Петъчна - No money, no honey/funny или философски размисли по Киркегор

  • 5 515
  • 136
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 170
Ххахаха, сетих се сега една дивотийка, дет едно време си я подхвърляхме на развален ингилизки:

Hey, syr, I can boogie,
Much money, love story
no money, i'm sorry...

# 16
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Май не биваше да вкарвам думата  money в заглавието Simple Smile Я, колко хора се изплашиха и изпокриха Simple Smile

# 17
  • Мнения: 174
Хайде аз да ви пусна едно филмче Simple Smile

http://www.metropolistv.nl/en/search/bulgaria-be-a-jerk

# 18
  • Варна
  • Мнения: 957
Всъщност, това е и основната насока на темата. Има ли корелация между money, любовта, меда и funny-то?
Или какво, по дяволите, има общо с Киркегор?

С математиката има общо - корелацията трябва да е правопропорционална. Колкото повече, толкова повече. Следователно - повече общо с Мечо Пух.
Правопропорционални корелации има само в най опростените модели и във форума, естествено. В живота корелациите са сложни, та сложни. Параболи, хиперболи, суицидни синусоиди и так дале.

Приемам. Аз простичко разсъждавах около "колкото повечко, толкова повече" - поетична душа съм аз. Laughing

Какво ли страшно има в money?  Thinking

# 19
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Цитат
"колкото повечко, толкова повече" - поетична душа съм аз.
И аз съм така.
Не съм алчна, не, просто обичам да имам повече, повече, повече...  Mr. Green

# 20
  • Мнения: 4 300
Нищо страшно няма в money, даже когато е съчетано с корелации ме докара дотам, че да се разпиша за сефте в петъчна тема.
Извинете ме Crazy

# 21
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Нищо страшно няма в money, даже когато е съчетано с корелации ме докара дотам, че да се разпиша за сефте в петъчна тема.Извинете ме Crazy
Хайде, хайде, знаем и за други твои участия в петъчни издания  Whistling /пссст, да не мислиш, че съм сталкер Sunglasses/

# 22
  • Мнения: 4 300
Може и да съм позабравила туй онуй Embarassed

# 23
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Може и да съм позабравила туй онуй Embarassed
Тъй, тъй...
Кажи сега за фънито. Има ли фъни без мъни?

# 24
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Добрите домакини са скучни?
Това звучи като "красивите жени са тъпи" или "плешивите мъже са по-потентни".  Mr. Green

По темата, ако я разбирам правилно, че намесата на Киркегор ме обърка, по-добре Сартр...
Та, цялата тази размяна - на ти пари, дай ми мед, някак не ми се връзва ни със страст, ни с любов.
В темата за ухажването също ми направи впечатление, че се вижда пряка връзка:
Ако той я ухажва, тя ще му (извинете) даде. Някои казват "пусне".
Не е любов това.
На сделка прилича.

# 25
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Киркегор си е на място като еманация на сублимацията. Mr. Green Има доста персони във форума, които се изживяват като истина в последна инстанция и морален съдник, но това явно е продиктувано от сублимиращи пориви и представяне на желаното за действително.

Иначе фънито е малко възможно без мъни. Money Не виждам нищо не-любовно тук. Той целият ни живот е сделка - ти на мен, аз на теб. Пък и темата е петъчна. Дайте малко фъни. Sunglasses

# 26
  • Мнения: 4 300
Само докато си млад, истински млад. Докъм 20 примерно.

# 27
  • Мнения: 81
Темата по-скоро трябваше да е кръстена No money, no honey-bunny...

# 28
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Само докато си млад, истински млад. Докъм 20 примерно.
Да си дойдем на думата.
Истинските жени имат нъжда от  Money., за да им е фъни на душата.

# 29
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Темата по-скоро трябваше да е кръстена No money, no honey-bunny...
Това също е уместна забележка Simple Smile
Нищо не ни пречи да доразвием темата  Wink

Общи условия

Активация на акаунт