Бебето е удома – какво да правим?

  • 6 159
  • 49
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 931
И при нас официално го записаха чак като им казах ЕГН-то ( а понеже бях забравила да им го дам, това стана на към 2м.), но нищо не сме плащали - мисля, че е практика при педиатрите, нека провери с някой друг педиатър.

# 46
  • Мнения: 925
Като се позамислих за този срок, се сетих, че май от болницата ми казаха, в рамките на месец да избера педиатър заради ваксините  newsm78 . Всичките ми спомени от този период са едни мъгляви, защото като се завъртиш в кръга, хранене, преобличане, приспиване и като се прибавят и коликите... Ама пък е най-сладкото нещо на света  Heart Eyes

# 47
  • Мнения: 273
Прибрах се и моментално започнах да си оправям бебето,дори не давах да се доближават до него,всичко аз правех

# 48
  • варна
  • Мнения: 1 228
Когато се прибереш във вкъщи всичко се нарежда от самосебе си ,вече с бебчо ще сте се поопознали в болницата и няма да е толкова страшно Peace
Аз като се прибрах моите и на мъжа ми родителите бяха в къщи ,но нямах търпение да си тръгнат за да си останем само тримата.На другия ден майка ми дойде уж да ни покаже как да къпем бебето ooooh! пълен провал ,тя се паникьоса взе да бърза ,мъжа ми облича детето тя през него дърпа ръкави да помага ,просто беше последния път в който я извиках да ми помага за нещо.
Даже днес по телефона баба ми се извини ,че не можела да дойде да ми помага..просто незнае колко съм и благодарна за това Mr. Green
Най добре си се оправяме самички .

# 49
  • Мнения: 86
Прибрах се и моментално започнах да си оправям бебето,дори не давах да се доближават до него,всичко аз правех

И аз направих същото, с разликата, че мъжа ми в началото ми помагаше в къпането. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт