Закъснява ми, а тестът е отрицателен

  • 184 688
  • 527
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 150
Здравейте! Защо не се консултирате с гинеколог по телефона в такъв случаѝ? Или няма ли спешен център,в които да ви погледнат. Аз съм със същите симптоми,цикълът ми беше на същата дата,утре имам записан час за лекар.

# 226
  • Мнения: 3
Тук в Германия по телефона неможе консултация а в спешния кабинет с това няма да ми обърнат внимание

# 227
  • Мнения: 22 473
Здравейте,
не намерих подходяща тема в която да задам въпросът си, и пиша тук.

Преди 2месеца пих Оргаметрил по схема. Дойде ми цикъла 5дни след като го спрях, всичко нормално.
Следващият месец, вместо на 27-29ти ден, цикълът ми дойде на 22ри ден.
Октомври месец трябваше да ми дойде на 24.10., като на 26ти направих тест, който излезе отрицателен.
До днес все още нямам цикъл и съм със закъснение 8дни.

Възможно ли е след приема на Оргаметрил цикълът ми да се е разбъркал толкова много и 3ти месец вече да е нередовен?

# 228
  • София
  • Мнения: 11 505
Да, напълно е възможно.
Нищо не пречи да направиш още един тест и евентуално да се консултираш с лекаря, който е назначил препарата.

# 229
  • Мнения: 150
Момичета,навестявам ви само за да споделя моят опит с закъснението и отрицателния тест. Закъсняваше ми с близо две седмици,на първата не отчете никакъв тест и аз реших,че е нещо на хормонална основа или киста. Днес бях на лекар и се установи бременност в 6г.с и дори чух сърчице.

# 230
  • Мнения: 3
Честито christine95

# 231
  • Мнения: 115
Здравейте,нова съм във форума, от 6 месеца сме започнали да работим за бебенце, но нещо не не се получава (ЗА СЕГА)... Та, трябваше да ми дойде на 2.11, преди това от нетърпение си правих 2 теста - отрицателни. Днес пак след 4 дена закъснение си направих пак - за жалост, пак отрицателен излезе. Симпомите са налице, мислех, че съм болна, защото поддържам температура над 37.5 боли ме глава, кръст, корем.. абе като цяло се чувствам зле. Изчетох доста мнения по темата, но да попитам и аз Grinning Та след този така дълъг пост, въпроса ми е възможно ли е да съм бременна и да не показва на теста след 4 дена закъснение или съм се побъркала?

# 232
  • Мнения: 150
При мен не отчете на 6 ден закъснение. След това просто чаках да ми дойде. Отидох на лекар на 18 дневно закъснение и чух сърчицето на бебчето си. Желая ви и при вас да е така.

# 233
  • София
  • Мнения: 63
Здравейте! Днес се регистрирах и съм съвсем нова във форума. Правим опити за бебе с мъжът ми от близо 2 години. След един мисед през март, от август пак стартирахме бебеправенето. Този месец ми закъснява с 9 дни, правих 3 теста - отрицателни, като третия на седмия ден от закъснението сутринта. Почти съм сигурна, че не съм бременна, но все пак нали надеждата умира последна Simple Smile. Цикълът ми беше редовен 28-29 дни преди аборта, след него уж се нормализира пак през толкова дни, но октомври се удължи до 31, а този месец го няма до днес. Овулацията по принцип ми е на 14-15 ден, но октомври я засякох с тестове на 17 ден (предполагам, че затова ми дойде на 31-вия ден), а пък през този месец не успях да засека положителен тест. Двете чертички бяха почти еднакво наситени на 13-я ден, затова си мислех че овулацията е била вечерта на 13 срещу 14-я ден (на 14-я ден чертичките бяха с доста голяма разлика в наситеността). Усилено правихме любов до 14-я ден и след това имаме един контакт на 23-я ден. Надеждата ми се крепи на това, да не би да ми се е изместила овулацията и да сме я хванали на 23 ден.Имам записан час за лекар в сряда. Мислите ли, че трябва да правя още тестове?

Последна редакция: пт, 17 ное 2017, 19:52 от Deep sky

# 234
  • София
  • Мнения: 11 505
Не. С такова закъснение и редовен цикъл - не.

# 235
  • Мнения: 76
Здравейте, имам нужда от съвет. Закъснява ми с два дни, овулацията ми беше преди 16 дена, засечена с ултразвук. Вчера бях пак на преглед, няма задържан фоликул, лигавица 13,4 мм, странно ми е, че се вижда жълто тяло 28 мм, толкова късно след О, но определено не е киста. Не знам защо не ми идва. Проблем ли е, че лутеалната ми фаза е повече от 16 дни? Много ще съм благодарна ако някой сподели мнение или опит от подобна ситуация. Във вторник съм пак на преглед. Благодаря ви!

# 236
  • София
  • Мнения: 36 042
Здравейте, имам нужда от съвет. Закъснява ми с два дни, овулацията ми беше преди 16 дена, засечена с ултразвук. Вчера бях пак на преглед, няма задържан фоликул, лигавица 13,4 мм, странно ми е, че се вижда жълто тяло 28 мм, толкова късно след О, но определено не е киста. Не знам защо не ми идва. Проблем ли е, че лутеалната ми фаза е повече от 16 дни? Много ще съм благодарна ако някой сподели мнение или опит от подобна ситуация. Във вторник съм пак на преглед. Благодаря ви!
Направи тест с първа сутрешна урина Peace

# 237
  • Мнения: 76
Денис, благодаря ти, направих си няколко разбира се, но са -.Sad((

# 238
  • София
  • Мнения: 36 042
Денис, благодаря ти, направих си няколко разбира се, но са -.Sad((
Добре е тогава да те видят на УЗ, защото този размер е голям за ЖТ и може да има киста на ЖТ.
Желателно е да пуснеш Прогестерон + Е2, ако решиш да изследваш и ЧХГ
Ще чакам да пишеш. Peace

# 239
  • Мнения: 150
Момичета,не искам да ви давам напразни надежди,но ще ви разкажа какво ср случи при мен. В никакъв случай не казвам,че историите ни ще имат еднакъв край. Имам нередовен цикъл и въпреки това се очертаваше да ми дойде най-късно на 14.09. Правих тест на 3 и на 7 ден,като и двата бяха отрицателни. Изчаках си търпеливо и накрая реших да отида на лекар,за да видя дали няма никакъв проблем. Отидох с 18 дневно закъснение и чух тупкащото сърце на едно 3 мм ембрионче. Надявам се случая ми да не е единичен.

Общи условия

Активация на акаунт