Лъжете ли партньорите си?

  • 18 723
  • 258
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 916
Най-лесния начин да уморя мъжа ми от скука е да му давам непрекъсната информация за всеки дребен детайл от деня ми - колко ми е струвало кафето, колко обувките, колко шапката или по коя улица съм минала на път за еди къде си. Тъй като той никак не се интересува от такива неща, се предполага, че информацията ще му бъде доставена насила, т.е. наистина ще му бъде досадно.

# 16
  • Варна
  • Мнения: 1 744
argun, сега ще ти кажат, че ви липсва доверие в отношенията Simple Smile

# 17
  • Мнения: 274
Това за цената на новите ми обувки не е точно лъжа, по-скоро....лееееко укриване на истината. По-добре да му спестя микроинфаркта, като не му кажа реалната им стойност.  Laughing
Това в сферата на майтапа, естетствено. Пък  сигурно и той не ми казва реалната стойност на всеки нов инструмент, който си купува /хоби са му/, та така.....спестяваме си здравословните проблеми.

# 18
  • Ямбол
  • Мнения: 1 642
Мъжът ми не държи особено много да му се отчитам за подобни дреболии. А аз още по-малко. Виж, обаче, на останалите  (и по-точно на майка ми), които са особено заинтригувани от такива подробности, често се случва да им сервирам такива дребни лъжи.

# 19
  • Мнения: 4 916
argun, сега ще ти кажат, че ви липсва доверие в отношенията Simple Smile

И че той не се интересува от мен, и че направо трябва да се развеждам.

# 20
  • Мнения: 170
Уууфф, за цената на обувките наистина здраво послъгвам-намалени били, един номер били, ма как да не ги купиш, то грехота...ми те без пари... Laughing Laughing Laughing , па виж кви са сладурски, па ей сега на за тоя случай ще са идеални...И то май послъгвам за да убедя себе си, че са ми нужни, щот у нас се смята, че имам обувки за два магазина поне... Laughing Laughing Laughing ..

# 21
  • Варна
  • Мнения: 1 744
argun, сега ще ти кажат, че ви липсва доверие в отношенията Simple Smile

И че той не се интересува от мен, и че направо трябва да се развеждам.
И въобще как сте оженили след като не си споделяте такива жизненоважни подробности  Peace

# 22
  • Мнения: 1 727
argun, сега ще ти кажат, че ви липсва доверие в отношенията Simple Smile

И че той не се интересува от мен, и че направо трябва да се развеждам.
И въобще как сте оженили след като не си споделяте такива жизненоважни подробности  Peace


Сценария го прочетох, но не разбрах аргун лъже ли мъжа си и ако не, значи ли, че не е тайнствена и загадъчна, без чувство за хумор newsm78

# 23
  • Мнения: 2 161
Ами цената на ботушите не е дребна работа.Защото все пак ако си се объркал и си дал 600 лева за ботуши, после защо да не кажеш, че са 350? Това не е лъжа, ами просто обич. Защото ако обичаш, не искаш партньора ти да гушне букета, нали така? Ами ще му спестя това-онова, нищо няма да ми стане. От любов какво ли не съм правила, какви ли не жертвени комбинации.

# 24
  • София
  • Мнения: 6 798
Само за цените на това-онова.  Laughing

# 25
  • Мнения: 2 241
Никога пък не съм си помисляла да лъжа за цената на каквото и да било. Не виждам смисъл. Естествено не съм безразсъдна и 600 лв. не бих дала за чифт обувки.
Всъщност, защо го правите?

# 26
  • Мнения: 64
  Не, никога не  лъжа  за   неща  като  цената  на  обувките  или  някой  парцал...нали  той  трябва  да  плати.  Wink А  това къде  пия  кафе едва  ли  му  е  толкова  интересно, че  чак  да  го лъжа. Казвам му  ако ме  пита, не  му  досаждам  с  излишна  информация.  Wink Laughing

# 27
  • Мнения: 85
Аз послъгвам, когато не съм свършила нещо, за да си спестя наставления - моят мъж мисли, че всичко прави най-добре и другите не могат като него.
Пример: имаме куче. След извеждане задължително му се мият лапите. Онзи ден ме домързя и не го направих. Той, разбира се попита: "Мито ли е кучето". Казах "да", защото щеше да ми се стовари една тирада....
За пари не се е налагало. Не ме пита кое колко струва.

# 28
  • София
  • Мнения: 6 798
Защото за него 100лв за обивки са много. Казвам 60лв, останалите 40 съм ги натъкмила по някакъв начин. Да речем. Peace

# 29
  • Мнения: 91
В личния живот:
Лъжата е психическо натоварване (за мен поне), а аз се стремя да си живея живота възможно най-безгрижно. Освен това имам достатъчно смелост да застана зад всяка една моя постъпка с вдигната глава без да ми пука от НИКОГО. Така че дребните лъжи са ми непознати. Пък за партньора да не говорим - той би ме разпознал веднага!

В работата:
Има случаи, в които лъжа, не съм светица, но те са свързани с работата ми и винаги по един и същи повод - че работата е свършена (когато не е  Wink - става въпрос за не-спешна работа, която ако се свърши след 2-3 дена, а не сега и веднага, никой няма да пострада - просто начин да накараш определения клиент да се почувства значим - а ги имаш 100-ци такива, тъй че трябва да приотизираш)

Общи условия

Активация на акаунт