Отговори
# 705
  • Мнения: 46
някой от вас чувал ли е по тоновете на бебето може да се предрече пола?

при мен са 173/м и казват че момичетата са с такива по-високи стойности

 baby_neutral baby_neutral baby_neutral

Днес питах доктора това дали е вярно за пулса и ми каза че това са глупости нямало нищо общо с пола на бебето Simple Smile

# 706
  • Sydney
  • Мнения: 5 921
blood може да пиеш Матерна (на Центрум мисля са)  Peace

# 707
  • Мнения: 22
Привет и от мен,аз днес си пратих пробата за бхс в София,надявам се до вторник да са излезнали резултатите и най-ве4е да са хубави,та да се успокоя.
Аз пия витамини от както разбрах ,че съм бременна-вземам на Каливита-new life,доволна съм,ама после може да мина на Прегнакеър ,че имат пове4е желязо,а хемоглобина ми е на границата.
Стискам палци на всички за БХС,дано всичко е ок.

# 708
  • Мнения: 0
Аз пия Пренатал. 90 хапчета струват около 35лв. А иначе продават и ампули желязо, но те са с много лош вкус, но май са по лекарско предписание.
Аз днес съм направо  ooooh!. Чувствам се много отпаднала и нямам търпение да се прибера, че да му полегна.

# 709
  • Мнения: 0
аз също пия Матерна, но казват че имало и много по-добри витамини и мисля да се разтърся

вчера толкова четох от темата че цяла нощ сунувах как съм родила 2 момчета близнаци:))) Joy

абе момичета на вас личи ли ви вече ??? аз напрво си имам корем:))) newsm78

# 710
  • Мнения: 150
Ами коремчето ми си се закръгли и изпъкна вече, ама толкова, че нямаше да е проблем дори за някои от досегашните ми дрехи, ако не бяха ужасните газове(моля да ме извините  Embarassed), заради които се поддувам много и коремът ми изглежда огромен. Аз от близо две години имам синдром на раздразненото черво, който се повлиява само от строга диета, когато е във фаза.
Ама каква ти диета последните месеци, когато заради гаденето и апетита едновременно ми идваше да изям всичката туршия на света и какво ли още не Laughing
Та ако ме срещнете рано сутрин, когато ми е облекчено храносмилането, ще видите коремчето, само ако се вгледате, но надвечер ще си помислите тази е поне в края на пети месец.. Joy

# 711
  • Мнения: 46
Аз си имам коремче от 1 бременност но и сега порасна малко Mr. Green

# 712
  • Мнения: 66
Ееее, разгеле и аз днес бях на лекар!! Малко даже ми се накараха....за закъснението. Но нищо не можех да направя. Embarassed

Бебето си отговаря на термина, всичко точно. Този път ми прави впечатление, че ужасно много се държи на ранната ФМ.......преди 3 год не беше точно така.....както и да е..... Записах час.... за 12и, и след това на БХС......


Това е...

# 713
  • Мнения: 25
Ох и аз доста съм се изтумбила!Знам, че при всеки е индивидуално и при някои бременни им личи доста рано коремчето!Явно и аз съм от тях, но щом от сега съм се заоблила така не знам живот и здраве следващите месеци какво ще става!Както и не съм от най-високите....голямо търкаляне ще пада Rolling Eyes

# 714
  • Мнения: 127
Здравейте момичета,
При нас нищо ново, като изключим че пробвах киви, мляко, Хуск, Фрутилакс, круши, и какво ли не и няма ефект а и свещички  smile3518.
Коремчето определено ми личи вече, а и не си влизам в дънките, по скоро аз все си купувам тесни и не ми се иска да си притискам коремчето. Ще трябва да обиколя бременлийските магазини, а като се сетя, че тия дрехи никак не ми харесват, с първата бременност  едва си харесах една рокля и един панталон с който изкараха още 2 мой приятелки Simple Smile
Мога да Ви препоръчам червено цвекло за хемоглобина, лично аз го обожавам.

# 715
  • Мнения: 11
Здравейте и от мен! Все не ми остава време да пиша. Преди половин месец започнах работа и тъй като не съм казала, че съм бременна се преструвам, че нищо ми няма, иначе нямаше да ме вземат на работа. Моето коремче изобщо не личи, за което съм много благодарна, защото печеля повече време, а работата ми е много важна. Целувки на всички! Hug

# 716
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен! Все не ми остава време да пиша. Преди половин месец започнах работа и тъй като не съм казала, че съм бременна се преструвам, че нищо ми няма, иначе нямаше да ме вземат на работа. Моето коремче изобщо не личи, за което съм много благодарна, защото печеля повече време, а работата ми е много важна. Целувки на всички! Hug

Hey Italy,

и за мен ще е бебче #3:)

поздравления:)
  bouquet

# 717
  • Мнения: 1 998
Днес ми мина ФМ. при д-р Сигридов, клиника Малинов.
Продължавам с добавката желязо, докато станат 25 дни и ще пия сокчета от червено цвеклло, чай от коприва и червени меса трябва да присъстват в менюто ми. Това са препоръките относно добавки.
Иначе бебчетата са пораснали, едното е 4,9см, а другото 5,08см. Каза, че едното е момче, а другото момиче на 70%. Ще се разбере занапред прогнозата му вярна ли е. Нямат аномалии, а за мен това е най-важно - да са живи и здрави  newsm53
Разбрахме се, че ще ходя на предгледи при него на 3 седмици, така че на 21.10 съм отново в клиниката.

# 718
  • Мнения: 43
здравейте и от мен!пожелавам лека бременност на всички и нека всичко е наред!!!

# 719
  • Мнения: 0
Здравейте мамчета!Исках да ви кажа, че преди 10 г. като бях бременна без лекарска препоръка си купих Матерна.3 дни се опитвах да ги пия, но повръщах веднага.След това питах доктора ми - светило в Бургас и той ми забрани да ги пия.Били забранени в ця свят , само у нас ги продавали  newsm78.  За коремчето - аз вече си имам от месец Simple Smile и си ми личи.Вчера казах на шефа и той ме поздрави и препоръча на колегите да взимат пример от мен  hahaha  В сряда съм на лекар най- после да видим какво се случва вътре в мен Simple Smile Поздрави и лек ден на всички!

Общи условия

Активация на акаунт