На пазар във Варна - 17

  • 53 811
  • 742
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 2
Проблемът, missence, е, че после печатниците се оплакват, че цените много били паднали и се работело на себестойност. Питат защо вече не пускаме поръчки. Пазарът се сривал. Защото печатниците са петнайсетина, а агенциите, които ги ползват са ок. 250 във Варна.

Каквото правим, за себе си го правим, винаги.

Аз няма повече да коментирам в тази ( може би и в която и да е друга) тема, за да не раздразня някого. Явно хората са се изнервили покрай кризата и повече не могат да се водят нормални разговори. Както и да е - писах, за да помогна евентуално, а то какво стана.

(направи добро = изяш лайно)

# 736
  • Мнения: 45
На мен пък ми е чудно как така овчедушно и безропотно гледате и търпите когато някой ви взима парите за НИКАКВА услуга. Не "за съжаление положението е такова", а "за съжаление, докато има балъци, ще има и кой да ги обира".

България винаги е била страна на мошенници и още дълго ще си остане явно такава защото балъци ще има за няколко века напред.

А аз достатъчно съм "пречупена" за да не си затварям очите за подобни неща.

# 737
  • Мнения: 5 462
На мен пък ми е чудно как така овчедушно и безропотно гледате и търпите когато някой ви взима парите за НИКАКВА услуга. Не "за съжаление положението е такова", а "за съжаление, докато има балъци, ще има и кой да ги обира".

България винаги е била страна на мошенници и още дълго ще си остане явно такава защото балъци ще има за няколко века напред.

А аз достатъчно съм "пречупена" за да не си затварям очите за подобни неща.
Вече ми се струва , че прекаляваш
Тук се дават съвети къде какво може да се купи и т.н.

# 738
  • Мнения: 371
elly_l, Hug  само да си посмяла да не пишеш заради тази потребителка  newsm29 не си направила, написала или предложила нищо лошо! Тази която трябва да си замълчи е   Lizet33, наистина се учудих как изобщо още се опитвате да помогнете, след всичко, което написа и за млякото, и за масата. Не й обръщайте внимание и толкова.

# 739
  • Мнения: 45
На мен пък ми е чудно как така овчедушно и безропотно гледате и търпите когато някой ви взима парите за НИКАКВА услуга. Не "за съжаление положението е такова", а "за съжаление, докато има балъци, ще има и кой да ги обира".

България винаги е била страна на мошенници и още дълго ще си остане явно такава защото балъци ще има за няколко века напред.

А аз достатъчно съм "пречупена" за да не си затварям очите за подобни неща.
Вече ми се струва , че прекаляваш
Тук се дават съвети къде какво може да се купи и т.н.


Това е ПОКУПКА и се обсъждат цени и места. Други след мен ще знаят в агенции за печат да не стъпват. Ако нямат желание да им олекне джоба със стотачка в повече разбира се. Ти като се възмущаваш, също ли с лекота изхвърляш стотачки? Като ви чета имам чувството че нямате представа как се изкарват пари та така безропотно ги изхвърляте на сульо и пульо.

# 740
  • София
  • Мнения: 30 180
На мен пък ми е чудно как така овчедушно и безропотно гледате и търпите когато някой ви взима парите за НИКАКВА услуга. Не "за съжаление положението е такова", а "за съжаление, докато има балъци, ще има и кой да ги обира".

България винаги е била страна на мошенници и още дълго ще си остане явно такава защото балъци ще има за няколко века напред.

А аз достатъчно съм "пречупена" за да не си затварям очите за подобни неща.

а, на теб кой ти каза, че гледаме  newsm78 Правя си проучване за цената на дадена стока и услуга и там, където ми е по джоба, си купувам. На другите места не правя хората на това или онова, а културно отказвам офертата и нещата са ОК. Всеки има право да си слага цени и клиентът е в правото си да избира  Peace Просто за мен тонът ти не е подходящ, иначе всеки избира. Имам чувството, че едва ли не се сърдиш на нас, че не сме ти препоръчали мляко за 50 цента или маса на 40лв. Ние те насочваме към магазини, а какво и дали ще си купиш, си е твоя работа  Peace

elly_l, напълно разбирам доводите ти, но в БГ ситуацията е такава, че за да оцелее, никой не мисли за другите. Не е колегиално, не е правилно, но за момента явно в доста браншове е спасителен пояс  Rolling Eyes

# 741
  • София
  • Мнения: 30 180
На мен пък ми е чудно как така овчедушно и безропотно гледате и търпите когато някой ви взима парите за НИКАКВА услуга. Не "за съжаление положението е такова", а "за съжаление, докато има балъци, ще има и кой да ги обира".

България винаги е била страна на мошенници и още дълго ще си остане явно такава защото балъци ще има за няколко века напред.

А аз достатъчно съм "пречупена" за да не си затварям очите за подобни неща.
Вече ми се струва , че прекаляваш
Тук се дават съвети къде какво може да се купи и т.н.


Това е ПОКУПКА и се обсъждат цени и места. Други след мен ще знаят в агенции за печат да не стъпват. Ако нямат желание да им олекне джоба със стотачка в повече разбира се. Ти като се възмущаваш, също ли с лекота изхвърляш стотачки? Като ви чета имам чувството че нямате представа как се изкарват пари та така безропотно ги изхвърляте на сульо и пульо.

ехеееее, хайде само ти знаеш как се изкарват, ние нашите ги печатаме в печатницата за по-евтино  Laughing Всичко е въпрос на избор. Аз не виждам какво те дразни, че някой консумира мляко от 2лв, пие кафе на маса от 200лв и т.н. Който, както иска (и може), така да живее  Peace

# 742
  • София
  • Мнения: 30 180
предлагам, с ведро настроение и добър тон, да се преместим в нова тема, с мисъл за предстоящите покупки по повод наближаващите празници  Hug

НОВА ТЕМА

Общи условия

Активация на акаунт