165 приклю4ения опасни с герои(ни) сладкогласни (НЕМСКАТА тема)

  • 38 456
  • 740
  •   1
Отговори
# 15
  • Schwarzwald
  • Мнения: 17

Hada, аз живея на 20тина км от Калв ...

tan_nia, успокои ме, не съм съвсем сама:) Praynig

-----

Ако може да ми дадете мнение за този курс,който съм публикувала,дали си заслужава парите и колко моце да се научи за 1 месец.И това като 1 ниво ли се води и колко нива има изобщо?

marimed , аз карам курса към нашето VHS. 6 нива са, за около календарна година се минават (ваканциите са като на учениците. Едно ниво е 5 седмици, всеки ден по 4 уч. часа. За едно ниво не се научава много. Може би за човек, съвсем нямащ представа от езика, някъде на третото ниво ще проговори (мое мнение). Парите... Нормалната такса е 240 евро. 100-те евро е вариант за неработещи и др. с подобен статус - искат документи за това. Ако имаш повече питанки - пиши на лични, да не пълня темата.


Приемете и моите поздравления за името на новата тема!    bouquet

Слънчев и спокоен уикенд за всички!

# 16
  • Където ми покаже сърцето
  • Мнения: 589
Маримед,аз съм доволна от тези курсове,но не знам дали има близо до теб.
http://www.inlingua.de/standorte.html?&no_cache=1
За училището,което си писала в Мюнхен няма добри отзиви.
А за един месец ако започваш от А1.1 не можеш да проговориш,ако това те интересува.Според мен език не може да се научи за по-малко от година,дори и  по 8 часа да учиш.И тук понятието за знаене на език е относително.Аз мога да кажа,че знам език когато го владея на ниво майчин език,за това посочвам мин.година.След ниво В1 ще можеш да говориш с грешки и лошо да пишеш,но ще те разбират.Аз мисля,че при завършено ниво С2 и голяма практика е истината.Разбира се това е мое мнение,индивидуално е.
Успех Peace

Последна редакция: сб, 03 сеп 2011, 00:19 от калинка

# 17
  • Мнения: 1 178
Поздрав за всички нови дами в темата  Hug колкото повече толкова повече  Hug
Нашето училище явно е най_либерално. Първокласниците са в отделна сграда с вътрешен двор, който се отваря в 7.45. Все още не са ни направили забележка, че придружаваме децата и се радвам, че е така защото те са още дезориентирани. Класните стаи са с мокет и се влиzа само с  пантофи, което означава, че детето първо трябва да свали чантата, после якето и да го закачи, после обувките и да обуе пантофите. Моя обикновено забравя чантата до закачалката (навик от детската градина Wink) и ако не съм там да му напомня, че е забравил нещо много съществено Ще се усети сигурно когато учителката каже да си изкарат папките.

SMG радвай се че детето ходи с желание, обратния вариант Щеше да е много по_тежък и за теб. Аз бях единствената, чийто дете плачеше като го прибирах. Бях се притеснила Щото чак такова страшилище не съм, а възпитателките ме обявиха за късметлийка Mr. Green

# 18
  • Немция
  • Мнения: 6 887
Хехе, Котева, ние по4нахме детската градина преди 3 седмици > пиша в множ.4исло, zаЩото все оЩе вися в детската, тьй като малкото е доста плахо и е вкоп4ено доста в мама. При нас практиката е такава, 4е пьрвото откьсване на детето от майката става в т.нар. Елтернкафе в детската. Когато направихме опит да се раzделим истински(тоест аz да се zапьтя кьм дома, а то да остане в градината) настана голям пла4, обадиха ми се след половин 4ас, 4е Бибит4ето неутешимо пла4е и айде > пак по4нахме с адаптацията отна4ало. Сега си прекарвам цяла седмица по 2 4аса в градината, пиейки кафета с други майки, по4нах и книга да 4ета там. Mr. Green Другата седмица Ще се пробваме пак да направим опит zа раzдяла > маман да е иzвьн градината.

Курсовете по немски са едно наум, практика си трябва, беz нея си zаникьде. Най/добре е си намери 4овек приятел(ка) /4ужденец на подобно еzиково ниво като своето собствено  и да си прави с нея еzикови грешки, беz да се притеснява zа тях.

Добре дошли на новите в темата. Grinning

# 19
  • Мнения: 1 334
Добро утро, да се запиша!  Laughing

# 20
  • Мнения: 4 300
Идвам при вас за един бърз въпрос и ще съм благодарна за отговори, без да ми се смеете Embarassed искам да си поръчам Киндъл от немския Амазон, но искам да е с английско меню.
Нямам представа дали изобщо има немско меню, дали изпращат автоматично такъв или има възможност за избор.
Та, ако някой си е поръчвал Киндъл, ще ми е от помощ да сподели какво е получил- с английско или с меню на немски?

# 21
  • Мнения: 11 315
Рокси, ей тоз е с английски

# 22
  • Мнения: 4 300
Благодаря   bouquet

# 23
  • Мнения: 80
Момичета, къде ходите днес цял ден - разказвайте Simple Smile

# 24
  • Мнения: 7 605
Аз изчистих голямата баня основно и ми стана замаяно от някой препарат  Twisted Evil  

# 25
  • Където ми покаже сърцето
  • Мнения: 589
Ние сега се прибрахме от басейн и след него детска площадка.Беше много хубав разтоварващ ден.

# 26
  • Мнения: 533
Мерси за отговорите,за курсовете!  bouquetМойто дете днес е на цирк с баща си.

# 27
  • Където ми покаже сърцето
  • Мнения: 589
Имам питане-от къде да си купя концентрат за ароматизиране на водата за ютия.До сега намерих само ароматизирани води по 1л.,но не е концентрат.Искам да си капвам по малко към водата на ютията.
И вие как претопляте храната.На-бързият начин е микровълнова,но като изключим нея как?За да стопля 1 порция спагети или 1 наденичка не ми се мият тигани и тенджери,ако го правя на нормална печка.Чудех се дали няма да стане с тези съдове за грил,които са еднократните.Споделете как го правите?

# 28
  • Мнения: 3 521
И вие как претопляте храната.На-бързият начин е микровълнова,но като изключим нея как?За да стопля 1 порция спагети или 1 наденичка не ми се мият тигани и тенджери,ако го правя на нормална печка.Чудех се дали няма да стане с тези съдове за грил,които са еднократните.Споделете как го правите?

Aз не бих изключила МВ Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Алоха!

Бибит, мерси боку за темичката  bouquet


Някакъв комар*или нещо подобно) нагриза ситното по крака и да не ви разправям как се поду - сега се разхожда с три колена Tired .

Татянски, стягаш ли дисагите? Laughing

# 29
  • Мнения: 1 178
Претоплянето в днократни алуминиеви тавички е скъпо и неекологично Wink
Претоплям основно в микровълновата. Когато се налага да претоплям във фурната иzполzвам хартия zа печене.

LEGOLAND® Discovery Centre Duisburg определено не си zаслужава парите. Петте атракции се обикалят zа по_малко от час, а студиото zа конструиране е малко и претъпкано.
Препоръчвам само ако е в комбинация с Sea life Оberhausen и полzвате Kombi-Tickets

Общи условия

Активация на акаунт