неща, включително бременност. Направи пак един тест (с първата урина сутрин) или направо кървен, при него няма грешка. Утре е събота, има работещи лаборатории.

# 215
  • Мнения: 17
Здравейте ! СЛЕД 10 дена закъснение и два отрицателни теста отидох на доктор . Той каза че имам киста 40мм. и ми изписа дуфастон 3х1 за 5 дена . Много се надявах да е бременност но уви. Някой знае ли горе долу колко време след приключването на лечението да очаквам да ми дойде лелката или по време на лечението. За пръв път се срещам с такъв пробллем и дано е за последен .

# 216
  • София
  • Мнения: 36 132
Здравейте ! СЛЕД 10 дена закъснение и два отрицателни теста отидох на доктор . Той каза че имам киста 40мм. и ми изписа дуфастон 3х1 за 5 дена . Много се надявах да е бременност но уви. Някой знае ли горе долу колко време след приключването на лечението да очаквам да ми дойде лелката или по време на лечението. За пръв път се срещам с такъв пробллем и дано е за последен .
До 10 дни, след последния прием на Дуфастон, трябва да дойде М.
В началото на новия МЦ, около 8 ден, отиди да те видят на УЗ. Трябва да знаеш какво се случва с кистата, дали е изчезнала, намалява или расте.

# 217
  • Мнения: 17
Благодаря за отговора

# 218
  • Мнения: 150
Здравейте! Колко време след евентуално закъснение на цикъл мога да си направя тест за бременност и колко време след евентуална бременност мпга да отида на лекар,за да се установи със сигурност?

# 219
  • Varna
  • Мнения: 1 730
При редовен цикъл още на първия ден закъснение ще отчете теста. Иначе първи преглед след 10 дни закъснение, но пак при условие че цикъла е редовен.

# 220
  • Мнения: 150
При редовен цикъл още на първия ден закъснение ще отчете теста. Иначе първи преглед след 10 дни закъснение, но пак при условие че цикъла е редовен.
Не мога да кажа дали е редовен,защото имам един кюретаж и след него цикълът ми около 50 дни не ср появи,предписаха ми дуфастон и сега три месеца си е редовен..така че може би е редовен,ще изчакам малко повече времв,щом се налага.

# 221
  • Мнения: 18
Здравейте, нова съм в темата Simple Smile Последната ми М беше на 15,07 като при мен трае 7 дни на около 28-30 дни. Никога не съм засичала О, нито съм я усещала по някакъв начин.По мои изчисления трябваше да ми дойде сега на 14-15 .От този месец започнахме да не се пазим(като датите в които сме правили... са 06,08,  12,08 и на 15,08).Четох,че на доста жени след бебеправене им се променя цикъла(примерно по-късно да идва).Направих си два теста- на 15ти и вчера - отрицателни.Та.... възможно ли е да съм бременна, просто тестовете да не ми отчитат още ?

Последна редакция: сб, 19 авг 2017, 15:56 от VesPen

# 222
  • Мнения: 1
Здравейте! Пиша за първи път в сайта и затова се извинявам предварително ако в тема и място съм сбъркала! Та това, което искам да Ви споделя е, че трябваше да ми дойде на 26.10.2017г., а днес е 29.10 ... С мъжа ми работим по въпроса за бебе. До днес нямах абсолютно никакви признаци за идване на М, а по принцип винаги ден преди да дойде ме боли корем и кръст и имам леко бледо зацапване. Чак днес получих някакви леки болки в корема, но утихнаха.. Правих си няколко теста, но все отрицателни... Като по-опитни голяма част от Вас какво бихте ми казали по въпроса?

# 223
  • София
  • Мнения: 36 132
Здравейте! Пиша за първи път в сайта и затова се извинявам предварително ако в тема и място съм сбъркала! Та това, което искам да Ви споделя е, че трябваше да ми дойде на 26.10.2017г., а днес е 29.10 ... С мъжа ми работим по въпроса за бебе. До днес нямах абсолютно никакви признаци за идване на М, а по принцип винаги ден преди да дойде ме боли корем и кръст и имам леко бледо зацапване. Чак днес получих някакви леки болки в корема, но утихнаха.. Правих си няколко теста, но все отрицателни... Като по-опитни голяма част от Вас какво бихте ми казали по въпроса?
Може да е имало по-късна О.
Изчакай още 2-3 дни и повтори теста, с първа сутрешна урина.
Ако няма бременност - отиди да те видят на УЗ.
Дано да е станало  Peace

# 224
  • Мнения: 3
Здравейте имам закъснението от почти 3седмици направих тест и е отрицателен.Прилоша ми няколко пъти гади ми се гърдите ми са леко подути но не ме болят вие ми се свят главоболие имам  болки като при пмс после отминаха придръпвания ниско долу често ходя до тоалетна болки в кръста отпадналост разсеяност сънливост.Най-ранният час при гинеколога ми е след 2седмици а без него не мога да пусна кр.тест защото сме в Германия а тук е така.Последно имах цикъл на 13.09.2017 и е редовен

Общи условия

Активация на акаунт