забременяване с билки

  • 65 668
  • 194
  •   1
Отговори
# 150
  • В градината...
  • Мнения: 15 932
Сияние, дай все пак да видим морфология преди билките и месец след това.

# 151
  • София
  • Мнения: 10 704
Сияние, дай все пак да видим морфология преди билките и месец след това.
Peace и още нещо-Сияние,ти като не си имала проблем,защо си пила и ти билки?

# 152
  • Мнения: 15
Сияние, дай все пак да видим морфология преди билките и месец след това.
Peace и още нещо-Сияние,ти като не си имала проблем,защо си пила и ти билки?
Никъде не пише да съм пила и аз билки  Heart Eyes Идеята на това да покажа е да доказвам на някой нещо ли,така някак ми прозвуча,нали е важен крайният резултат  Heart Eyes

# 153
  • София
  • Мнения: 10 704
Сияние голословността не е пример,че нещо работи-т.е питите билки, а и щом не искаш да отговориш на въпросите ни си ми ясна. А ето къде си писала какво се е случило точно:
Цитат
Здравейте,мили дами  Накратко ще разкажа моята история.Имах проблем със забременяването и както много хора,плачех,отчайвах се,четях..и ходейки при моята гинеколожка,която е следяла майка ми,когато е била бременна и са близки,споделих и тя ми каза,че в подобно положение е била и нейната племенница,но при нея проблема се е решил и тя вече има детенце.Прати ме при един лечител,който прави ирисова диагностика, лекува с билки,които той бере ,като прави и мехлеми,човекът има и сайт,както и доста статии за него може и някои от вас да са чували за него(не знам дали мога да кажа името или е по-добре на лични).Та като поредна надежда отидохме при него с моя мъж,направи ни ирисовата диагностика и каза това,което излиза по изследванията,които сме правили досега(без да сме му ги носили).Даде ни билките,трябваше да ги варим и пием по неговите указания,ами чудото се случи след 1 месец  ! И сега от месец и половина съм горда майка на един прекрасен малък принц-Лъчезар   Бях се зарекла ,че като родя ще седна и ще споделя с вас и ако мога да помогна по някакъв начин,както помогнаха и на мен,ще го направя от сърце и с много желание! Пишете ми,ако мога да помогна  bouquet
пишеш в множествено число,извода който се вади е,че и двамата сте пили от въпросните билки.
Крайния резултат е важен при всички случаи- аз например бях на инжекции и вливания и за разлика от теб не крия проблемите,нито какво съм приемала и при кой съм ходила.. Успех и щастие ви желая!  bouquet Тук никой не те изпитва, а те питахме нормално какви са проблемите-нещо,което се пита и в останалите теми. И хората не пишат просто-пих билки и забременях, или клечах над зелка и пак забременях.

Последна редакция: пт, 05 окт 2012, 13:06 от magnet_for_happiness

# 154
  • София
  • Мнения: 4 878
Според мен девойката просто се опитва да рекламира билкаря. На лични.

# 155
  • Мнения: 15
Сияние голословността не е пример,че нещо работи-т.е питите билки, а и щом не искаш да отговориш на въпросите ни си ми ясна. А ето къде си писала какво се е случило точно:
Цитат
Здравейте,мили дами  Накратко ще разкажа моята история.Имах проблем със забременяването и както много хора,плачех,отчайвах се,четях..и ходейки при моята гинеколожка,която е следяла майка ми,когато е била бременна и са близки,споделих и тя ми каза,че в подобно положение е била и нейната племенница,но при нея проблема се е решил и тя вече има детенце.Прати ме при един лечител,който прави ирисова диагностика, лекува с билки,които той бере ,като прави и мехлеми,човекът има и сайт,както и доста статии за него може и някои от вас да са чували за него(не знам дали мога да кажа името или е по-добре на лични).Та като поредна надежда отидохме при него с моя мъж,направи ни ирисовата диагностика и каза това,което излиза по изследванията,които сме правили досега(без да сме му ги носили).Даде ни билките,трябваше да ги варим и пием по неговите указания,ами чудото се случи след 1 месец  ! И сега от месец и половина съм горда майка на един прекрасен малък принц-Лъчезар   Бях се зарекла ,че като родя ще седна и ще споделя с вас и ако мога да помогна по някакъв начин,както помогнаха и на мен,ще го направя от сърце и с много желание! Пишете ми,ако мога да помогна  bouquet
пишеш в множествено число,извода който се вади е,че и двамата сте пили от въпросните билки.
Крайния резултат е важен при всички случаи- аз например бях на инжекции и вливания и за разлика от теб не крия проблемите,нито какво съм приемала и при кой съм ходила.. Успех и щастие ви желая!  bouquet Тук никой не те изпитва, а те питахме нормално какви са проблемите-нещо,което се пита и в останалите теми. И хората не пишат просто-пих билки и забременях, или клечах над зелка и пак забременях.
Е много грубо изказване за една майка  newsm78. Да прави и на двамата ирисова диагностика,билките ги е пил само той.Не съм казала името на човека поради правилата в този форум  Naughty,но съм написала,който проявява интерес да ми пише на лични  Peace А кой си крие проблемите и кой не е въпрос на личен избор,а не на недостатък  Grinning и за да ви задоволя любопитството направих едно подобие на таблица  и там има отговорите !

Според  СЗО *                            Общо   Проценти    Концентрация            Общо брой
                                                                                       (x10 на 6-та/ml.)           (X10 на 6-та)

Бързи прогресивно подвижни   4       30%            4x10 (на 6-та)                   20
Бавни прогрес.подвижни           2       10%              2x10 (на 6-та)                   10
Не прогресивно подвижни           2       10%              2x10 (на 6-та)                    10
Неподвижни                                   8       80%              8x10 (на 6-та)                   40

Концентрация на сперматозоидите :16x 10(на 6-та) сп./ml.  (Норма: > или =20 x 10 (на 6-та)сп./ml.)
Общ брой сперматозоиди в еякулата: 80 x 10( на 6-та)сп.  (Норма: > или = 40 x 10 (на 6-та)сп.  )
Морфология (според критерии на СЗО) – Добра: 20%  ;  Лоша: 80 %
Диагноза: Олигоастенотерезооспермия

*Следваща морфология :
Нормална морфологична оценка : 23 %  ;  патологична морфологична оценка : 77% -диагноза: тератозооспермия,астенозооспермия.,олигозооспермия.


# 156
  • Мнения: 15
Според мен девойката просто се опитва да рекламира билкаря. На лични.
Уу виж как ме разкри  Grinning Не знам дали е редно човек,който има съвест,който е  минал през тази мъка  и станал майка, да прави такава реклама,явно ти си от другия тип хора Wink

# 157
  • Мнения: 3 284
Не мога да разбера защо след като не вярвате на тази тема /забременявате с билки/влизате в нея и най вече нападате момичето което твърди че има ефект.Аз също забременях с билки и съм 100%сигурна.Просто не е задължително да вярвате.

# 158
  • Мнения: 15
Не мога да разбера защо след като не вярвате на тази тема /забременявате с билки/влизате в нея и най вече нападате момичето което твърди че има ефект.Аз също забременях с билки и съм 100%сигурна.Просто не е задължително да вярвате.
Така де и аз се чудя същото-големи хора а държанието не отговаря,но други неща са по-важни Simple Smile Поздрави на теб ,мадам  Hug

# 159
  • София
  • Мнения: 10 704
Сияние твоето поведение спрямо пишещите тук е грубо за една майка,не моят пост!
 Като не ти се пише- не пиши. Евала все пак,че с 23% сте успяли!

mimi0585 никой не напада момичето,престанете. Зададоха се нормални въпроси,както във всяка една тема.

Последна редакция: пт, 05 окт 2012, 21:53 от magnet_for_happiness

# 160
  • Мнения: 15
Сияние твоето поведение спрямо пишещите тук е грубо за една майка,не моят пост!
 Като не ти се пише- не пиши. Евала все пак,че с 23% сте успяли!

mimi0585 никой не напада момичето,престанете. Зададоха се нормални въпроси,както във всяка една тема.
Грубо е ,че предлагам да помогна ли?! Интересно,не виждам логиката.

# 161
  • Мнения: X
Аз повярвах в билките,сега е време и билките да повярват е мен Grinning Laughing Laughing Grinning

# 162
  • Мнения: X
А , и да попитам,освен билките ,може ли да правим и секс или само билки Joy Joy Joy

# 163
  • София
  • Мнения: 36 122
А , и да попитам,освен билките ,може ли да правим и секс или само билки Joy Joy Joy
не е засължително   Naughty- само билките стигат....

ПП. .. и на мен ми действа така заглавието на темата, всеки път когато погледа ми се спре на него
Мисля, че има нужда и от такива теми, за да ни карат да се усмихваме от време на време 

# 164
  • Мнения: 727
А , и да попитам,освен билките ,може ли да правим и секс или само билки Joy Joy Joy

Здравейте ! Случайно открих една билка я която може косвено да помогне ...Вчера ми дадоха 6 топчета фазалис 5 изядох , едното го посях . Много ободрява има вкус на ягода . Мисля , че по 4 на човек е добре Wink

Общи условия

Активация на акаунт