Отговори
# 720
  • Sydney
  • Мнения: 5 921
Здравейте Simple Smile!
anichka.bs браво на твоите бебчета Simple Smile  Hug дано да са момиченце и момченце  Hug
Blue sky и аз в сряда съм на док.  Rolling Eyes
lamarinka_bs добре дошла Simple Smile
pezota успех и на другите прегледи, изследвания  Hug
аз нямам още коремче, не ми личи... постоянно ми се карат (разни хора), че не ям... но като не ми се яде  Rolling Eyes
днес Петък - лек ден Simple Smile и успех ако някой е на преглед  Hug

# 721
  • София
  • Мнения: 974
Здравейте!
Добре дошли на новите коремчета preggo и честити хубави новини на мамите били на преглед!
Относно корема- и аз вече имам и ми личи доста Grinning
Днес ми излязоха резултатите от изследванията и се оказа, че и аз като blood съм с нисък хемоглобин и трябва да пия желязо. Което всъщност даде обяснение на факта, че от няколко дни ми се вие свят, избива ми студена пот и аха да загубя съзнание. Много е неприятно.
anichka.bs- страхотни новини за бебоците! Момченце и момиченце е за мен мечтана комбинация. Супер!
s_kov, много ти се радвах на описанието как си усетила  бебо! Нямам търпение вече и на мен да се случи.
Blue sky, benitabeni, стиснати палчета за сряда! После да разказвате!
Ivkata- Pifkata, Italy, сърдечно ви завиждам и много ви се радвам за "потретването" Laughing  bouquet
Хубав ден от мен и приятна събота и неделя!

# 722
  • София
  • Мнения: 8
Току-що се връщам от преглед. Бебчо е добре, движи се, но... ни измериха с 5 дни по-малки. Аз като патка не попитах на тази възраст на плода каква е точността на ехографа. Но има bg-mamma...  Laughing
Поводът да пиша е, че съм ЯДОСАНА на гинеколозите. Моят гинеколог веднага реши, че съм имала по-късна овулация. Това не е вярно. Бившият ми гинеколог стана бивш, защото на 10.08. ми заяви, че имам LUF-синдром (непукащ се доминантен фоликул) и ми откри гъбички. Т.е. той видя, че съм имала овулация, а при лечението за тези гъбички 7 дни не се прави секс...
Този гинеколог е изборът на тати. Поне ми дава болничните, а ще ходим на ФМ при Марков.
Така че, мамчета, бременейте си спокойно и не се предоверявайте на гинеколозите.  preggo

# 723
  • Мнения: 530
Момичета, гледам , че почти изписахме тази тема , така че по-креативните да се включат с предложения за име на следващата.
Аз си харесах тези за сега:
Гаденето си отиде вече, тупка сърчицето на Априлското човече
Чакаме вече ритничета от Априлските мъничета
С малко Априлско тумбаче напред, втори триместър привет!

# 724
  • София
  • Мнения: 974
Момичета, гледам , че почти изписахме тази тема , така че по-креативните да се включат с предложения за име на следващата.
Аз си харесах тези за сега:
Гаденето си отиде вече, тупка сърчицето на Априлското човече
Чакаме вече ритничета от Априлските мъничета
С малко Априлско тумбаче напред, втори триместър привет!


с две ръце гласувам за второто предложение!  Simple Smile

# 725
  • Sydney
  • Мнения: 5 921
Eni27 най ми харесва третото  Peace
arete не се тревожи и ядосвай  Hug все пак ехо-то е машина, дава различни стойности... все пак не всички сме еднакви на ръст и кг, нали?  Hug
Брук Дейвис не ми се мисли моя хемоглобин колко е... с ниското кръвно и постоянната замаяност  Rolling Eyes

# 726
  • Мнения: 46
Момичета, гледам , че почти изписахме тази тема , така че по-креативните да се включат с предложения за име на следващата.
Аз си харесах тези за сега:
Гаденето си отиде вече, тупка сърчицето на Априлското човече
Чакаме вече ритничета от Априлските мъничета
С малко Априлско тумбаче напред, втори триместър привет!


с две ръце гласувам за второто предложение!  Simple Smile

И аз гласувам за 2то Peace

# 727
  • Мнения: 10
Здравейте момичета и добре дошли на новите мами!
Супер новини от тези, които са усетили бебетата си, и аз искам вече и го очаквам, аз съм горе-долу със s_kov щом тя го е усетила....
Аз съм с ниско желязо - пия малтофер и ще ме следят всеки месец. Казаха ми трима доктори - НИКАКВИ ДОПЪЛНИТЕЛНИ ВИТАМИНИ - ЯЖ МНОГО ПЛОДОВЕ! И така правя.
Чакам 07/10 с нетърпение - искам, ако може да се види пола.
Аз съм вече в 15г.с. още нямам корем, не ми личи, но се налях най-много в гърдите - усещам го по дрехите си. Като се сетя, че минали път от гърда имах по 210 мл. мляко - направо ooooh! та май и сега.
Събрах кураж и в понеделник ще кажа на шефа, днес го няма!
Поздрави Hug

# 728
  • Мнения: 149
iasdre  Мерси за телефона! Записах си час за 24.11 за втората ФМ.

# 729
  • Мнения: 0
И аз съм за второто предложение.
Браво за хубавите новини на хубавите мами.
arete  не го мисли, това все пак си е машина е грешките са често срещани. само спокойствие и силна храна! Hug
Аз съм другата седмица на ФМ и направо ще изпсихясам до тогава.
 Hug на всички мами!

# 730
  • Мнения: 0
И аз съм за второто предложение Peace Grinning

Аз витамини пия Пренатал. Вече само това пия. Те съдържат фолиева киселина, така че не я приемам отделно. Видях, че имат и магнезии, което четох, че е важно, така че мисля, че е добър изборът на док. Не че съм се съмнявала, де Grinning

Корем продължавам да нямам. Само като се нахраня се очертава или ако съм поела много течности. И в тези моменти си се кефя сама на себе си, а другите ми се смеят, защото не виждали никакъв корем Crossing Arms

# 731
  • Мнения: 8 242
Момичета, гледам , че почти изписахме тази тема , така че по-креативните да се включат с предложения за име на следващата.
Аз си харесах тези за сега:
Гаденето си отиде вече, тупка сърчицето на Априлското човече
Чакаме вече ритничета от Априлските мъничета
С малко Априлско тумбаче напред, втори триместър привет!


с две ръце гласувам за второто предложение!  Simple Smile
И аз гласувам за 2то Peace
За второто е рано малко Simple Smile Още една тема ще изпишем до тоз момент Simple Smile
Според мен е по-актуално 1вото заглавие Simple Smile

# 732
  • Мнения: 1 999
Моят хемоглобин беше 111, след седмица прием на желязо го докарах на 119, но таблетките мога да приемам само 25 дни, д-рът каза, че не е препоръчително по-дълго. След това на ден задължително един зенечуков и един животински източник на желязо. Червено цвекло на салата или фреш, чай от коприва, също червени меса или черен дроб.
Сега съм си купила червено цвекло и по-късно ще го опитам.

Ако сега имате дефицит на желязо положението става по-зле с напредване на месеците, затова включете и вие по-горе изброените от мен меща в менюто си Wink

И на мен ми харесва 2-рото, но средата на 4-ти месец най-рано ще се случи, т.е.  има още 2-3 седмици най-малко, поне при мен.

# 733
  • Sydney
  • Мнения: 5 921
а някой прави ли тема?  Rolling Eyes
duhi_puhi и според мен е рано за второто, ама като не знам  Mr. Green
samm магнезия е против контракции  Peace
Hadji това вероятно е голямо количество (за млякото)  Rolling Eyes ?
anichka.bs червеното цвекло е много хубаво и на салатка с оцет и олио Peace (чак ми се дояде) Mr. Green само после да не се дава урина, че билирубинът се вдига
мен днес ми казаха, че имам анемичен вид...е браво, само това ми липсва сега...

# 734
  • Мнения: 1 999
на мен д-рът ми каза, че е рано за прием на магнезий, да той е за контракции, но обикновено след 4-5-ти месец се наблюдават.

Общи условия

Активация на акаунт